WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (1171 entries)

en:  - Template default
he: - תבנית ברירת מחדל

en:  - everything you need to know about using Layouts
he: - כל מה שצריך לדעת על השימוש ב-Layouts

en:  - everything you need to know about using Toolset
he:  - כל מה שצריך לדעת על השימוש ב-Toolset

en:  - learn to use Toolset by experimenting with fully-functional learning sites
he:  - למד כיצד להשתמש ב-Toolset על-ידי התנסות באתרי לימוד מתפקדים

en:  - online help by support staff
he: - עזרה מקוונת מצוות התמיכה

en:  Maximum pages to refresh
he: מקסימום דפים לרענון

en:  is an assigned layout!
he: היא פריסה מוקצית!

en:  is assigned to render Wordpress resources in front-end and cannot be deleted. To delete it remove assignments first and try again.
he: מוקצה להפקת משאבי Wordpress בממשק הקצה ולא ניתן למחוק אותו. כדי למחוק אותו ראשית יש ההסיק הקצאות ואז לנסות שוב.

en: %1$s %2$s design inside %2$s templates may cause problems
he: עיצוב %1$s %2$s בתוך תבניות %2$s עלול לגרום לבעיות

en: %1$sDesigning templates with %2$s%3$s.
he: %1$sעיצוב תבניות באמצעות %2$s%3$s.

en: %1$sOnce you %2$ssetup textual custom fields in Types%3$s (single line, multiple lines, WYSIWYG), you will be able to include them in text searches here.
he: %1$sלאחר %2$sשתדגיר שדות טקסט מותאמים אישית ב-Types%3$s (שורה בודדת, ריבוי שורות, WYSIWYG), תוכל לכלול אותם כאן בחיפושי טקסט.

en: %1$sRelevanssi%2$s plugin extends and improves the WordPress text search. Relevanssi allows to search in custom fields and returns the most relevant results first.
he: התוסף %1$sRelevanssi%2$s מרחיב ומשפר את חיפוש הטקסט של WordPress. Relevanssi מאפשר חיפוש בשדות מותאמים אישית ומחזיר קודם כל את התוצאות הרלוונטיות ביותר.

en: %CELL_NAME% search results
he: תוצאות חיפוש של %CELL_NAME%

en: %COUNT% thoughts on %TITLE%
he: %COUNT% מחשבות על %TITLE%

en: %d %s use a different layout.
he: %d %s משתמש בפריסה אחרת.

en: %d %s uses a different Layout.
he: %d %s משתמשים בפריסה אחרת.

en: %d columns
he: %d עמודות

en: %d columns - click again to create
he: %d עמודות - לחץ שוב כדי ליצור

en: %d orphaned Content Template cell(s): %s have been deleted from this Layout since the associated Views Content Template was deleted outside the Layouts editor
he: %d תאי תבנית תוכן יתומים: %s נמחקו מפריסה זו מכיוון שתבנית התוכן של Views נמחקה מחוץ לעורך של Layouts

en: %s HTML tag
he: תג HTML %s

en: %s elements
he: %s רכיבים

en: %s is assigned to render Wordpress resources in front-end and cannot be deleted. To delete it remove assignments first and try again.
he: %s מוקצה להפקת משאבי Wordpress בממשק הקצה ולא ניתן למחוק אותו. כדי למחוק אותו ראשית יש להסיר הקצאות ואז לנסות שוב.

en: %s post uses another Layout
he: פוסט %s משתמש בפריסה אחרת

en: %s posts use another Layout
he: פוסטי %s משתמשים בפריסה אחרת

en: %s repetition
he: חזרה על %s

en: %sNo videos to play%s
he: %sאין סרטונים להצגה%s

en: %sSet this option for:%s
he: %sהגדר אםפשרות זו עבור:%s

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
he: %sכדי לראות את התצוגה המקדימה, יש לאפשר לדף זה להציג חלונות מוקפצים.%sכיצד לאפשר חלונות מוקפצים בדפדפן%s

en: %sVideo Tutorials%s
he: %sמדריכי וידאו%s

en: %sno title%s
he: %sאין כותרת%s

en: (No previews available)
he: (אין תצוגות מקדימות זמינות)

en: (Please select page from Reading option)
he: (בחר דף מהאפשרות 'קריאה')

en: (no parent)
he: (אין הורה)

en: (no title)
he: (אין כותרת)

en: *Hover over to see the menu
he: רחף מעל כדי לראות את התפריט

en: --- Select View ---
he: --- בחר תצוגה ---

en: --- Select WordPress Archive ---
he: --- בחר ארכיון WordPress ---

en: --- Select a default layout ---
he: --- בחר ברירת מחדל לפריסה ---

en: --- Select form ---
he: --- בחר טופס ---

en: --- not set ---
he: --- לא מוגדר ---

en: 1 Column
he: עמודה אחת

en: 1 column
he: עמודה אחת

en: 12 columns
he: 12 עמודות

en: 2 columns
he: 2 עמודות

en: 3 columns
he: 3 עמודות

en: 4 columns
he: 4 עמודות

en: 6 columns
he: 6 עמודות

en: << Older Comments
he: << תגובות ישנות יותר

en: <em>Toolset</em> Package Options
he: אפשרויות חבילת <em>Toolset</em>

en: A Content Template should have a name please provide one.
he: 'תבנית תוכן' זקוקה לשם, יש לספק שם.

en: A blank page with a message:
he: דף חלק עם הודעה:

en: A cell that demonstrates the Layouts plugin API.
he: תא המדגים את ה-API של התוסף Layouts.

en: A child layout should display here
he: צריכה להיות מוצגת כאן פריסת בן

en: A layout is already assigned to %d %s.
he: כבר מוקצית פריסה ל-%d %s.

en: A layout with this name already exists. Please use a different name.
he: כבר קיימת פריסה בשם זה. השתמש בשם אחר.

en: A page using this layout
he: דף המשתמש בפריסה זו

en: A simple shell for an h1 to appropriately space out and segment sections of content on a page. It can utilize the h1's default small element, as well as most other components (with additional styles).
he: מעטפת פשוטה עבור h1 לריווח מתאים וחלוקה לזגמנטים של תוכן בדף. יכול נצל את הרכיב הקטן של ברירת המחל של h1, כמו גם את רוב הרכיבים האחרים (עם סגנונות נוספים).

en: A specific page:
he: דף ספציפי:

en: A template file that supports layouts is not available for the %s post type.
he: קובץ תבנית התומך בפריסות לא זמין עבור סוג פוסט  %s.

en: A template file that supports layouts is not available.
he: אין קובץ תבנית התומך בפריסות.

en: About CRED
he: אודות CRED

en: About Views
he: אודות Views

en: Abstract object styles for building various types of components (like blog comments, Tweets, etc) that feature a left- or right-aligned image alongside textual content.
he: סגנונות אובייקטים מופשטים לבנייה של סוגי רכיבים שונים (כגון תגובות לבלוגים, ציוצים וכו) הכוללים תמונה מיושרת שמאל או לימין ליצד תוכן בטקסט.

en: Accordion
he: אקורדיון

en: Add
he: הוסף

en: Add Custom Row
he: הוסף שורה מותאמת אישית

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Widget Areas
he: הוסף אזורי וידג'טים חדשים

en: Add Row
he: הוסף שורה

en: Add Tab
he: הוסף כרטיסייה

en: Add accordion panel
he: הוסף פנל אקורדיון

en: Add another item
he: הוסף עוד פריט

en: Add another slide
he: הוסף שקף נוסף

en: Add cells row
he: הוסף שורת תאים

en: Add custom row
he: הוסף שורה מותאמת אישית

en: Add grid
he: הוסף רשת

en: Add image URL
he: הוסף כתובת URL לתמונה

en: Add new %s
he: הוסף %s חדש

en: Add new layout
he: הוסף פריסה חדשה

en: Add tab
he: הוסף כרטיסייה

en: Add the search results to this page
he: הוסף את תוצאות החיפוש לדף זה

en: Admin bar options
he: אפשרויות סרגל הניהול

en: After title:
he: כותרת אחרי:

en: After widget:
he: אחרי וידג'ט:

en: Alerts
he: התראות

en: Alignment
he: יישור

en: All %s were updated.
he: כל ה-%s עודכנו.

en: All %stabs%s the same width
he: כל ה%sכרטיסיותs%s באותו אורך

en: All Widget Areas
he: כל אזורי הווידג'טים

en: All changes saved
he: כל השינויים נשמרו

en: All items in a flat menu
he: כל הפריטים בתפריט שטוח

en: All languages
he: כל השפות

en: All layout %s will appear inside an HTML tag. By default, this is a DIV tag. Here, you can change the HTML tag for the cell, add classes and an ID to it. Learn more about %sstyling layout cells%s.
he: כל הפריסה %s תופיע בתוך תג HTML. כברירת מחדל זהו תג DIV. כאן תוכל לשנות את תג ה-HTML עבור התא, ולהוסיף לו מחלקות ומזהה. למידע נוסף על %sעיצוב תאי פריסה%s.

en: All levels
he: כל הרמות

en: All post types
he: כל סוגי הפוסטים

en: All users
he: כל המשתמשים

en: Allow browsers to determine video or slideshow dimensions based on the width of their containing block by creating an intrinsic ratio that will properly scale on any device.
he: מאפשר לדפדפנים לקבוע מידות וידאו או מצגת על בסיס הרוחב של הבלוק המכיל על-ידי יצירת יחס גוה רוחב שניתן לשנות את קנה המידה שלו בכל התקן.

en: Allow visitors to switch between tabs inside the page.
he: מאפשר למבקרים להחליף בין כרטיסיות בתוך הדף.

en: An unexpected error happened.
he: אירעה שגיאה בלתי צפויה

en: Appearance
he: מראה

en: Apply
he: החל

en: Archive
he: הכנס לארכיון

en: Archives
he: ארכיונים

en: Archives:
he: ארכיונים:

en: Are you sure to delete this file ?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק קובץ זה?

en: Assign CRED Post Form cell
he: הקצה תא של טופס פוסט של CRED

en: Assign CRED User Form cell
he: הקצה תא של טופס משתמש של CRED

en: Assign Child layout
he: הקצה פריסת 'בן'

en: Assign Content Template
he: הקצה 'תבנית תוכן'

en: Assign Post Loop cell
he: הקצה תא ללולאת פוסט

en: Assign Post content Box
he: תיבה להקצאת תוכן פוסט

en: Assign Reference cell
he: הקצה תא הפניה

en: Assign View
he: הקצה תצוגה

en: Assign Visual editor (post fields, text and images) Cell
he: הקצה תא עורך חזותי (שדות פוסט, טקסט ותמונות)

en: Assign Widget Area Box
he: תיבה להקצאת אזור וידג'טים

en: Assign Widget cell
he: הקצה תא וידג'ט

en: Assign WordPress Archive cell
he: הקצה תא 'ארכיון WordPress'

en: Assign YouTube video cell
he: הקצה תא לסרטון YouTube

en: Assign a Accordion
he: הקצה אקורדיון

en: Assign a Grid
he: הקצה רשת

en: Assign a Layout
he: הקצה פריסה

en: Assign a Tabs
he: הקצה כרטיסייה

en: Assign comments cell
he: הקצה תא תגובות

en: Assign image box cell
he: הקצה תא של תיבת תמונה

en: Assign menu cell
he: הקצה תא תפריט

en: Assign slider cell
he: הקצה תא למצגת שקפים

en: Assign to content
he: הקצה לתוכן

en: Association of child layouts to posts and post types will be removed.
he: השיוך של פריסות בנים לפוסטים ולסוגי פוסטים יוסר.

en: Author archives
he: ארכיוני מחברים

en: Auto-collapsing and expanding boxes.
he: תיבות המתכווצות ומתרחבות באופן אוטומטי.

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Avatar size
he: גודל אוואטר

en: Badges
he: תגים

en: Basic
he: בסיסי

en: Be sure to complete the setup:
he: הקפד להשלים את ההגדרה:

en: Before title:
he: כותרת לפני:

en: Before widget:
he: לפני וידג'ט:

en: Blog
he: בלוג

en: Blog/Home
he: בלוג/בית

en: Blue
he: כחול

en: Bootstrap Components Toggle
he: החלפת רכיבי Bootstrap

en: Bootstrap Elements:
he: רכיבי Bootstrap:

en: Bootstrap features a wide array of different helper classes to help you. These include clearfix, contextual colors and backgrounds, content showing and hiding, and others.
he: Bootstrap כולל מגוון רחב של מחלקות עוזרים שונות על-מנת לעזור לך. אלה כוללים את clearfix, צבעים ורקעים בעלי הקשר, הצגה והסתרה של תוכן ועוד.

en: Bootstrap features additional responsive utilities for faster mobile-friendly development. These classes can be used for showing and hiding content by device via media query.
he: Bootstrap כולל כלי עזר תגובתיים נוספים לפיתוח מהיר וידידותי לניידים. ניתן להשתמש במחלקות אלה להצגת תוכן והסתרתו באמצעות שאילתת מדיה של ההתקן.

en: Bootstrap grid
he: הרשת של Bootstrap

en: Bootstrap includes a responsive, mobile first fluid grid system that appropriately scales up to 12 columns as the device or viewport size increases
he: Bootstrap כולל מערכת רשת זורמת תגובתית עם קדימות לנייד שמשנה את הגודל של עד 12 עמודות בצורה מתאימה בהתאם לגידול בהתקן או בגודל חלון הצפייה.

en: Bootstrap includes simple and easily customized typography for headings, body text, lists, and more.
he: Bootstrap כולל טיפוגרפיה פשוטה שניתן בקלות לבצע לה התאמה אישית עבור כותרות, טקסט גוף, רשימות ועוד.

en: Bootstrap includes styling for different types of text quotes. This includes code, blockquotes, variables, and others.
he: Bootstrap כולל עיצובים עבור סוגים שונים של ציטוטי טקסט, כולל קוד, blockquotes, משתנים ואחרים.

en: Bootstrap offers different classes for styling different types of buttons as well as to indicate the different states.
he: Bootstrap מציע מחלקות שונות לעיצוב סוגי לחצנים שונים וכן לציון המצבים השונים.

en: Bootstrap offers different styling options for tables, including different spacing of cells, contextual classes and responsive tables.
he: Bootstrap מציע אפשרויות עיצוב שונות עבור טבלאות, כולל ריווחי שדות שונים, מחלקות הקשר וטבלאות תגובתיות.

en: Bootstrap provides classes to make your images responsive and adds lightweight styles to them.
he: Bootstrap מספק מחלקות כדי שהתמונות יגיבו ומוסיפה להן סגנונות קלי משקל.

en: Bootstrap provides several form control styles, layout options, and custom components for creating a wide variety of forms.
he: Bootstrap מספק מספר סגנונות בקרת טפסים, אפשרויות פריסה ורכיבים מותאמים אישית ליצירת מגוון טפסים רחב.

en: Box name:
he: שם תיבה:

en: Breadcrumbs
he: שבילי ניווט

en: BuddyPress Component:
he: רכיב BuddyPress:

en: BuddyPress loop.
he: לולאת BuddyPress.

en: Build custom searches
he: בנה חיפושים מותאמים אישית

en: Build the form using HTML and CRED shortcodes. Use the Add Post Fields button to add fields that belong to this post type, or Add Generic Fields to add any other inputs.
he: בנה את הטופס באמצעות HTML וקודים קצרים של CRED. השתמש בלחצן 'הוסף שדות פוסט' כדי להוסיף שדות ששייכים לסוג פוסט זה, או 'הוסף שדות גנריים' כדי להוסיף כל סוג קלט אחר.

en: Building your form
he: בניית טופס משלך

en: Bulk Actions
he: פעולות בצובר

en: Button dropdowns
he: תפריטים נפתחים של לחצנים

en: Button groups
he: קבוצות לחצנים

en: Buttons
he: לחצנים

en: By default, all Toolset elements will be duplicated too. This way, when you edit the duplicated layout and its content, the original layout doesn't change. If you want to use the original Toolset elements for the duplicate layout, please change in the table above.
he: כברירת מחדל, כל הרכיבים של Toolset ישוכפלו גם הם. באופן זה, כשתערוך את הפריסה המשוכפלת ואת התוכן שלה, הפריסה המקורית לא תשתנה. אם תרצה להשתמש ברכיבים המקוריים של Toolset לפריסה המשוכפלת, שנה בטבלה שלעיל.

en: CRED Post Form
he: טופס פוסט של CRED

en: CRED Post Forms allow you to create content or edit your content. Choose what you want this form to do and the type of content it will work with.
he: טופס פוסט של CRED מאפשרים יצירת תוכן או עריכה של תוכן. בחר מה תרצה שטופס זה יעשה ואת סוג התוכן שאיתו הוא יעבוד.

en: CRED User Form
he: טופס משתמש של CRED

en: CRED User Forms allow you to create users. Choose what you want this form to do and the user role you want to assign.
he: טופסי משתמש של CRED מאפשרים יצירת משתמשים. בחר מה תרצה שטופס זה יעשה ואת תפקיד המשתמש שאתה רוצה להקצות.

en: CSS Editor
he: עורך CSS

en: CSS Framework
he: מסגרת CSS

en: CSS option saved.
he: אפשרות CSS נשמרה.

en: CSS was successfully saved in %s option in database.
he: CSS נשמר בהצלחה באפשרות %s במסד הנתונים.

en: CTRL+Space: Display class names and IDs.
he: CTRL+רווח: הצג שמות ומזהים של מחלקות.

en: Call
he: שיחה

en: Cancel
he: בטל

en: Caption description
he: תיאור כתוביות

en: Caption title
he: כותרת כיתובית

en: Cell data
he: נתוני תא

en: Cell description
he: תיאור תא

en: Cell name:
he: שם תא:

en: Cells extend to the full width
he: תאים מורחבים לרוחב מלא

en: Change how this layout is used
he: שנה את אופן השימוש בפריסה זו

en: Change image
he: החלף תמונה

en: Change layout use
he: שנה שימוש בפריסה

en: Change log
he: החלף יומן

en: Change {{{ _.escape(ddl.post_title) }}} Layout use
he: שנה שימוש ב'פריסה' {{{ _.escape(ddl.post_title) }}}

en: Chat
he: צ'אט

en: Child Layout Cell
he: תא פריסת בן

en: Child layout (Hierarchical layouts tree)
he: פריסת בן (עץ פריסות היררכי)

en: Choose an image
he: בחר תמונה

en: Choose how you want your button to look
he: בחר כיצד אתה רוצה שהלחצן יראה

en: Choose number of rows
he: בחר מספר שורות

en: Choose the HTML tag to use when rendering this cell.
he: בחר את תג ה-HTML שייעשה בו שימוש בעת הפקת תא זה.

en: Choose to display the %MMM%
he: בחר להציג את ה-%MMM%

en: Choose what you'd like your button to do
he: בחר מה תרצה שהלחצן יעשה

en: Circle
he: מעגל

en: Class:
he: מחלקה:

en: Clear
he: נקה

en: Click the button below to remove those pagination links.
he: לחץ על הלחצן שלמטה כדי להסיק קישורי חלוקה לדפים אלה.

en: Close
he: סגור

en: Close this form and discard any changes
he: סגור טופס זה ובטל שינויים

en: Close this view and discard the changes
he: סגור תצוגה זו ובטל את השינויים

en: Close this view and return to the layout
he: סגור תצוגה זו וחזור לפריסה

en: Code
he: קוד

en: Collapse
he: כווץ

en: Column
he: עמודה

en: Columns
he: עמודות

en: Comment Cell
he: תא תגובה

en: Comments
he: תגובות

en: Comments are closed
he: התגובות סגורות

en: Comments closed text
he: טקסט תגובות סגורות

en: Compact display
he: תצוגה קומפקטית

en: Complete the custom search setup by inserting a cell for the results
he: השלם את הגדרת החיפוש המותאם אישית על-ידי הכנסה של תא עבור התוצאות

en: Conditional expression includes illegal characters
he: ביטוי תנאי מכיל תווים לא חוקיים

en: Contain (crop)
he: הכל (חתוך)

en: Content Template
he: תבנית תוכן

en: Content Template (the content of another page)
he: תבנית תוכן (התוכן של דף אחר)

en: Content Template for %s Layout
he: 'תבנית תוכן' עבור הפריסה %s

en: Content type:
he: סוג תוכן:

en: Copy of
he: עותק של

en: Copy panel
he: העתק פנל

en: Copy row
he: העתק שורה

en: Copy tab
he: העתק כרטיסייה

en: Copy this list of field names:
he: העתק רשימת שמות שדות זו:

en: Correct conditional expression has not been found
he: לא נמצא ביטוי תנאי נכון

en: Could not create the CRED Post Form
he: לא ניתן ליצור את טופס הפוסט של CRED

en: Could not create the CRED User form
he: לא ניתן ליצור את טופס המשתמש של CRED

en: Cover (add padding)
he: כיסוי (להוסיף מילוי)

en: Create
he: צור

en: Create Cell
he: צור תא

en: Create Layouts
he: צור Layouts

en: Create a Child layout Cell
he: צור 'תא' פריסת 'בן'

en: Create a Post Loop cell
he: צור תא ללולאת פוסט

en: Create a Visual editor (post fields, text and images) Cell
he: צור תא עורך חזותי (שדות פוסט, טקסט ותמונות)

en: Create a Widget cell
he: צור תא וידג'ט

en: Create a different Layout cell and display this View.
he: צור תא 'פריסה' אחר והצג 'תצוגה' זו.

en: Create a new
he: צור חדש

en: Create a new CRED Post Form
he: צור טופס פוסט של CRED חדש

en: Create a new CRED Post Form cell
he: צור תא חדש של טופס פוסט של CRED

en: Create a new CRED User Form cell
he: צור תא חדש של לטופס המשתמש של CRED

en: Create a new Content Template cell
he: צור תא 'תבנית תוכן'

en: Create a new Layout
he: צור 'פריסה' חדשה

en: Create a new Post content Cell
he: צור תא חדש לתוכן פוסט

en: Create a new Reference cell
he: צור תא הפניה חדש

en: Create a new User Form
he: צור טופס משתמש חדש

en: Create a new View cell
he: צור תא צפייה חדש

en: Create a new Widget Area Cell
he: צור תא חדש לאזור וידג'טים

en: Create a new WordPress Archive cell
he: צור תא ארכיון WordPress חדש

en: Create a new YouTube video cell
he: צור תא חדש לסרטון YouTube

en: Create a new child layout
he: צור פריסת בן חדשה

en: Create a new comments cell
he: צור תא תגובות חדש

en: Create a new image box cell
he: צור תא חדש של תיבת תמונה

en: Create a new layout for this %s
he: צור פריסה חדשה עבור %s זה

en: Create a new menu cell
he: צור תא תפריט חדש

en: Create a new one
he: צור אחד חדש

en: Create a new slider cell
he: צור תא למצגת שקפים

en: Create a new widget area
he: צור אזור וידג'טים חדש

en: Create and close
he: צור וסגור

en: Create content
he: צור תוכן

en: Create front-end content editing forms
he: לציר טפסים לעריכת תוכן ממשקי קצה

en: Create new Accordion
he: צור אקורדיון חדש

en: Create new Grid
he: צור רשת חדשה

en: Create new Layout
he: צור פריסה חדשה

en: Create new Tabs
he: צור כרטיסיות חדשות

en: Create new View
he: צור View חדש

en: Create new WordPress Archive
he: צור ארכיון WordPress חדש

en: Create templates
he: ליצור תבניות

en: Create the new widget area
he: צור את אזור הווידג'טים החדש

en: Create user
he: צור משתמש

en: Creating a new child layout
he: יוצר פריסת בן חדשה

en: Current page
he: הדף הנוכחי

en: Custom Post Archives:
he: ארכיוני פוסטים מותאמים אישית:

en: Custom Row description
he: תיאור שורה מותאמת אישית

en: Custom Row name:
he: שם שורה מותאמת אישית:

en: Custom Row:
he: שורה מותאמת אישית:

en: Custom row
he: שורה מותאמת אישית

en: Custom sidebars used by Widget Area Cell
he: סרגלי צד מותאמים אישית שנעשה בהם שימוש בתא אזור וידג'ט

en: Date
he: תאריך

en: Day archives
he: אכריוני ימים

en: Debug information
he: מידע על איתור באגים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default parent layout
he: פריסת ברירת מחדל להורה

en: Delete
he: מחק

en: Delete %s
he: מחק %s

en: Delete any existing layouts that are not in the import
he: מחק פריסות קיימות שאינן בייבוא

en: Delete permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete the Child layout cell and delete all the child layouts
he: מחק את תא הפריסה 'בן' ומחק את כל פריסות הבנים

en: Delete the Child layout cell and remove the association with child layouts
he: מחק את תא הפריסה 'בן' והסר את השיוך עם פריסות בן

en: Delete the row and delete all the child layouts
he: מחק את השורה ומחק את כל פריסות הבנים

en: Delete the row and remove the association with child layouts
he: מחק את השורה והשיוך לפריסות בנים

en: Deleted Layouts
he: Layouts שנמחקו

en: Description
he: תיאור

en: Description:
he: תיאור:

en: Design page layouts using drag-and-drop
he: לעצב פריסות דפים באמצעות גרירה ושחרור

en: Design with %1$s
he: עצב באמצעות %1$s

en: Design with Toolset
he: עיצוב עם Toolset

en: Digits
he: ספרות

en: Disable automatic paragraphs
he: בטל הפעלה של פסקאות אוטומטיות

en: Disable the Toolset shortcodes menu in the admin bar
he: השבת את תפריט הקודים הקצרים של Toolset בסרגל הניהול

en: Disabled
he: מושבת

en: Discard changes
he: בטל שינויים

en: Dismiss
he: בטל

en: Display Name
he: שם תצוגה

en: Display a CRED Post Form which allows users to create and edit Posts, Pages and Custom content from the front-end.
he: צור טופס פוסטים של CRED שמאפשר למשתמשים ליצור ולערוך פוסטים, דפים ותוכן מותאם אישית ממשק הקצה.

en: Display a CRED User Form which allows users to create and edit users from the front-end.
he: הצג טופס משתמש CRED שמאפשר למשתמשים ליצור ולערוך משתמשים מממשק הקצה.

en: Display a WordPress Widget Area. You will be able to select a widgets area that comes from the theme.
he: הצג אזור וידג'טים של WordPress.תוכל לבחור אזור וידג'טים המגיע מערכת העיצוב.

en: Display a WordPress ‘posts loop’ using styling from the theme. You need to include this cell, or a WordPress Archive cell, in layouts used for the blog, archives, search and other pages that display WordPress content lists.
he: הצג 'לולאת פוסטים' של WordPressבאמצעות עיצוב מערכת העיצוב. עליך לכלול תא זה, או תא 'ארכיון WordPress', בפריסות המשמשות את הבלוג, ארכיונים, חיפוש ודפים אחרים המציגים רשימות תוכן של WordPress.

en: Display a single WordPress Widget. You will be able to choose which widget to display, without having to create new widgets areas.
he: הצג וידג'ט יחיד של WordPress. תוכל לבחור איזה וידג'ט להציג מבלי ליצור אזורי וידג'טים חדשים.

en: Display a video from YouTube.
he: כדי להציג סרטון מ-YouTube.

en: Display all results
he: הצג את כל התוצאות

en: Display an image slider, built using the Bootstrap Carousel component.
he: הצג מצגת שקפים באמצעות רכיב הקרוסלה של Bootstrap.

en: Display an image with a header and text. Suitable for callout boxes, key features, services showcase etc. Use the Visual Editor cell if you need more flexibility.
he: הצג תמונה עם כותרת וטקסט. מתאים לתיבות הסבר, תכונות מפתח, הצגת שירותים וכו'. אם יש צורך ביותר גמישות, השתמש בתא 'עורך חזותי'.

en: Display content for:
he: מציג תוכן עבור:

en: Display current post's fields, static text, images and any other media that you can include using the WordPress visual editor.\n
he: הצג את השדות, הטקסט הסטטי, התמונות וכל מדיה אחרת של הפוסט הנוכחי שניתן לכלול באמצעות העורך הגרפי של WordPress.\n

en: Display fields and content that belongs to any post, with your HTML styling.
he: הצג שדות ותוכן ששייכים לכל פוסט עם עיצוב ה-HTML שלך.

en: Display images with responsive size
he: הצג תמונות בעלות גודל מגיב

en: Display lists of content
he: להציג רשימות תוכן

en: Display one of the WordPress menus that exist in your site.
he: הצג אחד מתפריטי WordPress הקיימים באתר שלך.

en: Display responsive image
he: הצג תמונה מגיבה

en: Display the WordPress ‘loop’ with your styling. You need to include this cell in layouts used for the blog, archives, search and other pages that display WordPress content lists.
he: הצג את 'לולאת' WordPress עם העיצוב שלך. עליך לכלול תא זה בפריסות המשמשות עבור הבלוג, הארכיונים, החיפוש ודפים אחרים המציגים רשימות תוכן של WordPress.

en: Display the comments section. This cell is typically used in layouts for blog posts and pages that need comments enable.
he: הצג את מקטע התגובות. תא זה משמש בדרך כלל לפריסות עבור פוסטים של בלוגים ודפים הזקוקים לתגובות מופעלות.

en: Display the content of a page, post or custom type using styling from the theme.
he: הצג את התוכן של דף, פוסט או סוג מותאם אישית באמצעות עיצוב מערכת העיצוב.

en: Display the results as a custom search
he: הצג את התוצאות כחיפוש מותאם אישית

en: Display the results as a slider
he: הצג את התוצאות כמצגת שקפים

en: Display the results with pagination
he: הצג את התוצאות עם חלוקה לדפים

en: Displays a fully customized display
he: מציג תצוגה עם התאמה אישית מלאה

en: Displays the content of %s
he: מציג את התוכן של %s

en: Displays the content of the current page
he: מציג את התוכן של הדף הנוכחי

en: Do you really need another %s%s%s cell in %s%s%s layout? This cell can appear only once in each layout, so you cannot paste the selected row into this layout. If you select a different row, that doesn’t include this kind of cell, you will be able to paste it.
he: האם אתה באמת צריך עוד תא %s%s%s בפריסה %s%s%s? תא זה יכול להופיע רק פעם אחת בכל פריסה לכן לא ניתן להדביק את השורה שנבחרה לפריסה זו. אם תבחר שורה אחרת, שאינה כוללת תא מסוג זה, תוכל להדביק אותה.

en: Do you want this page to look different?
he: האם אתה רוצה שדף זה ייראה אחרת?

en: Do you want to apply to all?
he: האם אתה רוצה להחיל על הכל?

en: Do you want to save the current layout before creating a new child layout?
he: האם אתה רוצה לשמור את הפריסה הנוכחית לפני יצירה של פריסת בן חדשה?

en: Do you want to save the current layout before editing the child layout?
he: האם אתה רוצה לשמור את הפריסה הנוכחית לפני עריכה של פריסת הבן?

en: Do you want to save the current layout before editing the parent layout?
he: האם אתה רוצה לשמור את הפריסה הנוכחית לפני עריכת פריסת ההורה?

en: Documentation and Support
he: תיעוד ותמיכה

en: Don't show this message again
he: אל תציג הודעה וזו שוב

en: Done
he: הסתיים

en: Download Modules
he: הורד את Modules

en: Dropdowns
he: תפריטים נפתחים

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate name
he: שם כפול

en: Each %stab%s its own width to fit its text
he: לכל %sכרטיסייה%s הרוחב שלה כדי להתאים לטקסט

en: Edit
he: ערוך

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Accordion
he: ערוך אקורדיון

en: Edit CRED Post Form cell
he: ערוך תא של טופס פוסט של CRED

en: Edit CRED User Form cell
he: ערוך תא של טופס המשתמש של CRED

en: Edit CSS
he: ערוך CSS

en: Edit Cell
he: ערוך תא

en: Edit Child layout Cell
he: ערוך 'תא' פריסת 'בן'

en: Edit Content Template cell
he: ערוך תא 'תבנית תוכן'

en: Edit Custom Row
he: ערוך שורה מותאמת אישית

en: Edit Grid
he: ערוך רשת

en: Edit Post Loop cell
he: ערוך תא ללולאת פוסט

en: Edit Post content Cell
he: ערוך תא לתוכן פוסט

en: Edit Reference cell
he: ערוך תא הפניה

en: Edit Row
he: ערוך שורה

en: Edit Skype
he: ערוך את Skype

en: Edit Skype button
he: ערוך לחצן Skype

en: Edit Tab
he: ערוך כרטיסייה

en: Edit Tabs
he: ערוך כרטיסיות

en: Edit View
he: ערוך View

en: Edit Visual editor (post fields, text and images) Cell
he: ערוך תא עורך חזותי (שדות פוסט, טקסט ותמונות)

en: Edit Widget Area
he: ערוך אזור וידג'ט

en: Edit Widget Area Cell
he: ערוך תא אזור וידג'טים

en: Edit Widget cell
he: ערוך תא וידג'ט

en: Edit WordPress Archive cell
he: ערוך תא 'ארכיון WordPress'

en: Edit YouTube video cell
he: ערוך תא סרטון YouTube

en: Edit accordion
he: ערוך אקורדיון

en: Edit accordion panel
he: ערוך פנל אקורדיון

en: Edit cell
he: ערוך תא

en: Edit comments cell
he: ערוך תא תגובות

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Edit grid
he: ערוך רשת

en: Edit image box cell
he: ערוך תא של תיבת תמונה

en: Edit layout
he: ערוך פריסה

en: Edit menu cell
he: ערוך תא תפריט

en: Edit row
he: ערוך שורה

en: Edit slider cell
he: ערוך תא של מצגת שקפים

en: Edit tabs
he: ערוך כרטיסיות

en: Edit the cell and create a child layout
he: ערוך את התא וצור פריסת בן

en: Edit this Content Template
he: ערוך 'תבנית תוכן' זו

en: Edit this layout
he: ערוך פריסה זו

en: Edit users
he: ערוך משתמשים

en: Edit/Delete selected area
he: ערוך/מחק אזור שנבחר

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Enable creating layouts
he: אפשר יצירת פריסות

en: Enable the Design with Toolset menu in the frontend
he: הפעל את העיצוב עם תפריט Toolset בממשק הקצה

en: Enable the Toolset Admin Bar Menu
he: הפעל את תפריט סרגל הניהול של Toolset

en: Enabled
he: מופעל

en: Enter your Skype Name
he: הזן שם Skype

en: Error 404 Page
he: דף שגיאה 404

en: Error 404 page
he: דף שגיאה 404

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
he: שגיאת מזהה פוסט: בדוק את _cred_cred_prefix_post_id

en: Error reading file %s
he: שגיאה בקריאת הקובץ %s

en: Error while parsing the evaluate expression
he: שגיאה בעת ניתוח הביטוי להערכה

en: Error, timeout
he: שגיאה, תום זמן קצוב

en: Error: Files is too big, Max upload size is
he: שגיאה: קובץ גדול מדי, גודל העלאה מקסימלי הוא

en: Example cells
he: תאים לדוגמה

en: Expand
he: הרחב

en: Export
he: ייצוא

en: Export / Import
he: ייצוא/ייבוא

en: Export and download layouts
he: ייצא פריסות והורד אותן

en: Export layouts to theme directory
he: ייצא פריסות לספריית ערכת העיצוב

en: Extend Bootstrap's grid system with the thumbnail component to easily display grids of images, videos, text, and more.
he: הרחב את מערכת הרשת של Bootstrap עם הרכיב של התמונות הממוזערות לתצוגה קלה של רשתות תמונות, סרטונין, טקסט ועוד.

en: Extend form controls by adding text or buttons before, after, or on both sides of any text-based input.
he: הרחב בקרות טופס על-ידי הוספת טקסט אט לחצנים לפני, אחרי או בשני צידי כל קלט מבוסס טקסט.

en: Failed to create the layout.
he: יצירת הפריסה נכשלה.

en: Fetch layout %s
he: הבא פריסה %s

en: Field
he: שדה

en: Fields and Views
he: Fields ו-Views

en: Fields, text and media
he: שדות, טקסט ומדיה

en: File %s does not exist
he: הקובץ %s לא קיים

en: File is bigger than maximum allowed in your php configuration.
he: הקובץ דול מהמקסימום המותר בתצורת PHP.

en: File is too big
he: הקובץ גדול מדי

en: File {1} timeout
he: תום זמן קצוב של קובץ {1}

en: Files will be saved in:
he: הקבצים יישמרו ב:

en: Filter items by language
he: סנן פריטים לפי שפה

en: Find out more:
he: גלה עוד:

en: First Name
he: שם פרטי

en: Fixed
he: קבוע

en: Fixed height of the video player. Width adjusts to cell's size
he: גובה קבוע של נגן הווידאו. הרוחב מתעדכן לגודל התא

en: Fixed-width columns
he: עמודות ברוחב זהה

en: Fluid
he: גמישה

en: Fluid columns
he: עמודות גמישות

en: For all posts in Post Type %s%s%s
he: עבור כל הפוסטים בסוג פוסט %s%s%s

en: For already existing and new posts
he: עבור פוסטים קיימים וחדשים

en: For one comment
he: עבור תגובה אחת

en: For two or more
he: עבור שניים או יותר

en: Form:
he: טופס:

en: Forms
he: טפסים

en: Framework integration failed since we are missing framework slug and name. Please call this action with those values are parameters in your constructor function: do_action('ddl-integration_override_before_init', 'slug', 'Framework name');
he: שילוב מסגרת נכשל מכיוון שחסרים שם וזיהוי של המסגרת. קרא לפעולה זו כאשר ערכים אלה הם פרמטרים בפונקציית הבנייה: do_action('ddl-integration_override_before_init', 'זיהוי', 'שם מסגרת');

en: Full custom display mode
he: מצב תצוגה מותאמת אישית מלאה

en: Full display
he: תצוגה מלאה

en: Full width
he: רוחב מלא

en: Full width background
he: רקע ברוחב מלא

en: General
he: כללי

en: Generic Error in deleting file
he: שגיאה גנרית במחיקת קובץ

en: Get Bootstrap element
he: קבל רכיב Bootstrap

en: Get Module Manager plugin
he: קבל את התוסף Module Manager

en: Get more from Layouts with the Views plugin.
he: הפק יותר מ-Layouts באמצעות התוסף Views.

en: Give us feedback about this video
he: תן לנו משוב על סרטון זה

en: Go to
he: עבור אל

en: Go to %1$sText Search settings%2$s to build the search index.
he: עבור אל %1$sהגדרות חיפוש טקסט%2$s כדי לבנות את אינדקס החיפוש.

en: Got it! Don't show this message again
he: קיבלתי! אל תציג הודעה זו שוב

en: Grid name:
he: שם רשת:

en: Grid of cells (Split cells into rows for grids and sidebars)
he: רשת של תאים (פצל תאים לשורות עבור רשתות וסרגלי צד)

en: Grid size
he: גודל רשת

en: Grid system
he: מערכת רשת

en: Grid type:
he: סוג רשת:

en: Group a series of buttons together on a single line with the button group. Add on optional JavaScript radio and checkbox style behavior with our buttons plugin.
he: קבץ יחד סדרת לחתנים בשורה אחת באמצעות קבוצת הלחצנים. הוסף התנהגות אופציונלית של לחצני רדיו או תיבות סימון בסגנון JavaScript באמצעות תוסף הלחצנים.

en: HTML Tag:
he: תג HTML:

en: Help
he: עזרה

en: Helper classes
he: מחלקות עוזרים

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Bootstrap buttons
he: הסתר לחצני Bootstrap

en: Hide details of duplicate Toolset elements
he: הסתר פרטים של רכיבי Toolset משוכפלים

en: Hide grid edit
he: הסתר עריכת רשת

en: Home
he: דף הבית

en: Home/Blog
he: דף הבית/בלוג

en: Horizontal
he: אופקי

en: Hour
he: שעה

en: ID
he: מזהה

en: If you delete the Child layout cell you will lose the association with the existing <br>child layouts
he: אם תמחק את התא פריסת 'בן', תאבד את השיוך לפריסות הבנים<br>הקיימות

en: If you delete the row that contains a Child layout cell you will lose the association with the existing child layouts
he: אם תמחק את השורה המכילה תא פיסת 'בן', תאבד את השיוך עם פריסות הבן הקיימות

en: If you did not intend to create multiple child layouts, you can simply delete the Child Layout cell. A Grid cell can be used to split a cell into several rows and columns.
he: אם לא התכוונת ליצור ריבוי פריסות בן, ניתן למחוק את התא 'Layout בן'. ניתן להשתמש בתא 'רשת' כדי לפצל תא למספר שורות ועמודות.

en: If you need more than 4 rows you can add them later in the editor
he: אם אתה זקוק ליותר מארבע שורות, תוכל להוסיפם מאוחר יותר בעורך

en: If you want to display the results on a different page, the View form must contain a search button
he: אם אתה רוצה להצי את התוצאות בדף אחר, על טופס ה'תצוגה' לכלול לחצן חיפוש

en: Image
he: תמונה

en: Image CSS class
he: מחלקת CSS של התמונה

en: Image alt text
he: טקסט חלופי לתמונה

en: Image box
he: תיבת תמונה

en: Image effects
he: אפקטי תמונה

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Image title attribute
he: מאפיין כותרת התמונה

en: Image:
he: תמונה:

en: Images
he: תמונות

en: Immediate switch
he: החלפה מיידית

en: Import
he: יבא

en: Import finished
he: הייבוא הסתיים

en: Import layouts from local file
he: ייבא פריסות מקובץ מקומי

en: Import started
he: הייבוא התחיל

en: In embedded mode this action couldn't be undone. %s
he: לא ניתן לבטל פעולה זו במצב מוטבע. %s

en: In fixed-width mode, the width of the grid determines the number of columns.
he: במצב רוחב קבוע, רוחב הרשת קובע את מספר העמודות.

en: In other place on this same page
he: במקום אחר בדף זה

en: Include in search
he: לכלול בחיפוש

en: Include this field in text searches throughout the site
he: לול שדה זה בחיפושי טקסט בכל האתר

en: Includes over 250 glyphs in font format from the Glyphicon Halflings set. Glyphicons Halflings are normally not available for free, but their creator has made them available for Bootstrap free of cost.
he: כולל יותר מ-250 glyphs בפורמט גופן מהקבוצה Glyphicon Halflings. Glyphicons Halflings בדרך כלל אינם זמיניםחינם, אבל היוצר הפך אותם לזמינים עבור Bootstrap ללא תשלום.

en: Incorrect answer from server
he: תשובה שגויה מהשרת

en: Incorrect zip file.
he: קובץ דחוס שגוי.

en: Indicate the current page's location within a navigational hierarchy.
he: ציין את מיקום הדף הנוכחי בתוך היררכיית ניווט.

en: Individual pages:
he: דפים ספציפיים:

en: Inline checkbox
he: תיבת סימון להטבעה

en: Inline radio
he: רדיו מוטבע

en: Input format: %s
he: תבנית קלט: %s

en: Input groups
he: קבוצות קלט

en: Insert BuddyPress output
he: הכנס פלט BuddyPress

en: Insert a different View, not related to the custom search results
he: הכנס תצוגה אחרת שאינה קשורה לתוצאות החיפוש המותאם אישית

en: Insert a placeholder for a Child Layout. Use this cell to design hierarchical layouts, where different child layouts inherit page-elements from a parent layout.
he: הכנס מציין מקום עבור 'פריסת בן'. השתמש בתא זה כדי לעצב פריסות היררכיות, שבהן פריסות בן שונות יורשות רכיבים מפריסת הורה.

en: Insert cell
he: הכנס תא

en: Insert conditional shortcode
he: הכנס קוד קצר מותנה

en: Insert fields to display parts of the content and add HTML around them for styling.
he: הכנס שדות להצגת חלקים מהתוכן והוסף מסביבם HTML לצורכי עיצוב.

en: Insert image URL
he: הכנס כתובת URL של תמונה

en: Install Views
he: התקן Views

en: Instead of using the parent layout (%s), you should assign one of these child layouts to content:
he: במקום להשתמש בפריסת ההורה (%s), יש להקצות את אחת מפריסות הבן האלה לתוכן:

en: Interval
he: מרווח

en: Invalid parameters
he: פרמטרים לא חוקיים

en: It is not possible to handle CSS loading in the front end. You should either make your uploads directory writable by the server, or use permalinks.
he: לא ניתן לטפל בטעינת CSS בממשק הקצה. עליך לוודא שהשרת יכול לכתוב בספריית ההעלאות שלך או להשתמש בקישורים ישירים.

en: It is not possible to handle CSS loading in the front end. You should either make your uploads directory writable by the server, or use pretty permalinks.
he: לא ניתן לטפל בטעינת CSS בממשק הקצה. יש לאפשר לשרת כתיבה בספריית ההעלאה או להשתמש בקישורים קבועים יפים.

en: It looks like you are trying to display a Form. For your convenience, Layouts now comes with a CRED form cell, which will let you achieve this much easier. We suggest that you try the new 'CRED Form' cell. You will be able to insert an existing Form or create a new Form.
he: נראה שאתה מנסה להציג 'טופס'. לנוחותך Layouts מגיע עכשיו עם תא טופס CRED שיאפשר לך להשיג זאת יותר בקלות. אנו ממליצים לנסות את התא החדש 'טופס CRED'. תוכל להכניס בו 'טופס' קיים או ליצור 'טופס' חדש.

en: It looks like you are trying to display a View. For your convenience, Layouts now comes with a View cell, which will let you achieve this much easier. We suggest that you try the new 'Views Content Grid' cell. You will be able to insert an existing View or create a new View.
he: נראה שאתה מנסה להציג 'תצוגה'. לנוחותך, Layouts מגיע עכשיו עם תא 'תצוגה', שיאפשר לך להשיג זאת יותר בקלות. אנו מנסים שתנסה את התא החדש 'רשת תוכן של 'Views'. תוכל להכניס 'תצוגה' קיימת או ליצור 'תצוגה' חדשה.

en: It looks like you are trying to display fields. For your convenience, Layouts now comes with a Content Template cell, which will let you achieve this much easier.
he: נראה שאתה מנסה להציג שדות. לנוחותך, Layouts מגיע עכשיו עם תא 'תבנית תוכן' שמאפשר לעשות זאת יותר בקלות.

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: JS option saved.
he: אפשרות JS נשמרה.

en: JS was successfully saved in %s option in database.
he: JS נשמר בהצלחה באפשרות %s במסד הנתונים.

en: JavaScript Editor
he: עורך JavaScript

en: Jump to:
he: קפוץ אל:

en: Keep original
he: שמור מקור

en: Labels
he: תוויות

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Layout
he: פריסה

en: Layout Style
he: סגנון פריסה

en: Layout cell types
he: סוגי תאי פריסה

en: Layout for %s
he: פריסה עבור %s

en: Layout slug:
he: זיהוי פריסה:

en: Layout structure
he: מבנה פריסה

en: Layout type
he: סוג פריסה

en: Layout updated
he: הפריסה עודכנה

en: Layout width
he: רוחב פריסה

en: Layouts %s release notes
he: הערות מוצר Layouts %s

en: Layouts CSS and JS
he: CSS ו-JS של Layouts

en: Layouts CSS and JS Editor
he: עורך CSS ו-JS של Layouts

en: Layouts CSS has NOT been updated. Please retry or check write permissions for uploads directory.
he: ה-CSS של Layouts לא עודכן. נסה שוב או בדוק את הרשאות הכתיבה עבור ספריית ההעלאות.

en: Layouts CSS has been updated.
he: Layouts CSS עודכן.

en: Layouts Embedded was <strong>deactivated</strong>! You are already running the complete Layouts plugin, so this one is not needed anymore.
he: כבר <strong>בוטלה ההפעלה</strong>של Layouts מוטבע! אתה מריץ את התוסף המלא של Layouts, לכן זה אינו נחוץ יותר.

en: Layouts Help
he: עזרה של Layouts

en: Layouts Troubleshoot
he: פתרון בעיות בפריסות

en: Layouts admin
he: ניהול של Layouts

en: Layouts already has CSS styling. Check &quotOverwrite any layout if it already exists&quot, if you want to overwrite this CSS.
he: ל-Layouts כבר יש עיצוב CSS. סמן את 'החלף כל פריסה קיימת' כדי להחליף CSS זה.

en: Layouts already has JS styling. Check &quotOverwrite any layout if it already exists&quot, if you want to overwrite this JS.
he: Layouts כבר כולל עיצוב JS. סמן את 'החלף פריסה קיימת' אם אתה רוצה להחליף JS זה.

en: Layouts being used as templates for post types
he: Layouts משמש כתבניות לסוגי פוסטים

en: Layouts being used to customize archives
he: Layouts משמש להתאמה אישית של ארכיונים

en: Layouts being used to display single posts or pages
he: Layouts משמש להצגת פוסטים או דפים יחידים

en: Layouts capabilities
he: יכולות של Layouts

en: Layouts cell styling
he: עיצוב תאי Layouts

en: Layouts export
he: ייצוא Layouts

en: Layouts have been loaded successfully
he: Layouts נטענו בהצלחה

en: Layouts import
he: ייבוא Layouts

en: Layouts not being used anywhere
he: Layouts לא משמש לדבר

en: Layouts plugin needs to be integrated with your theme. Before designing layouts, please see the %sLayouts theme integration guide%s.
he: יש לשלב את התוסף Layouts עם ערכת העיצוב. לפני עיצוב פריסות, עיין ב, %sמדריך השילוב לערכות העיצוב של Layouts%s.

en: Layouts requires version 1.6.2 or higher of the Views plugin.
he: Layouts מחייב גרסה 1.6.2 ואילך של התוסף Views.

en: Layouts settings
he: הגדרות Layouts

en: Layouts successfuly loaded.
he: Layouts נטען בהצלחה.

en: Layouts theme integration
he: שילוב ערכות עיצוב של פריסות

en: Layouts:
he: פריסות:

en: Learn about creating and using grids
he: למד על יצירת רשתות והשימוש בהן

en: Learn about designing hierarchical layouts using parents and children layouts.
he: למד על עיצוב פריסות היררכיות תוך שימוש בפריסות הורה ובנים.

en: Learn about how rows can be displayed in different ways
he: למד על הדרכים השונות שבהן ניתן להציג שורות

en: Learn about the CRED Post Form cell
he: למד על התא של טופס הפוסט של CRED

en: Learn about the CRED cell
he: למד על התא של CRED

en: Learn about the Child layout cell
he: למד על תא פריסת בן

en: Learn about the Comments cell
he: למד על התא 'תגובות'

en: Learn about the Content Template cell
he: למד על התא של 'תבנית תוכן'

en: Learn about the Post Content cell
he: למד על התא 'תוכן פוסט'

en: Learn about the Post Loop cell
he: למד על התא 'לולאת פוסט'

en: Learn about the Views cell
he: למד על התא של Views

en: Learn about the Visual editor cell
he: למד אודות התא 'עורך חזותי'

en: Learn about the Widget Area cell
he: למד על התא 'אזור וידג'ט'

en: Learn about the Widget cell
he: למד על תא הוידג'ט

en: Learn about the WordPress Archive cell
he: למד על תא הארכיון של WordPress

en: Learn how the Layouts plugin works
he: למד כיצד עובד התוסף Layouts

en: Learn how to use Bootstrap in layouts
he: למד כיצד להשתמש ב-Bootstrap בפריסות

en: Learn more about <em>Toolset</em>
he: למד עוד על <em>Toolset</em>

en: Left
he: שמאל

en: Level one
he: רמה אחת

en: Level three
he: רמה שלוש

en: Level two
he: רמה שתיים

en: Limit for number of pages to refresh after saving a layout
he: מגבלה עבור מספר הדפים שיש לרענן לאחר שמירה של פריסה

en: Link CSS class
he: קשר מחלקת CSS

en: Link rel
he: קישור יחסי

en: Link to
he: קישור אל

en: List group
he: קבוצת רשימה

en: List groups are a flexible and powerful component for displaying not only simple lists of elements, but complex ones with custom content.
he: קבוצות רשימה מהוות רכיב גמיש ועוצמתי להצגה של רשימות פשוטות של רכיבים וגם של רשימות מורכבות בעלות תוכן מותאם אישית.

en: Lists and loops
he: רשימות ולולאות

en: Load content and display it with your styling. A View is used for any custom content display, including custom searches, tables, grids, sliders and content lists.
he: טען תוכן והצג אותו עם העיצוב שלך. תצוגה משמשת עבור כל הצגה שלתוכן מותאם אישית, כולל חיפושים מותאמים אישית, טבלאות, רשתות, מחליקים ורשימות תוכן.

en: Load content template:
he: טען תבנית תוכן:

en: Load default layouts for %s theme
he: טען פריסות ברירת מחדל עבור ערכת העיצוב %s

en: Load existing Content Template
he: טען תבנית תוכן קיימת

en: Loading
he: טוען

en: Loading...
he: טוען...

en: Main Archives:
he: ארכיונים ראשיים:

en: Media
he: מדיה

en: Media object
he: אובייקט מדיה

en: Menu
he: תפריט

en: Menu alignment
he: יישור תפריטים

en: Menu style
he: סגנון תפריט

en: Minimize
he: מזער

en: Minute
he: דקה

en: Month archives
he: ארכיוני חודשים

en: Most Recent
he: האחרונים

en: Move the mouse to resize, click again to create.
he: הזז את העכבר כדי לשנות את הגודל, לחץ שוב כדי ליצור.

en: Move to Trash
he: העבר לפח האשפה

en: Navbars are responsive meta components that serve as navigation headers for your application or site.
he: Navbars הם רכיבי מטה תגובתיים המשמשים ככותרות ניווט עבור יישום או אתר.

en: Navigation levels
he: רמות ניווט

en: Navs available in Bootstrap have shared markup, starting with the base .nav class, as well as shared states. Swap modifier classes to switch between each style.
he: ל-Navs זמינים ב-Bootstrap יש סימון משותף, המתחיל במחלקת הבסיס .nav, וגם מצבים משותפים. החלף מחלקות שינוי כדי להחליף בין סגנונות.

en: Need help with CSS styling?
he: זקוק לעזרה בעיצוב CSS?

en: Need help? Grab some %1$sdebug information%2$s.
he: זקוק לעזרה? תפוס מעט %1$sמידע פתרון באגים%2$s.

en: New Widget Area
he: אזור וידג'ט חדש

en: New Widget Area Name:
he: שם אזור וידג'טים חדש:

en: New content template name
he: שם תבנית תוכן חדשה

en: New layout
he: פריסה חדשה

en: New resource id
he: מזהה משאב חדש

en: Newer Comments >>
he: תגובות חדשות יותר >>

en: Next link text
he: טקסט קישור הבא

en: Nickname
he: כינוי

en: No
he: לא

en: No Shortcode Rendering
he: אין הפקת קודים קצרים

en: No changes made
he: לא בוצעו שינויים

en: No changes were made, nothing to save to the server.
he: לא נעשו שינויים, אין מה לשמור לשרת.

en: No data where imported.
he: לא יובאו נתונים.

en: No file selected. Please select one file to import Layouts data from.
he: לא נבחר קובץ. בחר קובץ אחת שממנו ייובאו נתונים אל Layouts.

en: No items were returned by the View
he: ה'תצוגה' לא החזירה פריטים

en: No layouts found
he: לא נמצאו פריסות

en: No layouts found in Trash
he: לא נמצאו פריסות בפח האשפה

en: No pages found.
he: לא נמצאו דפים.

en: No parent set
he: לא הוגדר הורה

en: No post items found.
he: לא נמצאו פוסטים.

en: No previews available
he: אין תצוגות מוקדמות זמינות

en: No widget areas found in Trash.
he: לא נמצאו אזורי וידג'טים באשפה.

en: No widget areas found.
he: לא נמצאו אזורי וידג'טים.

en: Nonce problem
he: בעיית nonce

en: None
he: ללא

en: Normal
he: רגיל

en: Not allowed
he: אסור

en: Not assigned to any post type.
he: לא מוקצה לאף סוג פוסט.

en: Not now
he: לא כעת

en: Note
he: הערה

en: Nothing found
he: לא נמצא דבר

en: Nothing to update
he: אין מה לעדכן

en: Now, create a child layout
he: עכשיו צור פריסת בן

en: Numeric
he: מספרי

en: OK
he: אישור

en: Ok
he: אישור

en: On a previous version of Layouts, pagination links were added automatically to WordPress Archive loop cells in a way that can not be manually removed.
he: בגרסה קודמת של Layouts, נוספו באופן אוטומטי קישורים של חלוקה לדפים לתאי לולאה של ארכיון WordPress כך שלא ניתן להסירם באופן ידני.

en: On another page
he: בדף אחר

en: Once you buy the full Toolset, you will be able to edit Views, CRED forms and Layouts in your site, as well as build new ones.
he: לאחר שתקנה את 'ערכת הכלים' המלאה תוכל לערוך Views, טופסי CRED ו-Layouts באתר וגם לבנות חדשים.

en: One thought on %TITLE%
he: מחשבה אחת על %TITLE%

en: Only .zip and .ddl can be imported.
he: ניתן לייבא רק .zip ו-.ddl.

en: Only fluid rows are allowed here because the parent row or layout are fluid.
he: ניתן להשתמש כאן רק בשורות גמישות מפני ששורת ההורה או פריסת ההורה גמישה.

en: Only for %s%s%s
he: רק עבור %s%s%s

en: Only for new posts
he: רק עבור פוסטים חדשים

en: Only the results
he: רק את התוצאות

en: Only the search form
he: רק את טופס החיפוש

en: Open in a new window
he: פתח בחלון חדש

en: Open link in a new window/tab
he: פתח קישור בחלון/כרטיסייה חדשים

en: Operation completed successfully
he: הפעולה הושלמה בהצלחה

en: Operation not completed successfully
he: הפעולה לא הושלמה בהצלחה

en: Option not updated
he: האפשרות לא עודכנה

en: Options
he: אפשרויות

en: Or
he: או

en: Or, you can create new child layouts for other pages.
he: או שניתן ליצור פריסות בן חדשות עבור דפים אחרים.

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Orientation of the buttons
he: כיוון הלחצנים

en: Original name
he: שם מקורי

en: Other Elements:
he: רכיבים אחרים:

en: Other Fields
he: שדות אחרים

en: Others:
he: אחרים:

en: Overwrite any layout if it already exists
he: החלף פריסה אם קיימת

en: Overwrite layout assignments
he: החלף הקצאות פריסה

en: Overwritten Layouts
he: Layouts שהוחלפו

en: Page header
he: כותרת דף

en: Pagination
he: חלוקה לדפים

en: Pagination links deleted.
he: קישורי חלוקה לדפים נמחקו.

en: Pagination links on archive cells
he: קישורי חלוקה לדפים על דפי ארכיון

en: Panels
he: פנלים

en: Parent Widget Areas:
he: אזורי וידג'טים הורים:

en: Parent layout
he: פריסת הורה

en: Parent layout assignments
he: הקצאות פריסת הורה

en: Parents with all children assigned
he: הורים עם הקצאות לכל הבנים

en: Password protected text
he: טקסט מוגן בסיסמה

en: Paste panel
he: הדבק פנל

en: Paste row
he: הדבק שורה

en: Paste tab
he: הדבק כרטיסייה

en: Pause on hover
he: השהה בזמן ריחוף מעל

en: Player height
he: גובה שחקן

en: Please %1$sinstall Relevanssi%2$s to allow Toolset to search texts in custom fields.
he: %1$sהתקן את Relevanssi%2$s כדי לאפשר ל-Toolset לחפש טקסטים בשדות מותאמים אישית.

en: Please check %shere%s to see how to set one up.
he: בדוק %sכאן%s כדי לראות כיצד להגדיר אחד.

en: Please check the layout you are trying to render actually exists.
he: ודא שהפריסה אתה מנסה להפיק אכן קיימת.

en: Please enter a name for this layout
he: הזן שם עבור פריסה זו

en: Please enter a valid YouTube video URL.
he: הזן כתובת URL חוקית עבור סרטון YouTube.

en: Please select and save the framework that your theme uses.
he: בחר את מסגרת העבודה שבה משתמשת ערכת העיצוב שלך.

en: Please type
he: הקלד

en: Please use a valid hexadecimal value.
he: השתמש בערך הקסדצימלי חוקי.

en: Please validate reCAPTCHA
he: אמת את reCAPTCHA

en: Plus %s more items
he: ועוד %s פריטים נוספים

en: Plus %s more rows - %s items in total
he: ועוד %s שורות נוספות - %s פריטים בסה\"כ

en: Post
he: פוסט

en: Post %d
he: פוסט %d

en: Post Loop Cell
he: תא לולאת פוסט

en: Post View
he: תצוגת פוסטים

en: Post archive
he: ארכיון פוסטים

en: Post field
he: שדה פוסט

en: Preview layout
he: תצוגה מקדימה של פריסה

en: Preview of your Skype button
he: תצוגה מקדימה של לחצן Skype

en: Preview with:
he: תצוגה מקדימה עם:

en: Previous link text
he: טקסט קישור קודם

en: Problem saving data
he: בעייה בשמירת נתונים

en: Proceed and remove assignments
he: המשך והסר הקצאות

en: Progress bars
he: סרגלי התקדמות

en: Provide contextual feedback messages for typical user actions with the handful of available and flexible alert messages.
he: ספק הודעות משוב עם הקשר עבור פעולות משתמש טיפוסיות יחד עם אוסף הודעות התראה גמישות וזמינות.

en: Provide different kind of labels for your website.
he: ספק סוגים שונים של תוויות עבור האתר.

en: Provide pagination links for your site or app with the multi-page pagination component.
he: ספק קישורי חלוקה לדפים עבור האתר או היישום באמצעות רכיב חלוקה לדפים רב-דפי.

en: Provide up-to-date feedback on the progress of a workflow or action with simple yet flexible progress bars.
he: פק משוב מעודכם על התקדמות של זרימת עבודה או פעולה באמצעות סרגלי התקדמות גמישים אך פשוטים.

en: Published
he: פורסם

en: Putting Child Layout cell will make this Layout a parent layout. %s Parent layouts cannot be assigned to any content. %s %s Do you want to remove content assignment of this layout?%s
he: השמת תא פריסת בן תהפוך פריסה זו לפריסת הורה. %s לא ניתן להקצות פריסות הורה לשום תוכן. %s %s האם אתה רוצה להסיר הקצאות תוכן של פריסה זו?%s

en: Reference cell
he: תא הפניה

en: Registration Date
he: תאריך הרשמה

en: Remove
he: הסר

en: Remove all assignments
he: הסר את כל ההקצאות

en: Remove archive pagination links
he: הסר קישורי חלוקה לדפים בארכיון

en: Remove cell
he: הסר תא

en: Remove from list
he: הסר מרשימה

en: Remove row
he: הסר שורה

en: Remove selected
he: הסר את מי שנבחר

en: Remove this menu
he: הסר תפריט זה

en: Render Views Content Templates with Layouts
he: הפק תבניות תוכן של Views באמצעות Layouts

en: Render Views Wordpress Archives with Layouts
he: הפק ארכיוני Wordpress של Views באמצעות Layouts

en: Repeatable fields
he: שדות חוזרים

en: Reply
he: השב

en: Reply text
he: טקסט מענה

en: Required
he: חובה

en: Resource
he: משאב

en: Resource type
he: סוג משאב

en: Responsive embed
he: מוטמע ותגובתי

en: Responsive utilities
he: כלי עזר תגובתיים

en: Restore
he: שחזר

en: Restore original
he: שחזר מקור

en: Right
he: ימין

en: Rounded
he: מעוגל

en: Row background extends to full width
he: רקע שורה מורחב לרוב מלא

en: Row layout type:
he: סוג פריסת שורה:

en: Row name:
he: שם שורה:

en: Row same as container width
he: שורה כמו רוחב מיכל

en: Row type:
he: סוג שורה:

en: Save
he: שמור

en: Save CSS Framework
he: שמור מסגרת CSS

en: Save and Close this form and return to the layout
he: שמור וסגור טופס זה וחזור לפריסה

en: Save and Close this view and return to the layout
he: שמור וסגור תצוגה זו וחזור לפריסה

en: Save and close
he: שמור וסגור

en: Save layout
he: שמור פריסה

en: Saved CSS
he: CSS נשמר

en: Saved JS
he: JS שמור

en: Saved Layouts
he: Layouts שמורים

en: Saving failed. Please reload the page and try again.
he: השמירה נכשלה. טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Saving...
he: שומר...

en: Search
he: חפש

en: Search Layouts
he: חפש פריסות

en: Search Widget Areas
he: חפש באזורי הווידג'טים

en: Search archives
he: חפש בארכיונים

en: Search in titles, content and custom fields. %1$sText Search settings%2$s.
he: חפש בכותרות, תוכן ושדות מותאמים אישית. %1$sהגדרות חיפוש טקסט%2$s.

en: Search layouts
he: חפש פריסות

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Security check failed
he: בדיקת אבטחה נכשלה

en: See all the View controls open and set up things manually.
he: ראה את כל הפקדים של ה-View פתוחים ובצע הגדרות באופן ידני.

en: See how to do this in the %1$sText Search documentation%2$s.
he: ראה כיצד לעשות זאת ב%1$sתיעוד של חיפוש טקסט%2$s.

en: Select
he: בחר

en: Select %s
he: בחר %s

en: Select Child layout for editing
he: בחר פריסת 'בן' לעריכה

en: Select a .zip, .ddl or .css file to import from your computer
he: בחר קובץ .zip, .ddl או .css לייבוא מהמחשב שלך

en: Select a different template for WooCommerce products
he: בחר תבנית אחרת עבור מוצרי WooCommerce

en: Select all
he: בחר הכל

en: Select an existing widget area
he: בחר אזור וידג'ט קיים

en: Select cell type
he: בחר סוג תא

en: Select content template
he: בחר תבנית תוכן

en: Select date
he: בחר תאריך

en: Select menu
he: בחר תפריט

en: Select minute
he: בחר דקה

en: Select which custom fields to include in text searches
he: בחר את השדות המותאמים אישית שיכללו בחיפושי טקסט

en: Select which page or post to use to view this Layout
he: בחר באיזה דף או פוסט להשתמש כדי להציג פריסה זו

en: Separated class names by a single space.
he: שמות מחלקות מופרדים ברווח יחיד.

en: Server timeout, please try again later.
he: תום זמן קצוב של השרת, נסה שוב מאוחר יותר.

en: Set an ID for the cell if you want to specify a unique style for it.
he: הגדר מזהה עבור התא אם אתה רוצה לציין סגנון ייחודי עבורו.

en: Set as default parent
he: הגדר כהורה ברירת מחדל

en: Set parent layout
he: הגדר פריסת הורה

en: Set selected layout as default parent layout\t
he: הגדר את הפיסה שנבחרה כברירת מחדל לפרסת הורה\t

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Settings:
he: הגדרות:

en: Show Bootstrap buttons
he: הצג לחצני Bootstrap

en: Show all content types
he: הצג את כל סוגי התוכן

en: Show all templates
he: הצג את כל התבניות

en: Show all...
he: הצג הכל...

en: Show details of duplicate Toolset elements
he: הצג פרטים של רכיבי Toolset משוכפלים

en: Show grid edit
he: הצג עריכת רשת

en: Show keyboard shortcuts
he: הצג קיצורי מקלדת

en: Show less...
he: הצג פחות...

en: Show log
he: הצג יומן

en: Show more
he: הצג יותר

en: Show more...
he: הצג יותר...

en: Show only pages
he: הצג רק דפים

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar in all the admin pages
he: הצג את תפריט הקודים הקצרים של Toolset בסקגל הניהול בכל דפי הניהול

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar only when editing content
he: הצג את תפריט הקודים הקצרים של Toolset בסרגל הניהול רק בעת עריכת תוכן

en: Sidebar menu (vertical)
he: תפריט סרגל צד (אנכי)

en: Sidebar name isn't set or empty!
he: שם סרגל צד לא מוגדר או ריק!

en: Since this page uses a layout, styling with a Content Template is disabled.
he: מכיוון שדף זה משתמש בפריסה, עיצוב באמצעות 'תבנית תוכן' לא מופעל.

en: Since you are only displaying the %NNN% in this cell, the %MMM% section is disabled. A custom search should have the %NNN% and %MMM%. To display the %MMM% you need to:
he: מכיוון שאתה מציג בתא זה את ה-%NNN%, המקטע %MMM% מושבת. לחיפוש מותאם אישית צריכים להיות %NNN% ו-%MMM%. כדי להציג את ה-%MMM% יש צורך:

en: Single page
he: דף בודד

en: Single widget
he: וידג'ט יחיד

en: Site elements
he: רכיבי אתר

en: Size
he: גודל

en: Skip (Choose later)
he: דלג (בחר מאוחר יותר)

en: Skipped Layouts
he: Layouts שדולגו

en: Skype button background is transparent and will work on any colour backgrounds.
he: הרקע של לחצן Skype שקוף ויפעל בכל צבע רקע.

en: Slider
he: מצגת שקפים

en: Slider height
he: גובה מצגת שקפים

en: Slides
he: שקפים

en: Smooth fade
he: עמעום חלק

en: Some changes are not saved. If you don't see the 'update' button, scroll the list.
he: חלק מהשינויים לא נשמרו. אם אינך רואה את הלחצן 'עדכן', גלול את הרשימה.

en: Something went wrong %s
he: משהו השתבש %s

en: Something went wrong communicating with the server
he: משהו השתבש בתקשורת עם השרת

en: Sorry, but you cannot paste this row here
he: מצטערים, לא ניתן להדביק שורה זו כאן

en: Sorry, preview is not available. Please make sure that the Toolset Views plugin is active.
he: מצטערים, אין תצוגה מוקדמת זמינה. ודא שהתוסף Views של Toolset פעיל.

en: Sorry, preview is not available. This View may have been deleted.
he: מצטערים, אין תצוגה מוקדמת זמינה. ייתכן שתצוגה זו נמחקה.

en: Split cells into several rows and columns. Use also for single-column grids, like sidebars.
he: פצל תאים למספר שורות ועמודות. השתמש גם עבור רשתות בעלות עמודה אחת, כמו סרגלי צד.

en: Start a call with just a click.
he: התחל שיחה בלחיצה אחת.

en: Start the conversation with an instant message.
he: התחל את השיחה בהודעה מיידית.

en: Success
he: הצלחה

en: Support forum
he: פורום תמיכה

en: Switch
he: העבר

en: Switch Layout for %s
he: עבור 'פריסה' עבור %s

en: Switch to HTML editing
he: עבור לעריכת HTML

en: Switch to the WordPress Visual Editor
he: עבור לעורך הגרפי של WordPress

en: Switching to the View
he: עובר ל-View

en: Switching to the child layout
he: עובר לפריסת בן

en: Table
he: טבלה

en: Table-based grid
he: רשת מבוססת טבלה

en: Tables
he: טבלאות

en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Tabs navigation style
he: סגנון ניווט כרטיסיות

en: Tag ID
he: מזהה תג

en: Tag ID:
he: מזהה תג:

en: Tag classes
he: מחלקות תגים

en: Tag classes:
he: מחלקות תגים:

en: Target page to show the results:
he: דף תוצאות להצגת התוצאות:

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Taxonomy Archives:
he: ארכיוני טקסונומיות:

en: Taxonomy View
he: תצוגת טקסונומיות

en: Taxonomy archive
he: ארכיון טקסונומיות

en: Template
he: תבנית

en: Template and Layout
he: תבנית ופריסה

en: Template for multiple pages:
he: תבנית לדפים מרובים:

en: Test dialog
he: דו-שיח לבדיקה

en: Text Search
he: חיפוש טקסט

en: Text box
he: תיבת טקסט

en: Text input
he: קלט טקסט

en: Text search in custom fields
he: חיפוש טקסט בשדות מותאמים אישית

en: The %s cell type is no longer available.
he: סוג תא %s כבר לא זמין.

en: The %s component is required to display the cell. Activate it first.
he: הרכיב %s נחוץ כדי להציג את התא. הפעל אותו.

en: The %s layout you are exporting is used to display single pages. Please note that when you import this module on another site, the layout will not be assigned to specific pages, so you will need to edit the layout and assign it manually.
he: פריסת ה-%s שאתה מייצא משמשת להצגה של דפים בודדים. שים לב שכשאתה מייבא מודול זה באתר אחר, הפריסה לא תוקצה לדפים ספציפיים, לכן יהיה עליך לערוך את הפריסה ולהקצות אותה באופן ידני.

en: The CRED Post Form could not be found.
he: לא ניתן למצוא את טופס הפוסט של CRED.

en: The CRED Post Form was not found. It may have been deleted or CRED plugin is not active.
he: טופס הפוסט של CRED לא נמצא. ייתכן שהוא נמחק או שתוסף CRED אינו פעיל.

en: The CRED User Form was not found. It may have been deleted or CRED plugin is not active.
he: טופס משתמש של CRED לא נמצא. ייתכן שהוא נמחק או שתוסף CRED לא פעיל.

en: The CRED plugin should be activated to display this layout.
he: יש להפעיל את התוסף CRED כדי להציג פריסה זו.

en: The CSS framework has been set to %s. Please make sure that your theme supports %s.
he: מסגרת ה-CSS הוגדרה ל-%s. ודא שערכת העיצוב שלך תומכת ב-%s.

en: The CSS you're trying to import is the same as saved in database.
he: ה-CSS שאתה מנסה לייבא זהה לזה השמור במסד נתונים.

en: The JS you're trying to import is the same as saved in database.
he: ה-JS שאתה מנסה לייבא זהה לזה ששמור במסד הנתונים.

en: The Layout for %s was successfully updated to %s
he: ה'פריסה' עבור %s עודכנה בהצלחה ל-%s

en: The Layouts CSS was created.
he: נוצר ה-CSS של Layouts.

en: The Layouts CSS was overwritten.
he: ה-CSS של Layouts הוחלף.

en: The Layouts CSS was saved
he: ה-Layouts CSS נשמר

en: The Layouts CSS you can export as layouts.css file
he: ה-Layouts CSS שניתן לייצא כקובץ layouts.css

en: The Layouts JS was created.
he: נוצר JS עבור ה-Layouts.

en: The Layouts JS was overwritten.
he: הוחלף ה-JS עבור ה-Layouts.

en: The Layouts JS was saved
he: Layouts JS נשמר

en: The Layouts JS you can export as layouts.js file
he: ה-Layouts JS שניתן לייצא כקובץ layouts.js

en: The Layouts files you are trying to upload are too big and you ran out of memory, you can either increase your memory or reduce the size of the import.
he: קטבצי ה-Layouts שאתה מנסה לטעון גדולים מדי ונגמר הזיכרון, ניתן להגדיל את הזיכרון או לצמצם את גודל הייבוא.

en: The URL %s is not a valid YouTube URL.
he: כתובת ה-URL %s אינה כתובת URL חוקית של סרטון YouTube.

en: The View will display the query results as slides.
he: התצוגה תציג את תוצאות השאילתה כשקפים.

en: The View will display the query results in pages.
he: התצוגה תציג את תוצאות השאילתה בדפים.

en: The View will output all the results returned from the query section.
he: התצוגה תוציא את כל התוצאות שיוחזרו ממקטע השאילתה.

en: The Views plugin should be activated to display this layout.
he: יש להפעיל את התוסף Views כדי להציג פריסה זו.

en: The Views plugin will allow you to customize the Post Content and Content Grid cells. If you have a Toolset account, you can download and activate <strong>Views</strong> plugin. If you only have a Layouts account, you can get the <strong>Embedded Views</strong> plugin with read-only cell content.
he: התוסף Views יאפשר לך להתאים אישית את התאים 'תוכן פוסט' ו'רשת תוכן'. אם יש לך חשבון Toolset, ניתן להוריד את התוסף <strong>Views</strong> ולהפעיל אותו. אם יש לך רק חשבון Layouts, ניתן לקבל את התוסף <strong>Embedded Views</strong> יחד עם תוכן תאים לקריאה בלבד.

en: The amount of time to delay between automatically cycling an item, ms.
he: זמן ההשהיה בין העברה אוטומטית של פריט, מילי-שניות.

en: The association will be updated when this layout is saved.
he: השיוך יעודכן בזמן שמירת הפריסה.

en: The background image will be scaled so that each side is as large as possible while not exceeding the length of the corresponding side of the container.
he: גודל תמונת הרקע יותאם כך שכל צד בגודל המרבי המותר מבי לחרוג מאורך הצד התואם של המיכל.

en: The background image will be sized so that it is as small as possible while ensuring that both dimensions are greater than or equal to the corresponding size of the container.
he: גודל תמונת הרקע ישתנה כדי שהוא יוכל להיות הקטן ביותר האפשרי תוך שמירה ששני הממדים גדולים או שווים לגודל התואם של המיכל.

en: The child layouts will be deleted when this layout is saved.
he: פריסות הבנים יימחקו כאשר פריסה זו תישמר.

en: The content editor is not displayed because %s layout does not include any shortcodes or cells that display post content. %sShow editor anyway%s
he: עורך התוכן לא מוצג מפני שהפריסה %s לא כוללת קודים קצרים או תאים המציגים תוכן. %sהצג את עורך התוכן בכל זאת%s

en: The content using a following 'default' Layout
he: התוכן עם פריסת 'ברירת מחדל'

en: The duplicate that you created uses copies of Toolset elements. You can edit it freely. The original layout will not change when you edit the duplicate.
he: השכפול שיצרת משתמש בעותקים של רכיבי Toolset. ניתן לערוך אותו באופן חופשי. הפריסה המקורית לא תשתנה בעת עריכת השכפול.

en: The element you want to paste has to be copied in a %s%s%s structure, it is not compatible here.
he: יש להעתיק את הרכיב שאתה רוצה להדביק במבנה %s%s%s, הוא לא תואם לכאן.

en: The entered value for layout slug shouldn't be an empty string.
he: הערך שהוזן עבור זיהוי הפריסה לא יכול להיות מחרוזת ריקה.

en: The file is not writable.
he: לא ניתן לכתוב בקובץ.

en: The file type is not compatible with layouts. The imported files should be a single .ddl file, a single .css file or a .zip archive of .ddl and .css files.
he: סוג הקובץ לא תואם לפריסות. על הקובץ המיובא להיות קובץ .ddl יחיד, קובץ .css יחיד או ארכיון מכווץ של קובצי .ddl וקובצי .css.

en: The following layouts have been exported.
he: הפריסות הבאות יוצאו.

en: The full <em>Toolset</em> package allows you to develop and customize themes without touching PHP. You will be able to:
he: החבילה המלאה של <em>Toolset</em> מאפשרת פיתוח והתאמה אישית של ערכות עיצוב מבלי לגעת ב-PHP. תוכל:

en: The integration of Layouts with the %s theme has failed
he: השילוב של Layouts עם ערכת העיצוב %s נכשלה

en: The integration plugin has been deactivated.
he: תוסף השילוב הושבת.

en: The layout has been saved.
he: הפריסה נשמרה.

en: The layout has been saved. Layouts CSS has NOT been updated. Please retry or check write permissions for uploads directory.
he: הפריסה נשמרה. ה-CSS של Layouts לא עודכן. נסה שוב או בדוק את הרשאות הכתיבה של ספריית ההעלאות.

en: The layout has been saved. Layouts CSS has been updated.
he: הפריסה הזו נשמרה. Layouts CSS עודכן.

en: The layout has changed. Do you want to save the current layout before switching to the View?
he: הפריסה השתנתה. האם אתה רוצה לשמור את הפריסה הנוכחית לפני מעבר ל-View

en: The layout width is always 12 columns for fluid layouts.
he: רוחב הפריסה הוא תמיד 12 עמודות עבור פריסות גמישות.

en: The layouts directory %s is not writable.
he: לא ניתן לכתוב בספרייה %s של פריסות.

en: The row width is different from the layout width. This happens when the child layout does not contain the same number of columns as the child placeholder in the parent layout.
he: רוחב השורה שונה מרוחב הפריסה. זה קורה כאשר פריסת הבן לא מכילה את אותו מספר עמודות כמו מציין המקום בפריסת ההורה.

en: The search form and the results
he: טופס החיפוש והתוצאות

en: The selected layout is already assigned to %s
he: הפריסה שנבחרה כבר מוקצית ל-%s

en: The slug should contain only lower case letters
he: על הזיהוי לכלול רק אותיות קטנות

en: The text for multiple comments title missing
he: חסר טקסט לכותרת תגובות מרובות

en: The text for one comment title is missing
he: חסר טקסט לכותרת של תגובה אחת

en: The theme directory %s is not writable.
he: לא ניתן לכתוב בספרייה %s של ערכת העיצוב.

en: The title shouldn't be an empty string.
he: הכותרת לא יכולה להיות מחרוזת ריקה.

en: Theme %s is not active.
he: ערכת העיצוב %s לא פעילה.

en: There are no Archive Views available.
he: אין Views של 'ארכיון' זמינים.

en: There are no Views available.
he: אין Views זמינים.

en: There are no WordPress Archives available.
he: אין ארכיוני WordPress זמינים.

en: There are no menus available, create your menus in %sEdit Menus%s page first.
he: אין תפריטים זמינים, ראשית צור תפריטים משלך בדף %sעריכת תפריטים%s.

en: There are no parent layouts available for current layout. Click %shere%s to learn more about hierarchical layouts.
he: אין פריסות הורים זמיניות עבור הפריסה הנוכחית. לחץ %sכאן%s כדי ללמוד עוד על פריסות היררכיות.

en: There are problems saving this option in the database.
he: ישנן בעיות בשמירת אפשרות זו במסד הנתונים.

en: There are some common issues related to Layouts that can be resolved here.
he: ישנן מספר בעיות נפוצות הקשורות ל'פריסות' שניתן לפתור מכאן.

en: There is a problem rendering field <strong>%s (%s)</strong>.
he: ישנה בעיה בהפקת השדה <strong>%s (%s)</strong>.

en: There is no Layout assigned
he: לא מוקצית פריסה

en: There is no template for %s component. Create one first.
he: אין תבנית עבור הרכיב %s. ראשית, צור אחת.

en: There was a problem loading default layouts.
he: אירעה בעיה בטעינת פריסות ברירת המחדל.

en: There was a problem saving the CSS.
he: אירעה בעיה בשמירת ה-CSS.

en: There was a problem saving the JS.
he: אירעה בעיה בשמירת ה-JS.

en: There was a problem uploading the file. Check the file and try again
he: אירעה בעיה בהעלאת הקובץ. בדוק את הקובץ ונסה שוב.

en: There was a security check issue while uploading the file. Nonce check failed.
he: אירעה בעיית אבטחה בהעלאת הקובץ. בדיקת Nonce נכשלה.

en: There was an error during the ajax request, make sure the data you send are in json format.
he: אירעה שגיאה במהלך בקשת ה-ajax, ודא שהנתונים שנשלחים הם בתבנית json.

en: There was an error uploading your files
he: אירעה שגיאה בהעלאת הקבצים

en: There were errors while rendering this layout.
he: אירעו שגיאות בעת הפקת פריסה זו.

en: These resources has been duplicated:
he: משאבים אלה שוכפלו:

en: This Content Template uses %1$s
he: תבנית תוכן זו משתמשת ב-%1$s

en: This action will switch the Layout using the template already selected.
he: פעולה זו תעביר את ה'פריסה' באמצעות התבנית שבר נבחרה.

en: This cell can display the post content using a Content Template, but your site does not have any Content Template yet. Install and activate the Views plugin, and you will be able to create Content Templates to display post fields
he: תא זה יכול להציג את תוכן הפוסט באמצעות תבנית תוכן, אבלל האתר שלך עדיין לא ולל תבניות תוכן. התקן את התוסף Views והפעל אותו ואז תוכל ליצור תבניות תוכן להצגה של שדות פוסטים.

en: This cell requires Views plugin above version 1.6.1 to create custom content-driven cells.
he: תא זה מחייב את התוסף Views בגרסה מעל 1.6.1 כדי ליצור תאים מונעי תוכן מותאמים אישית.

en: This cell requires Views plugin. Install and activate Views and you will be able to create custom content-driven cells.
he: תא זה מחייב את התוסף Views. התקן את Views והפעל אותו ותוכל ליצור תאים מונעי תוכן מותאמים אישית.

en: This cell requires the CRED plugin version 1.4 or above. Install and activate the CRED plugin and you will be able to create custom forms for creating and editing content.
he: תא זה מחייב תוסף CRED בגרסה 1.4 ואילך. התקן את תוסף CRED והפעל אותו, ותוכל ליצור טפסים מותאמים אישית ליצירת תוכן ועריכתו.

en: This cell requires the CRED plugin. Install and activate the CRED plugin and you will be able to create custom forms for creating and editing content.
he: תא זה מחייב תוסף CRED. התקן את תוסף CRED והפעל אותו ותוכל ליצור טפסים מותאמים אישית ליצירת תוכן ועריכתו.

en: This cell will display the content of a specific post.
he: תא זה יציג את התוכן של פוסט ספציפי.

en: This cell will display the content of the post which uses the layout.
he: תא זה יציג את התוכן של הפוסט שמשתמש בפריסה.

en: This duplicate layout uses some Toolset elements from the original layout. When you edit the layout, the original may change too, if you edit shared Toolset elements.
he: פריסה משוכפלת זו משתמשת במספר רכיבי Toolset מהפריסה המקורית. כאשר תערוך את הפריסה, המקור עשוי להשתנות גם כן, אם תערוך רכיבי Toolset משותפים.

en: This field cannot be empty
he: שדה זה לא יכול להיות ריק

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
he: שדה זה נעול לעריכה מפני ש-WPML יעתיק את ערכו מהשפה המקורית.

en: This form is used to %EDIT% %POST_TYPE%
he: טופס זה משמש ל-%EDIT% %POST_TYPE%

en: This form will:
he: טופס זה:

en: This id is already used in the current layout, please select a unique id for this element
he: מזהה זה כבר נמצא בשימוש בפריסה הנוכחית, בחר מזהה ייחודי עבור רכיב זה

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
he: מידע זה מאפשר לצוות התמיכה שלנו לראות את הגרסאות של WordPress, התוספים וערכת העיצוב באתר שלך. אם תתבקש לעשות כן, ספק מידע זה בפורום התמיכה שלנו. לא כלולים בו סיסמאות או כל מידע סודי אחר.

en: This is %s cell.
he: זהו תא %s.

en: This is a read-only date input
he: זהו קלט תאריך לקריאה בלבד

en: This layout can't be changed to fluid because it contains a grid with fixed-width columns.
he: לא ניתן לשנות פריסה זו לגמישה מפני שהיא מכילה רשת עם עמודות בגודל קבוע.

en: This layout has a WordPress Archive cell and shouldn't be used for single posts of this post type.
he: יש לפריסה זו תא 'ארכיון WordPress' ואין להשתמש בה לפוסטים יחידים מסוג פוסט זה.

en: This layout has a search form, but is missing the results.
he: לפריסה זו יש טופס חיפוש אבל חסרות לה תוצאות.

en: This layout has changed
he: פריסה זו השתנתה

en: This layout has changed. Are you sure you want to leave this page?
he: פריסה זו השתנתה. האם אתה בטוח שאתה רוצה לעזוב דף זה?

en: This layout has child layouts, but none of them can be displayed, because they are not yet assigned to content. <br>Please edit one of the child layouts, assign it to content and you will be able to preview:
he: לפריסה זו יש פריסות פנים, אבל לא ניתן להציג אף אחד מהם, מכיוון שהם עדיין לא מוקצים לתוכן. <br>ערוך את אחת מפריסות הבנים, הקצה אותה לתוכן ותוכל לראות את התצוגה המקדימה שלה:

en: This layout has child layouts, which are displayed inside it. To preview it, please select which child layout to display:
he: פריסה זו מכילה פריסות בנים שמוצגים בתוכה. כדי להציג אותה יש לבחור איזו פריסת בן להציג.

en: This layout has children
he: לפריסה זו יש בנים

en: This layout has children. It can't be deleted.
he: לפריסה זו יש בנים. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout has children. You should assign one of its children to content and not this parent layout.
he: לפריסה זו יש בנים. יש להקצות את אחד הבנים לתוכן ולא את פריסת ההורה.

en: This layout has currently %s child, edit this cell to access and edit it.
he: לתבנית זו יש כרגע בן %s, ערוך תא זה כדי לגשת אליו ולערוך אותו.

en: This layout has currently %s children, edit this cell to access and edit them.
he: לפריסה זו יש כרגע %s בנים, ערוך תא זה כדי לקבל אליהם גישה ולערוך אותם.

en: This layout has no child layouts yet. To preview it, you should create a child first and assign it to content. %s %sLearn about hierarchical layouts%s
he: לפריסה זו אין עדיין פריסות בנים. כדי לראות תצוגה מקדימה שלה, ראשית יש ליצור בן ולהקצות אותו לתוכן. %s %sלמידע על פריסות היררכיות%s

en: This layout is a fixed layout. The current theme doesn't support fixed layouts and might not display correctly
he: פריסה זו קבועה. ערכת העיצוב הנוכחית לא תומכת בפריסות קבועות וייתכן שהיא לא תוצג נכון

en: This layout is a fluid layout. The current theme doesn't support fluid layouts and might not display correctly
he: פריסה זו היא גמישה. ערכת העיצוב הנוכחית לא תומכת בפריסות גמישות ועלולה לא להיות מוצגת כהלכה.

en: This layout is already assigned to all pages.
he: פריסה זו כבר מוקצית לכל הדפים.

en: This layout is already assigned to all posts items.
he: פריסה זו כבר מוקצית לכל פריטי הפוסטים.

en: This layout is assigned to %s archives. It can't be deleted.
he: פריסה זו מוקצית לארכיוני %s. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout is assigned to %s post types. It can't be deleted.
he: פריסה זו מוקצית לסוגי פוסטים  %s. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout is assigned to %s posts. It can't be deleted.
he: פריסה זו מוקצית לפוסטי  %s. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout is assigned to a post type. It can't be deleted.
he: הפריסה מוקצית לסוג פוסט. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout is assigned to a post. It can't be deleted.
he: פריסה זו מוקצית לפוסט. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout is assigned to an archive. It can't be deleted.
he: הפריסה מוקצית לארכיון. לא ניתן למחוק אותה.

en: This layout is used to display many posts. If you are using a caching plugin, you should clear page cache.
he: פריזה זו משמשת להצגת פוסטים רבים. אם אתה משתמש בתוסף למטמון, יש לנקות את מטמון הדפים.

en: This layout uses the following Toolset resources:
he: פריסה זו משתמשת במשאבים הבאים של Toolset:

en: This layout width is %d and the child layout width in %s is %d. This layout may not display correctly.
he: רוחב פריסה זו הוא %d ורוחב פריסת הבן ב-%s הוא %d. ייתכן שפריסה זו לא תוצג כהלכה.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he: פוסט זה מוגן בסיסמה. הזן את הסיסמה כדי לצפות בתגובות.

en: This post type was removed or deactivated
he: סוג פוסט זה הוסר או הושבת

en: This post type was removed or deactivated.
he: סוג פוסט זה הוסר או שבוטלה הפעלתו.

en: This row has a Child layout cell and the layout has children
he: לשורה זו יש תא פריסת 'בן' ולפריסה יש בנים

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Title
he: כותרת

en: Title, body and custom fields
he: כותרת, גוף ושדות מותאמים אישית

en: Title:
he: כותרת:

en: To create an association between this Layout and a single page open....
he: כדי ליצור שיוך בין 'פריסה' זו ודף יחיד, פתח....

en: To get the most out of Layouts, you should also have Views plugin active. Views will allow you to design the templates for content and load content into cells.
he: כדי להפיק את המרב מ-Layouts, יש לוודא שהתוסף Views פעיל. Views יאפשר את עיצוב התבניות עבור תוכן ויטען תוכן לתוך התאים.

en: To modify this Content Template, go to edit it and launch the %1$s.
he: כדי לשנות תבנית תוכן זו, עבור לעריכה שלה והפעל את %1$s.

en: Toggle Bootstrap Components
he: החלפת רכיבי Bootstrap

en: Toggleable, contextual menu for displaying lists of links. Made interactive with the dropdown JavaScript plugin.
he: תפריט הקשר ניתן להחלפה להצגה של רשימות קישורים. אינטראקטיבי בזכות התוסף הנפתח JavaScript.

en: Toolset Debug
he: פתרון באגים ב-Toolset

en: Toolset Debug Information
he: מידע על איתור באגים של Toolset

en: Toolset Export / Import
he: ייצוא/ייבוא Toolset

en: Toolset Help
he: עזרה של Toolset

en: Toolset Settings
he: הגדרות Toolset

en: Toolset can display an admin bar menu in the backend to let you generate Toolset shortcodes in any page that you need them.
he: Toolset יכולה להציג תפריט בסרגל הניהול של הקצה העורפי כדי לאפשר לך יצירה של קודים קצרים עבור Toolset בכל דף שבו אתה זקוק להם.

en: Toolset can display an admin bar menu in the frontend to let you create or edit Views and Content Templates related to the current page.
he: Toolset יכולה להציג תפריט בסרגל המניהול של ממשק הקצה על-מנת לאפשר יצירה/עריכה של Views ותבניות תוכן הקשורים לדף הנוכחי.

en: Toolset duplicate resources summary
he: סיכום משאבים כפולים של Toolset

en: Toolset resources
he: משאבי Toolset

en: Toolset shortcodes
he: קודים קצרים של Toolset

en: Toolset shortcodes menu in the admin bar
he: תפריט קודים קצרים של Toolset  בסרגל הניהול

en: Top Bar menu (horizontal)
he: סרגל תפריטים עליון (אופקי)

en: Translatable string
he: מחרוזת לתרגום

en: Trash
he: אשפה

en: Troubleshoot
he: פתור בעיות

en: Try our reference site built with this theme
he: נסה את האתר לדוגמה שלנו הבנוי עם ערכת עיצוב זו

en: Tutorial video
he: סרטון הדרכה

en: Types fields
he: שדות סוגים

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Undefined post type
he: סוג פוסט לא מוגדר

en: Undefined taxonomy
he: טקסונומיה לא מוגדרת

en: Unformatted
he: לא ערוך בתבנית

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Unsupported page
he: דף לא נתמך

en: Unsupported post type archives
he: ארכיוני סוגי פוסטים לא נתמכים

en: Untrusted user
he: משתמש לא מהימן

en: Update
he: עדכן

en: Update %s now
he: עדכן את %s עכשיו

en: Update all to use this layout.
he: עדכן הכול כדי להשתמש בפריסה זו.

en: Update the Relevanssi settings and rebuild the index
he: עדכן את ההגדרות של Relevanssi ובנה מחדש את האינדקס

en: Update to use this layout.
he: לא ניתן לעדכן פריסה זו.

en: Updated option
he: אפשרות מעודכנת

en: Updating
he: מעדכן

en: Upload Error: Invalid NONCE
he: שגיאת העלאה: NONCE לא חוקי

en: Upload another file
he: העלה קובץ אחר

en: Upload file
he: העלה קובץ

en: Use an existing CRED Post Form
he: השתמש בטופס פוסט של CRED קיים

en: Use an existing Form
he: השתמש ב'טופס' קיים

en: Use an existing View
he: השתמש ב-View קיים

en: Use an existing WordPress Archive
he: השתמש בארכיון WordPress קיים

en: Use any button to trigger a dropdown menu by placing it within a .btn-group and providing the proper menu markup.
he: השתמש בלחצן כלשהו כדי להפעיל תפריט נפתח על-ידי מיקומו בתוך .btn-group ומתן הסימון הנכון לתפריט.

en: Use default 15px container padding
he: השתמש במילוי ברירת מחדל 15px של מיכל

en: Use the %TITLE% placeholder to display the post title and the %COUNT% placeholder to display the number of comments.
he: השתמש במציין המקום %TITLE% כדי להציג את כותרת הפוסט ובמציין המקום %COUNT% כדי להציג את מספר התגובות.

en: Use the well as a simple effect on an element to give it an inset effect.
he: השתמש בבאר כאפקט פשוט על רכיב על-מנת לספק לו אפקט פנימי.

en: Use this layout for
he: השתמש בפריסה זו עבור

en: Use this layout for %d %s
he: השתמש בפריסה זו עבור %d %s

en: Use this layout for displaying this post
he: השתמש בפריסה זו להצגת פוסט זה

en: Use this layout for these post types:
he: השתמש בפריסה זו עבור סוגי פוסטים אלה:

en: Used on
he: משמש ב-

en: User Email
he: דוא\"ל משתמש

en: User Guides
he: מדריכי משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: User Role:
he: תפקיד משתמש:

en: User Spam Status
he: סטטוס דואר זבל של המשתמש

en: User Status
he: סטטוס משתמש

en: User Url
he: כתובת URL משתמש

en: User View
he: תצוגת משתמשים

en: User basic data
he: נתוני משתמש בסיסיים

en: User fields
he: שדות משתמש

en: Users fields
he: שדות משתמשים

en: Using %1$s
he: משתמש ב-%1$s

en: Using HTML and CSS to style layout cells
he: שימוש ב-HTML ו-CSS לעיצוב תאי פריסה

en: Using Layouts as Templates for Contents
he: שימוש ב-Layouts כתבניות תוכן

en: Validation
he: אימות

en: Version %s or higher required
he: נצוצב גרסה %s ומעלה

en: Vertical
he: אנכי

en: Video Tutorial
he: מדריך וידאו

en: Video URL
he: כתובת ה-URL של סרטון

en: View
he: צפה

en: View (Content lists, custom searches, custom sliders)
he: תצוגה (רשימות תוכן, חיפושים מותאמים אישית, מצגות שקפים מותאמות אישית)

en: View All
he: הצג הכל

en: View Widget Area
he: צפה באזור וידג'ט

en: View layouts
he: הצג פריסות

en: View loop
he: לולאת תצוגה

en: View name
he: שם תצוגה

en: View not set
he: התצוגה לא הוגדרה

en: View purpose:
he: מטרת ה-View:

en: Visitors will be able to search through your content using different search criteria.
he: מבקרים יוכלו לחפש בתוכן שלך באמצעות קריטריוני חיפוש שונים.

en: Visual Editor (post fields, text and images)
he: עורך חזותי (שדות פוסט, טקסט ותמונות)

en: Visual editor Cell
he: תא עורך חזותי

en: Visual effect when switching %stabs%s
he: אפקט ויזואלי בעת החלפת %sכרטיסיותs%s

en: Want to edit Views, CRED forms and Layouts? Get the full <em>Toolset</em> package!
he: רוצה לערוך Views, טופסי CRED ו'פריסות'? קבל את החבילה המלאה של <em>Toolset</em>!

en: Warning popups blocked
he: חלונות מוקפצים לאזהרה חסומים

en: Wells
he: בארות

en: What content will this layout be for?
he: עבור איזה תוכן תהיה פריסה זו?

en: What do you want to display in this cell?
he: מה תרצה להציג בתא זה?

en: What the theme would output
he: מה ערכת העיצוב תוציא

en: What to display if no layout is assigned to content
he: מה להציג אם לא מוקצית פריסה לתוכן

en: When loading default layouts for current theme integration a bunch of layouts will be loaded for the major resources of your theme and assigned to them automatically.
he: בעת טעינת פריסות ברירת מחדל עבור השילוב של ערכת העיצוב הנוכחית, תיטען קבוצת פריסות עבור המשאבים העיקריים של ערכת העיצוב ותוקצה להם באופן אוטומטי.

en: When you use a caching plugin, it's important to clear the cache after editing layouts. You can set the maximal number of pages to refresh after saving a layout. If the layout is used on more pages than this maximum, the cache clearing will not be done automatically and you will need to clear cache manually. This option is designed to prevent long delays when editing layouts that display many pages.
he: כאשר אתה משתמש בתוסף עבור מטמון חשוב לנקות את המטמון לאחר עריכה של פריסות. ניתן להגדיר את המספר המקסימלי של דפים לרענון לאחר שמירה של פריסה. אם הפריסה משמשת ליותר דפים ממספר מקסימלי זה, ניקוי המטמון לא יבוצע באופן אוטומטי ויהיה עליך לנקות את המטמון באופן ידני. אפשרות זו נועדה למנוע עיכובים ארוכים בעת עריכה של פריסות המשמשות לתצוגה של דפים רבים.

en: Where do you want to display the results?
he: היכן תרצה הציג את התוצאות?

en: While not always necessary, sometimes you need to put your DOM in a box. For those situations, try the panel component.
he: למרות שאינו תמיד נחוץ, לפעמים יש צורך למקם את ה-DOM בתיבה. עבור מצבים אלה, נסה את רכיב הפנל.

en: White
he: לבן

en: Widget Area
he: אזור וידג'ט

en: Widget Areas
he: אזורי ודג'טים

en: Widget settings
he: הגדרות וידג'ט

en: Widget type:
he: סוג וידג'ט:

en: Width of the %stabs%s
he: רוחב כל ה%sכרטיסיות%s

en: WordPress Archive (post archives, blog, search, ...)
he: 'ארכיון WordPress' (ארכיוני פוסטים, בלוג, חיפוש...)

en: WordPress Archive loop
he: לולאת ארכיון WordPress

en: WordPress Archives:
he: ארכיוני WordPress:

en: Working with accordion
he: עבודה עם אקורדיון

en: Working with file {1} of {2}
he: עובד עם קובץ {1} מתוך {2}

en: Working with tabs
he: עבודה עם כרטיסיות

en: Year archives
he: ארכיוני שנים

en: Yes
he: כן

en: You are about to switch editing modes. Please note that this may change the content of the cell. Are you sure?
he: אתה עומד להחליף מצב עריכה. שים לב שייתכן שהדבר ישנה את תוכן התא. האם אתה בטוח?

en: You are being redirectd. Please Wait.
he: אתה מועבר. המתן.

en: You are editing:
he: אתה עורך את:

en: You are using %1$s to design this page, but there is already a template <em>%2$s</em> created by %3$s for %4$s. This may work, but could produce visual glitches. Please consider using %5$s only for the template OR for this page.
he: אתה משתמש ב-%1$s כדי לעצב דף זה, אבל כבר יש תבנית <em>%2$s</em> שנוצרה על-ידי %3$s עבור %4$s. היא עשויה לעבוד, אך עלולות להיות בעיות ויזואליות קטנות. שקול להשתמש  ב-%5$s רק עבור התבנית עו עבור דף זה.

en: You are using the %s%s%s layout to design this page
he: אתה משתמש בפריסה %s%s%s כדי לתכנן דף זה

en: You are using the embedded version of CRED. Install and activate the full version of CRED and you will be able to create custom forms.
he: אתה משתמש בגרסה המוטבעת של CRED. התקן את הגרסה המלאה של CRED והפעל אותה ותוכל יצור טפסים מותאמים אישית.

en: You are using the embedded version of Views. Install and activate the full version of Views and you will be able to create custom content-driven grids.
he: אתה משתמש בגרסה המוטבעת של התוסף Views. התקן את הגרסה המלאה של Views והפעל אותה ותוכל ליצור רשתות מותאמות אישית המנועות מתוכן.

en: You are using the embedded version of the Views Plugin and there are no Views available.
he: אתה משתמש בגרסה המוטבעת של התוסף Views ואין Views זמינים.

en: You attempted to edit an item that doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך פריט שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You can add HTML to the slide description.
he: ניתן להוסיף HTML לתיאור השקף.

en: You can add only audio.
he: ניתן להוסיף רק שמע.

en: You can add only images.
he: ניתן להוסיף רק תמונות.

en: You can add only video.
he: ניתן להוסיף רק סרטונים.

en: You can create one or download pre-built modules using the Module Manager plugin.
he: ניתן ליצור מודול או להוריד מודולים שנבנו מראש באמצעות התוסף Module Manager.

en: You can download Relevanssi it from %3$swordpress.org%4$s and ask your site administrator to install it.
he: ניתן להוריד את Relevanssi מ-%3$swordpress.org%4$s ולבקש ממנהל המערכת להתקין אותו.

en: You can download pre-built modules using the Module Manager plugin.
he: ניתן להוריד מודולים שנבנו מראש באמצעות התוסף Module Manager.

en: You can either make it writable by the server or download the exported layouts and save them yourself.
he: ניתן להפכו למתאים לכתיבה דרך השרת או על-ידי הורדת הפריסות שיוצאו ושמירתם בעצמך.

en: You can enable or disable the Toolset Admin Bar Menu that is displayed on the frontend.
he: ניתן להפעיל/להשבית את תפריט סרגל הניהול של Toolset המוצג בממשק הקצה.

en: You can enter the page title or paste the URL of a page, copied from the site's front-end.
he: ניתן להזין את כותרת הדף או להדביק כתובת URL של דף שמועתקת מממשק הקצה של האתר.

en: You can only use an image file here
he: ניתן להשתמש כאן רק בקובץ תמונה

en: You can see this message because you are logged in as a user who can assign Layouts. <br>Your visitors won't see this message.
he: אתה יכול לראות הודעה צזו מפני שאתה מחובר כמשתמש שיהול להקצות Layouts. <br>המבקרים שלך לא יראו הודעה זו.

en: You can set from here a default fallback to display a resource when layout is not assigned to it.
he: מכאן ניתן להגדיר ברירת מחדל להצגת משאב כאשר לא מוקצית לו פריסה.

en: You can set from here a default parent layout to be assigned to all layouts of your website.
he: מכאן ניתן להגדיר פריסת ברירת מחדל להורה שתוקצה לכל הפריסות של האתר.

en: You can't insert another cell of this type. Only one cell of this type is allowed per layout.
he: לא ניתן להכניס עוד תא מסוג זה. מותר רק תא אחד מסוג זה בכל פריסה.

en: You can't use %s as a parent layout as it or one of its parents has the current layout as a parent.
he: לא ניתן להשתמש ב-%s כפריסת הורה מכיוון שיש לו או להוריו את הפריסה הנוכחית כהורה.

en: You cannot drag the cell into the target row because the cell is %NN% columns wide and the target row has only %MM% free columns. %OO%To move this cell, first resize it and make it at most %MM% columns wide.
he: לא ניתן לגרור את התא לשורת היעד מפני שהתא ברוחב %NN% עמודות ולשורת היעד יש רק %MM% עמודות פנויות. %OO%כדי להזיז תא זה, ראשית שנה את גודלו והפוך אותו לרוחב של לכל היותר %MM% עמודות.

en: You cannot drag to here
he: לא ניתן לגרור לכאן

en: You currently have no menus assigned to this theme location. Go to %sAppearance -> Menus -> Manage Locations%s and assign a menu to appropriate location.
he: אין כרגע תפריטים המוקצים למיקום ערכת עיצוב זה. עבור אל %sמראה -> תפריטים -> נהל מיקומים%s והקצה תפריט למיקום המתאים.

en: You do not have permissions for that.
he: אין לך הרשאות לכך.

en: You don't have permission to perform this action!
he: אין לך הרשאה לביצוע פעולה זו!

en: You don't have permission to perform this action.
he: אין לך הרשאות לביצוע פעולה זו.

en: You have not selected any field to be indexed in Relevanssi searches. Please select some below.
he: לא בחרת אף שדה ליצירת אינדקס בחיפושי Relevanssi. בחר כמה להלן.

en: You just added a child layout cell to %s%s%s layout. Now, you need to create the layout that will appear inside this cell.\r\n.
he: זה עתה הוספת תא פריסת בן לפריסה %s%s%s. עכשיו עליך ליצור את הפריסה שתופיע בתוך תא זה.\r\n.

en: You must define a regular expression for Toolset_CakePHP_Validation::custom()
he: יש להגדיר ביטוי רגולרי עבור Toolset_CakePHP_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for WPToolset_Cake_Validation::custom()
he: עליך להגדיר ביטוי רגולרי עבור WPToolset_Cake_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
he: עליך להגדיר ביטוי רגולרי עבור Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Toolset_CakePHP_Validation::comparison()
he: יש להגדיר את הפרמטר של $operator עבור Toolset_CakePHP_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for WPToolset_Cake_Validation::comparison()
he: עליך להגדיר את הפרמטר $operator עבור WPToolset_Cake_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
he: עליך לספק את הפרמטר $operator עבור Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You need Views to perform this action.
he: יש צורך ב-Views כדי לבצע פעולה זו.

en: You need to install <strong>Relevanssi</strong>
he: עליך להתקין את <strong>Relevanssi</strong>

en: You need to select a layout for this page. The layout selection is available in the page editor.
he: עליך לבחור פריסה עבור דף זה. מקטע הפריסה זמין בעורך הדפים.

en: You should create child layouts that fit into this space and then assign them to content. The parent layout (%s) should not be assigned to content, but only its children layouts.
he: יש ליצור פריסות בן שמתאימות למקום ולאחר מכן להקצות אותן לתוכן. אין להקצות את פריסת ההורה (%s) לתוכן, רק את פריסות הבנים שלו.

en: You should define either an ID or one class for this cell to style its CSS
he: עליך להגדיר מזהה אחד או מחלקה אחת כדי שתא זה יעצב את ה-CSS שלו

en: You will go to the official Bootstrap documentation, explaining all the options and CSS classes to create a {{title}}
he: תעבור לתיעוד הרשמי של Bootstrap, המסביר את כל האפשרויות ומחלקות ה-CSS ליצירת {{title}}

en: YouTube video
he: סרטון YouTube

en: Your layout design will not yet show on WooCommerce products, because WooCommerce is using a template file that doesn't display the layout.
he: עיצוב הפריסה לא יוצג עדיים במוצרי WooCommerce מפני ש-WooCommerce משתמש בקובץ תבנית שלא מציג את הפריסה.

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
he: פג התוקף של פרטי הכניסה לאבטחה. טען מחדש את הדף כדי לקבל חדשים.

en: Your site has one list of custom fields to index. This means that all the text searches will return results from these custom fields.
he: לאתר שלך יש רשימה אחת של שדות מותאמים אישית שיש לבנות עבורה אינדקס. המשמעות היא שכל חיפושי הטקסט יחזירו תוצאות חיפוש משדות מותאמים אישית אלה.

en: Your theme has not specified a framework.
he: לא מצוינת מסגרת עבודה בערכת העיצוב שלך.

en: and more…
he: ועוד...

en: audio
he: שמע

en: conditional output
he: פלט מותנה

en: create
he: צור

en: delete
he: מחק

en: edit
he: ערוך

en: eg. https://www.youtube.com/watch?v=vHkRZ-70SRs
he: למשל https://www.youtube.com/watch?v=vHkRZ-70SRs

en: file
he: קובץ

en: for
he: עבור

en: image
he: תמונה

en: in queue
he: בתור

en: layout was
he: פריסה הייתה

en: layouts were
he: פריסות היו

en: ms
he: מילישניות

en: n/a
he: לא זמין

en: optional
he: אופציונלי

en: or
he: או

en: post title, content and fields
he: כותרת פוסט, תוכן ושדות

en: redo
he: בצע שוב

en: search form
he: טופס חיפוש

en: search results
he: תוצאות חיפוש

en: undo
he: בטל

en: video
he: סרטון

en: wpv_add_dismiss_message is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
he: wpv_add_dismiss_message הוצאה משימוש ואין להשתמש בה, יהיה עליך לממש שיטה משלך לניהול הודעות מנהל מערכת.

en: wpv_dismiss_message_ajax is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
he: wpv_dismiss_message_ajax הוצאה משימוש ואין להשתמש בה, יהיה עליך לממש שיטה משלך לניהול הודעות מנהל מערכת.
