WPML_EXPORT - en to pl translation catalogue (1170 entries)

en:  - Template default
pl: - domyślnie dla szablonu

en:  - everything you need to know about using Layouts
pl: - wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z wtyczki Layouts

en:  - everything you need to know about using Toolset
pl:  - wszystko, co musisz wiedzieć o zestawie Toolset

en:  - learn to use Toolset by experimenting with fully-functional learning sites
pl:  - naucz się posługiwać zestawem Toolset, eksperymentując z całkowicie funkcjonalnymi stronami edukacyjnymi

en:  - online help by support staff
pl: - pomoc online przez personel pomocy technicznej

en:  Maximum pages to refresh
pl: Maksymalna liczba stron do odświeżenia

en:  is an assigned layout!
pl: jest układem przypisanym!

en:  is assigned to render Wordpress resources in front-end and cannot be deleted. To delete it remove assignments first and try again.
pl: jest przypisany do przetwarzania zasobów WordPressa po stronie użytkownika i nie można go usunąć. Aby go usunąć, najpierw usuń przypisanie, a następnie spróbuj ponownie.

en: %1$s %2$s design inside %2$s templates may cause problems
pl: Projekt %1$s %2$s wewnątrz szablonów %2$s może powodować problemy

en: %1$sDesigning templates with %2$s%3$s.
pl: %1$sProjektowanie szablonów z %2$s%3$s.

en: %1$sOnce you %2$ssetup textual custom fields in Types%3$s (single line, multiple lines, WYSIWYG), you will be able to include them in text searches here.
pl: %1$sKiedy już %2$sustawisz niestandardowe pola tekstowe we wtyczce Types%3$s (pojedynczy wiersz, wiele wierszy, WYSIWYG), będziesz w stanie uwzględnić je wyszukiwaniach tekstowych tutaj.

en: %1$sRelevanssi%2$s plugin extends and improves the WordPress text search. Relevanssi allows to search in custom fields and returns the most relevant results first.
pl: Wtyczka %1$sRelevanssi%2$s rozszerza i udoskonala wyszukiwanie tekstowe WordPressa. Relvanssi umożliwia wyszukiwanie w polach niestandardowych i zwraca najbardziej trafne wyniki na samym początku.

en: %CELL_NAME% search results
pl: Wyniki wyszukiwania %CELL_NAME%

en: %COUNT% thoughts on %TITLE%
pl: %COUNT% opinii na temat %TITLE%

en: %d %s use a different layout.
pl: %d %s wykorzystuje/ją inny układ.

en: %d %s uses a different Layout.
pl: %d %s wykorzystują/je inny układ.

en: %d columns
pl: %d kolumn(y)

en: %d columns - click again to create
pl: %d kolumn(y) - kliknij jeszcze raz, aby utworzyć

en: %d orphaned Content Template cell(s): %s have been deleted from this Layout since the associated Views Content Template was deleted outside the Layouts editor
pl: Osierocone komórki szablonu zawartości: %d: %s zostały usunięte z tego układu, ponieważ skojarzony szablon zawartości wtyczki Views została usunięty poza edytorem układów

en: %s HTML tag
pl: Tag HTML %s

en: %s elements
pl: %s element(y/ów)

en: %s is assigned to render Wordpress resources in front-end and cannot be deleted. To delete it remove assignments first and try again.
pl: %s jest przypisany do przetwarzania zasobów WordPressa po stronie użytkownika i nie można go usunąć. Aby go usunąć, najpierw usuń przypisania i spróbuj ponownie.

en: %s post uses another Layout
pl: %s wpis korzysta z innego układu

en: %s posts use another Layout
pl: %s wpisów korzysta z innego układu

en: %s repetition
pl: %s powtórzenie

en: %sNo videos to play%s
pl: %sBrak filmów do odtworzenia%s

en: %sSet this option for:%s
pl: %sUstaw tę opcję dla:%s

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
pl: %sAby wyświetlić podgląd, musisz zezwolić tej stronie na wyświetlanie okienek wyskakujących. %sJak włączyć okienka wyskakujące w swojej przeglądarce%s

en: %sVideo Tutorials%s
pl: %sSamouczki Wideo%s

en: %sno title%s
pl: %sbez tytułu%s

en: (No previews available)
pl: (Brak dostępnych podglądów)

en: (Please select page from Reading option)
pl: (Wybierz stronę z opcji Czytanie)

en: (no parent)
pl: (brak rodzica)

en: (no title)
pl: (bez tytułu)

en: *Hover over to see the menu
pl: *Najedź kursorem aby wyświetlić menu

en: --- Select View ---
pl: --- Wybierz widok View ---

en: --- Select WordPress Archive ---
pl: --- Wybierz archiwum WordPressa ---

en: --- Select a default layout ---
pl: --- Wybierz układ domyślny ---

en: --- Select form ---
pl: --- Wybierz formularz ---

en: --- not set ---
pl: --- nieustawione ---

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 1 column
pl: 1 kolumna

en: 12 columns
pl: 12 kolumn

en: 2 columns
pl: 2 kolumny

en: 3 columns
pl: 3 kolumny

en: 4 columns
pl: 4 kolumny

en: 6 columns
pl: 6 kolumn

en: << Older Comments
pl: << Starsze komentarze

en: <em>Toolset</em> Package Options
pl: Opcje pakietu <em>Toolset</em>

en: A Content Template should have a name please provide one.
pl: Podanie nazwy szablonu zawartości jest wymagane.

en: A blank page with a message:
pl: Pusta strona z komunikatem:

en: A cell that demonstrates the Layouts plugin API.
pl: Komórka, która demonstruje API wtyczki Layouts.

en: A child layout should display here
pl: Układ potomny powinien być wyświetlany tutaj

en: A layout is already assigned to %d %s.
pl: Układ jest już przypisany do %d %s.

en: A layout with this name already exists. Please use a different name.
pl: Układ o tej nazwie już istnieje. Wybierz inną nazwę.

en: A page using this layout
pl: Strona wykorzystująca ten układ

en: A simple shell for an h1 to appropriately space out and segment sections of content on a page. It can utilize the h1's default small element, as well as most other components (with additional styles).
pl: Prosta powłoka, dzięki której h1 odpowiednio rozdziela sekcje segmentów zawartości na stronie. Może ona wykorzystywać domyślny mały element h1, a także większość innych składników (z dodatkowymi stylami).

en: A specific page:
pl: Konkretna strona:

en: A template file that supports layouts is not available for the %s post type.
pl: Plik szablonu, który obsługuje układy nie jest dostępny dla typu wpisu %s

en: A template file that supports layouts is not available.
pl: Plik szablonu, który obsługuje układy jest niedostępny.

en: About CRED
pl: O wtyczce CRED

en: About Views
pl: O wtyczce Views

en: Abstract object styles for building various types of components (like blog comments, Tweets, etc) that feature a left- or right-aligned image alongside textual content.
pl: Abstrakcyjne style obiektów do tworzenia różnych typów składników (jak komentarze do bloga, tweety itp.), które zawierają wyrównany do lewej lub prawej strony obraz wraz z zawartością tekstową.

en: Accordion
pl: Akordeon

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Custom Row
pl: Dodaj wiersz niestandardowy

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New Widget Areas
pl: Dodaj nowe obszary widżetów

en: Add Row
pl: Dodaj wiersz

en: Add Tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Add accordion panel
pl: Dodaj panel zwijany

en: Add another item
pl: Dodaj kolejny element

en: Add another slide
pl: Dodaj kolejny slajd

en: Add cells row
pl: Dodaj wiersz komórek

en: Add custom row
pl: Dodaj wiersz niestandardowy

en: Add grid
pl: Dodaj siatkę

en: Add image URL
pl: Dodaj URL obrazu

en: Add new %s
pl: Dodaj nowy %s

en: Add new layout
pl: Dodaj nowy układ

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Add the search results to this page
pl: Dodaj wyniki wyszukiwania do tej strony

en: Admin bar options
pl: Opcje paska administratora

en: After title:
pl: Po tytule:

en: After widget:
pl: Po widżecie

en: Alerts
pl: Alerty

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All %s were updated.
pl: Wszystkie %s zostały zaktualizowane.

en: All %stabs%s the same width
pl: Wszystkie %szakładki%s o tej samej szerokości

en: All Widget Areas
pl: Wszystkie obszary widżetów

en: All changes saved
pl: Zapisano wszystkie zmiany

en: All items in a flat menu
pl: Wszystkie elementy w menu płaskim

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: All layout %s will appear inside an HTML tag. By default, this is a DIV tag. Here, you can change the HTML tag for the cell, add classes and an ID to it. Learn more about %sstyling layout cells%s.
pl: Wszystkie %s układu będą wyświetlane znacznika HTML. Domyślnie, jest to znacznik DIV. Tutaj można zmienić znacznik HTML dla komórki, dodać do niego klasy i ID. Dowiedz się więcej o %sstylizacji komórek%s.\n\n

en: All levels
pl: Wszystkie poziomy

en: All post types
pl: Wszystkie typy postów

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Allow browsers to determine video or slideshow dimensions based on the width of their containing block by creating an intrinsic ratio that will properly scale on any device.
pl: Pozwól, aby przeglądarki określały rozmiary filmu lub pokazu slajdów w oparciu o szerokość zawierającego je bloku, tworząc wbudowaną proporcję, która dopasuje się do każdego urządzenia.

en: Allow visitors to switch between tabs inside the page.
pl: Zezwól odwiedzającym na przełączenie pomiędzy zakładkami wewnątrz strony.

en: An unexpected error happened.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd.

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Archive
pl: Archiwum

en: Archives
pl: Archiwum

en: Archives:
pl: Archiwa:

en: Are you sure to delete this file ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: Assign CRED Post Form cell
pl: Przypisz komórkę formularza wpisu wtyczki CRED

en: Assign CRED User Form cell
pl: Przypisz komórkę formularza użytkownika wtyczki CRED

en: Assign Child layout
pl: Przypisz układ potomny

en: Assign Content Template
pl: Przypisz szablon zawartości

en: Assign Post Loop cell
pl: Przypisz komórkę pętli wpisu

en: Assign Post content Box
pl: Przypisz pole zawartości wpisu

en: Assign Reference cell
pl: Przypisz komórkę odniesienia

en: Assign View
pl: Przypisz widok View

en: Assign Visual editor (post fields, text and images) Cell
pl: Przypisz komórkę edytora graficznego (pola wpisu, tekst i obrazy)

en: Assign Widget Area Box
pl: Przypisz pole obszaru widżetu

en: Assign Widget cell
pl: Przypisz komórkę widżetu

en: Assign WordPress Archive cell
pl: Przypisz komórkę archiwum WordPressa

en: Assign YouTube video cell
pl: Przypisz komórkę filmu YouTube

en: Assign a Accordion
pl: Przypisz układ akordeon

en: Assign a Grid
pl: Przypisz siatkę

en: Assign a Layout
pl: Przypisz układ

en: Assign a Tabs
pl: Przypisz zakładki

en: Assign comments cell
pl: Przypisz komórkę komentarzy

en: Assign image box cell
pl: Przypisz komórkę pola obrazu

en: Assign menu cell
pl: Przypisz komórkę menu

en: Assign slider cell
pl: Przypisz komórkę pokazu slajdów

en: Assign to content
pl: Przypisz do zawartości

en: Association of child layouts to posts and post types will be removed.
pl: Skojarzenia układów-dzieci z wpisami i typami wpisów zostaną usunięte.

en: Author archives
pl: Archiwa autora

en: Auto-collapsing and expanding boxes.
pl: Automatycznie zwijające się i rozwijające pola.

en: Autoplay
pl: Auto-odtwarzanie

en: Avatar size
pl: Wielkość awataru

en: Badges
pl: Odznaki

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Be sure to complete the setup:
pl: Pamiętaj, aby zakończyć ustawienia:

en: Before title:
pl: Przed tytułem:

en: Before widget:
pl: Przed widżetem:

en: Blog/Home
pl: Blog/Strona główna

en: Blue
pl: Niebieski

en: Bootstrap Components Toggle
pl: Przełącznik składników Bootstrap

en: Bootstrap Elements:
pl: Elementy Bootstrap:

en: Bootstrap features a wide array of different helper classes to help you. These include clearfix, contextual colors and backgrounds, content showing and hiding, and others.
pl: Bootstrap zawiera szeroki wachlarz różnych klas pomocowych, aby Ci pomów. Obejmują one technikę clearfix, kolory i tła kontekstowe, podświetlanie i ukrywanie kontekstu i inne.

en: Bootstrap features additional responsive utilities for faster mobile-friendly development. These classes can be used for showing and hiding content by device via media query.
pl: Bootstrap zawiera dodatkowe narzędzia responsywne dla szybszego tworzenia przyjaznego dla urządzeń mobilnych. Klasy te można wykorzystać do wyświetlania lub ukrywania zawartości przez urządzenie za pomocą zapytań do multimediów.

en: Bootstrap grid
pl: Siatka Bootstrap

en: Bootstrap includes a responsive, mobile first fluid grid system that appropriately scales up to 12 columns as the device or viewport size increases
pl: Bootstrap zawiera responsywny, przeznaczony przede wszystkim dla urządzeń mobilnych system płynnej siatki, która odpowiednio skaluje się do maksymalnie 12 kolumn wraz ze zwiększającym się rozmiarem urządzenia lub okna roboczego

en: Bootstrap includes simple and easily customized typography for headings, body text, lists, and more.
pl: Bootstrap zawiera prostą i łatwą do spersonalizowania typografię dla nagłówków, tekstu artykułu, list i innych.

en: Bootstrap includes styling for different types of text quotes. This includes code, blockquotes, variables, and others.
pl: Bootstrap zawiera stylizację dla różnych rodzajów cytatów tekstowych. Obejmuje ona kod, cytaty blokowe, zmienne i inne.

en: Bootstrap offers different classes for styling different types of buttons as well as to indicate the different states.
pl: Bootstrap oferuje różne klasy stylizacji różnych rodzajów przycisków, a także wskazywania ich różnych stanów.

en: Bootstrap offers different styling options for tables, including different spacing of cells, contextual classes and responsive tables.
pl: Bootstrap oferuje różne opcje stylizacji tabel, w tym różne odstępy komórek, klasy kontekstowe i tabele responsywne.

en: Bootstrap provides classes to make your images responsive and adds lightweight styles to them.
pl: Bootstrap dostarcza klasy, dzięki którym obrazy są responsywne oraz nadaje im lekką stylizację.

en: Bootstrap provides several form control styles, layout options, and custom components for creating a wide variety of forms.
pl: Bootstrap dostarcza kilka stylów kontrolek, opcji układu i elementów niestandardowych formularzy, aby można było tworzyć szeroki wachlarz formularzy.

en: Box name:
pl: Nazwa pola:

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: BuddyPress Component:
pl: Składnik BuddyPress:

en: BuddyPress loop.
pl: Pętla BuddyPress.

en: Build custom searches
pl: Buduj niestandardowe wyszukiwania

en: Build the form using HTML and CRED shortcodes. Use the Add Post Fields button to add fields that belong to this post type, or Add Generic Fields to add any other inputs.
pl: Stwórz formularz, korzystając z HTML i shortcode'ów wtyczki CRED. Wykorzystaj przycisk Dodaj pola wpisów, aby dodać pola należące do typu wpisu albo Dodaj pola ogólne, aby dodać inne wejścia.

en: Building your form
pl: Tworzenie własnego formularza

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Button dropdowns
pl: Rozwijane listy przycisków

en: Button groups
pl: Grupy przycisków

en: Buttons
pl: Przyciski

en: By default, all Toolset elements will be duplicated too. This way, when you edit the duplicated layout and its content, the original layout doesn't change. If you want to use the original Toolset elements for the duplicate layout, please change in the table above.
pl: Domyślnie, elementy wtyczki Toolset zostaną także powielone. Dzięki temu podczas edycji powielonego układu i jego treści oryginalny układ nie zmieni się. Jeżeli chcesz zastosować oryginalne elementy wtyczki Toolset do powielonego układu, zmień wybór w tabeli powyżej.

en: CRED Post Form
pl: Formularz wpisu wtyczki CRED

en: CRED Post Forms allow you to create content or edit your content. Choose what you want this form to do and the type of content it will work with.
pl: Formularze wpisów wtyczki CRED umożliwiają Ci tworzenie treści i edycję własnych treści. Wybierz, co ma robić ten formularz oraz rodzaj zawartości, z którą będzie działał.

en: CRED User Form
pl: Formularz użytkownika wtyczki CRED

en: CRED User Forms allow you to create users. Choose what you want this form to do and the user role you want to assign.
pl: Formularza użytkownika wtyczki CRED umożliwiają tworzenie użytkowników. Wybierz, co ma robić ten formularz oraz rolę użytkownika, jaką chcesz przypisać.

en: CSS Editor
pl: Edytor CSS

en: CSS Framework
pl: Framework CSS

en: CSS option saved.
pl: Zapisano opcję CSS.

en: CSS was successfully saved in %s option in database.
pl: CSS został pomyślnie zapisany w opcji %s w bazie danych.

en: CTRL+Space: Display class names and IDs.
pl: CTRL+Spacja: Wyświetl nazwy i identyfikatory klas.

en: Call
pl: Połącz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Caption description
pl: Opis podpisu

en: Caption title
pl: Tytuł podpisu

en: Cell data
pl: Dane komórki

en: Cell description
pl: Opis komórki

en: Cell name:
pl: Nazwa komórki:

en: Cells extend to the full width
pl: Komórki rozciągają się na całą szerokość

en: Change how this layout is used
pl: Zmień sposób użycia tego układu

en: Change image
pl: Zmień obraz

en: Change layout use
pl: Zmień wykorzystanie układu

en: Change log
pl: Zmień dziennik

en: Change {{{ _.escape(ddl.post_title) }}} Layout use
pl: Zmień sposób wykorzystania układu {{{ _.escape(ddl.post_title) }}}

en: Chat
pl: Rozmowa

en: Child Layout Cell
pl: Komórka układu potomnego

en: Child layout (Hierarchical layouts tree)
pl: Układ potomny (drzewo układu hierarchicznego)

en: Choose an image
pl: Wybierz obraz

en: Choose how you want your button to look
pl: Wybierz wygląd swojego przycisku

en: Choose number of rows
pl: Wybierz liczbę wierszy

en: Choose the HTML tag to use when rendering this cell.
pl: Wybierz znacznik HTML, który zostanie użyty podczas renderowania tej komórki.

en: Choose to display the %MMM%
pl: Wybierz wyświetlanie %MMM%

en: Choose what you'd like your button to do
pl: Wybierz funkcję dla swojego przycisku

en: Circle
pl: Okrąg

en: Class:
pl: Klasa:

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click the button below to remove those pagination links.
pl: Kliknij przycisk poniżej, aby usunąć te odnośniki stronicowania.

en: Close
pl: Zamknij

en: Close this form and discard any changes
pl: Zamknij ten formularz i porzuć wszelkie zmiany

en: Close this view and discard the changes
pl: Zamknij ten widok i porzuć zmiany

en: Close this view and return to the layout
pl: Zamknij ten widok i powróć do układu

en: Code
pl: Kod

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Column
pl: Kolumna

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comment Cell
pl: Komórka komentarza

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments are closed
pl: Komentarze zostały wyłączone

en: Comments closed text
pl: Tekst o zamknięciu komentarzy

en: Compact display
pl: Wyświetlanie zawarte

en: Complete the custom search setup by inserting a cell for the results
pl: Zakończ ustawienia wyszukiwania niestandardowego, wstawiając komórkę dla wyników

en: Conditional expression includes illegal characters
pl: Wyrażenie warunkowe zawiera niedopuszczalne znaki

en: Contain (crop)
pl: Dopasuj (przytnij)

en: Content Template
pl: Szablon zawartości

en: Content Template (the content of another page)
pl: Szablon zawartości (zawartość innej strony)

en: Content Template for %s Layout
pl: Szablon zawartości dla układu %s

en: Content type:
pl: Typ zawartości:

en: Copy of
pl: Kopia

en: Copy panel
pl: Kopiuj panel

en: Copy row
pl: Kopiuj wiersz

en: Copy tab
pl: Kopiuj zakładkę

en: Copy this list of field names:
pl: Skopiuj tę listę nazw pól:

en: Correct conditional expression has not been found
pl: Nie znaleziono poprawnego wyrażenia warunkowego

en: Could not create the CRED Post Form
pl: Nie można było utworzyć formularza wpisu wtyczki CRED

en: Could not create the CRED User form
pl: Nie można było utworzyć formularza użytkownika wtyczki CRED

en: Cover (add padding)
pl: Przykryj (dodaj wypełnienie)

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Cell
pl: Utwórz komórkę

en: Create Layouts
pl: Utwórz układy

en: Create a Child layout Cell
pl: Utwórz komórkę układu potomnego

en: Create a Post Loop cell
pl: Utwórz komórkę pętli wpisu

en: Create a Visual editor (post fields, text and images) Cell
pl: Utwórz komórkę edytora graficznego (pola wpisu, tekst i obrazy)

en: Create a Widget cell
pl: Utwórz komórkę widżetu

en: Create a different Layout cell and display this View.
pl: Utwórz inną komórkę układu i wyświetl ten widok View.

en: Create a new
pl: Utwórz now(y/ą/e)

en: Create a new CRED Post Form
pl: Utwórz nowy formularz wpisu wtyczki CRED

en: Create a new CRED Post Form cell
pl: Utwórz nową komórkę formularza wpisu wtyczki CRED

en: Create a new CRED User Form cell
pl: Utwórz nową komórkę formularza użytkownika wtyczki CRED

en: Create a new Content Template cell
pl: Utwórz nową komórkę szablonu zawartości

en: Create a new Layout
pl: Stwórz nowy układ

en: Create a new Post content Cell
pl: Utwórz nową komórkę zawartości wpisu

en: Create a new Reference cell
pl: Stwórz nową komórkę odniesienia

en: Create a new User Form
pl: Utwórz nowy formularz użytkownika

en: Create a new View cell
pl: Utwórz nową komórkę widoku

en: Create a new Widget Area Cell
pl: Utwórz nową komórkę obszaru widżetu

en: Create a new WordPress Archive cell
pl: Utwórz nową komórkę archiwum WordPressa

en: Create a new YouTube video cell
pl: Utwórz nową komórkę filmu YouTube

en: Create a new child layout
pl: Utwórz nowy układ potomny

en: Create a new comments cell
pl: Utwórz nową komórkę komentarzy

en: Create a new image box cell
pl: Utwórz nową komórkę pola obrazu

en: Create a new layout for this %s
pl: Utwórz nowy układ dla tego/tej %s

en: Create a new menu cell
pl: Utwórz nową komórkę menu

en: Create a new one
pl: Utwórz nowe

en: Create a new slider cell
pl: Utwórz nową komórkę pokazu slajdów

en: Create a new widget area
pl: Utwórz nowy obszar widżetu

en: Create and close
pl: Utwórz i zamknij

en: Create content
pl: Stwórz zawartość

en: Create front-end content editing forms
pl: Tworzyć formularze edycji zawartości dla użytkowników

en: Create new Accordion
pl: Utwórz nowy układ akordeon

en: Create new Grid
pl: Utwórz nową siatkę

en: Create new Layout
pl: Stwórz nowy układ

en: Create new Tabs
pl: Utwórz nowe zakładki

en: Create new View
pl: Utwórz nowy widok

en: Create new WordPress Archive
pl: Utwórz nowe archiwum WordPressa

en: Create templates
pl: Tworzyć szablony

en: Create the new widget area
pl: Utwórz nowy obszar widżetu

en: Create user
pl: Utwórz użytkownika

en: Creating a new child layout
pl: Tworzenie nowego układu-dziecka

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Custom Post Archives:
pl: Archiwa wpisów niestandardowych:

en: Custom Row description
pl: Opis wiersza niestandardowego

en: Custom Row name:
pl: Nazwa wiersza niestandardowego:

en: Custom Row:
pl: Wiersz niestandardowy:

en: Custom row
pl: Wiersz niestandardowy

en: Custom sidebars used by Widget Area Cell
pl: Niestandardowe paski boczne wykorzystywane przez komórkę obszaru widżetu

en: Date
pl: Data

en: Day archives
pl: Archiwa dnia

en: Debug information
pl: Informacje o debugowaniu

en: Default
pl: Domyślne

en: Default parent layout
pl: Domyślny układ rodzica

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete any existing layouts that are not in the import
pl: Usuń wszelkie istniejące układy nieznajdujące się w imporcie

en: Delete permanently
pl: Usuń trwale

en: Delete the Child layout cell and delete all the child layouts
pl: Usuń komórkę układu potomnego i usuń wszystkie układy potomne

en: Delete the Child layout cell and remove the association with child layouts
pl: Usuń komórkę układu potomnego i usuń skojarzenia z układami potomnymi

en: Delete the row and delete all the child layouts
pl: Usuń ten wiersz i usuń wszystkie układy-dzieci

en: Delete the row and remove the association with child layouts
pl: Usuń ten wiersz i usuń skojarzenia z układami-dziećmi

en: Deleted Layouts
pl: Usunięte układy

en: Description
pl: Opis

en: Description:
pl: Opis:

en: Design page layouts using drag-and-drop
pl: Projektować układy stron techniką przeciągnij-i-upuść

en: Design with %1$s
pl: Projektuj z %1$s

en: Design with Toolset
pl: Projektuj z zestawem Toolset

en: Digits
pl: Cyfry

en: Disable automatic paragraphs
pl: Wyłącz akapity automatyczne

en: Disable the Toolset shortcodes menu in the admin bar
pl: Wyłącz kody shortcode zestawu Toolset w pasku administratora

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Dismiss
pl: Porzuć

en: Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Display a CRED Post Form which allows users to create and edit Posts, Pages and Custom content from the front-end.
pl: Wyświetla formularz wpisu wtyczki CRED, który umożliwia użytkownikom tworzenie i edycję wpisów, stron i zawartości niestandardowej z poziomu użytkownika.

en: Display a CRED User Form which allows users to create and edit users from the front-end.
pl: Wyświetla formularz użytkownika wtyczki CRED, który umożliwia użytkownikom tworzenie i edycję użytkowników z poziomu użytkownika.

en: Display a WordPress Widget Area. You will be able to select a widgets area that comes from the theme.
pl: Wyświetl obszar widżetu WordPressa. Będziesz w stanie wybrać obszar widżetu, który pochodzi z motywu.

en: Display a WordPress ‘posts loop’ using styling from the theme. You need to include this cell, or a WordPress Archive cell, in layouts used for the blog, archives, search and other pages that display WordPress content lists.
pl: Wyświetlaj 'pętlę wpisów' WordPressa, używając stylu z motywu. Musisz uwzględnić tę komórkę albo komórkę archiwum WordPressa w układach wykorzystywanych dla blogów, archiwów, wyszukiwania i innych stron wyświetlających listy zawartości WordPressa.

en: Display a single WordPress Widget. You will be able to choose which widget to display, without having to create new widgets areas.
pl: Wyświetl pojedynczy widżet WordPressa. Będziesz w stanie wybrać, który widżet wyświetlić bez potrzeby tworzenia nowych obszarów widżetów.

en: Display a video from YouTube.
pl: Wyświetlaj wideo z YouTube.

en: Display all results
pl: Wyświetl wszystkie wyniki

en: Display an image slider, built using the Bootstrap Carousel component.
pl: Wyświetlaj pokaz slajdów z obrazami, utworzony za pomocą składnika Bootstrap Carousel.

en: Display an image with a header and text. Suitable for callout boxes, key features, services showcase etc. Use the Visual Editor cell if you need more flexibility.
pl: Wyświetl obraz wraz z nagłówkiem i tekstem. Odpowiednie dla pól wywołań, funkcji podstawowych, galerii usług itp. Skorzystaj z edytora wizualnego, jeżeli potrzebujesz większej elastyczności.

en: Display content for:
pl: Wyświetl zawartość dla:

en: Display current post's fields, static text, images and any other media that you can include using the WordPress visual editor.\n
pl: Wyświetla pola bieżącego wpisu, tekst statyczny, obrazy oraz wszelką inną zawartość multimedialną, jaką można dołączyć stosując edytor graficzny WordPressa.\n

en: Display fields and content that belongs to any post, with your HTML styling.
pl: Wyświetla pola i zawartość należące do dowolnego wpisu z Twoją stylizacją HTML.

en: Display images with responsive size
pl: Wyświetlaj obrazy o responsywnych rozmiarach

en: Display lists of content
pl: Wyświetlać listy zawartości

en: Display one of the WordPress menus that exist in your site.
pl: Wyświetlaj jedno z menu WordPressa istniejące na Twojej stronie.

en: Display responsive image
pl: Wyświetl obraz responsywny

en: Display the WordPress ‘loop’ with your styling. You need to include this cell in layouts used for the blog, archives, search and other pages that display WordPress content lists.
pl: Wyświetl 'pętlę' WordPressa ze swoją własną stylizacją. Musisz uwzględnić tę komórkę w układach wykorzystywanych w blogu, archiwach, wyszukiwaniu i innych stronach, które wyświetlają spisy treści WordPressa.

en: Display the comments section. This cell is typically used in layouts for blog posts and pages that need comments enable.
pl: Wyświetlaj sekcję komentarzy. Ta komórka jest najczęściej wykorzystywana w układach dla wpisów i stron na blogu, które wymagają włączonych komentarzy.

en: Display the content of a page, post or custom type using styling from the theme.
pl: Wyświetlaj zawartość strony, wpisu lub typu niestandardowego, korzystając ze stylu w motywie.

en: Display the results as a custom search
pl: Wyświetl wyniki jako wyszukiwanie niestandardowe

en: Display the results as a slider
pl: Wyświetl wyniki jako pokaz slajdów

en: Display the results with pagination
pl: Wyświetl wyniki z podziałem na strony

en: Displays a fully customized display
pl: Wyświetla w pełni spersonalizowany ekran

en: Displays the content of %s
pl: Wyświetla zawartość %s

en: Displays the content of the current page
pl: Wyświetla zawartość bieżącej strony

en: Do you really need another %s%s%s cell in %s%s%s layout? This cell can appear only once in each layout, so you cannot paste the selected row into this layout. If you select a different row, that doesn’t include this kind of cell, you will be able to paste it.
pl: Czy naprawdę chcesz umieścić kolejną komórkę %s%s%s w układzie %s%s%s? Ta komórka może wystąpić tylko raz w każdym układzie i dlatego nie można wkleić wybranego wiersza do tego układu. Jeżeli wybierzesz inny wiersz, który nie zawiera tego rodzaju komórki, będziesz w stanie go wkleić.

en: Do you want this page to look different?
pl: Czy chcesz, aby ta strona wyglądała inaczej?

en: Do you want to apply to all?
pl: Czy chcesz zastosować do wszystkich?

en: Do you want to save the current layout before creating a new child layout?
pl: Czy chcesz zapisać bieżący układ przed stworzeniem nowego układu-dziecka?

en: Do you want to save the current layout before editing the child layout?
pl: Czy chcesz zapisać bieżący układ przed edycją układu-dziecka?

en: Do you want to save the current layout before editing the parent layout?
pl: Czy chcesz zapisać bieżący układ przed edycją układu-rodzica?

en: Documentation and Support
pl: Dokumentacja i pomoc techniczna

en: Don't show this message again
pl: Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu

en: Done
pl: Gotowe

en: Download Modules
pl: Pobierz moduły

en: Dropdowns
pl: Listy rozwijane

en: Duplicate
pl: Skopiuj

en: Duplicate name
pl: Nazwa kopii

en: Each %stab%s its own width to fit its text
pl: Każda %szakładka%s z własną szerokością, aby pomieścić swój tekst

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Accordion
pl: Edytuj układ akordeon

en: Edit CRED Post Form cell
pl: Edytuj komórkę wpisu wtyczki CRED

en: Edit CRED User Form cell
pl: Edytuj komórkę formularza użytkownika wtyczki CRED

en: Edit CSS
pl: Edytuj CSS

en: Edit Cell
pl: Edytuj komórkę

en: Edit Child layout Cell
pl: Edytuj komórkę układu potomnego

en: Edit Content Template cell
pl: Edytuj komórkę szablonu zawartości

en: Edit Custom Row
pl: Edytuj wiersz niestandardowy

en: Edit Grid
pl: Edytuj siatkę

en: Edit Post Loop cell
pl: Edytuj komórkę pętli wpisu

en: Edit Post content Cell
pl: Edytuj komórkę zawartości wpisu

en: Edit Reference cell
pl: Edytuj komórkę odniesienia

en: Edit Row
pl: Edytuj wiersz

en: Edit Skype
pl: Edytuj Skype

en: Edit Skype button
pl: Edytuj przycisk Skype

en: Edit Tab
pl: Edytuj zakładkę

en: Edit Tabs
pl: Edytuj zakładki

en: Edit View
pl: Edytuj widok

en: Edit Visual editor (post fields, text and images) Cell
pl: Edytuj komórkę pola edytora graficznego (pola wpisu, tekst i obrazy)

en: Edit Widget Area
pl: Edytuj obszar widżetu

en: Edit Widget Area Cell
pl: Edytuj komórkę obszaru widżetu

en: Edit Widget cell
pl: Edytuj komórkę widżetu

en: Edit WordPress Archive cell
pl: Edytuj komórkę archiwum WordPressa

en: Edit YouTube video cell
pl: Edytuj komórkę filmu YouTube

en: Edit accordion
pl: Edytuj panel zwijany

en: Edit accordion panel
pl: Edytuj panel zwijany

en: Edit cell
pl: Edytuj komórkę

en: Edit comments cell
pl: Edytuj komórkę komentarzy

en: Edit content
pl: Edytuj zawartość

en: Edit grid
pl: Edytuj siatkę

en: Edit image box cell
pl: Edytuj komórkę pola obrazu

en: Edit layout
pl: Edytuj układ

en: Edit menu cell
pl: Edytuj komórkę menu

en: Edit row
pl: Edytuj wiersz

en: Edit slider cell
pl: Edytuj komórkę pokazu slajdów

en: Edit tabs
pl: Edytuj zakładki

en: Edit the cell and create a child layout
pl: Edytuj tę komórkę i utwórz układ potomny

en: Edit this Content Template
pl: Edytuj ten szablon zawartości

en: Edit this layout
pl: Edytuj ten układ

en: Edit users
pl: Edytuj użytkowników

en: Edit/Delete selected area
pl: Edytuj/usuń zaznaczony obszar

en: Enable creating layouts
pl: Włącz tworzenie układów

en: Enable the Design with Toolset menu in the frontend
pl: Włącz menu projektowania z zestawem Toolset po stronie użytkownika.

en: Enable the Toolset Admin Bar Menu
pl: Włącz menu paska administratora wtyczki Toolset

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enter your Skype Name
pl: Wpisz swoją nazwę w Skype

en: Error 404 Page
pl: Strona błędu 404

en: Error 404 page
pl: Strona błędu 404

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
pl: Błędny ID wpisu: check _cred_cred_prefix_post_id

en: Error reading file %s
pl: Błąd odczytu pliku %s

en: Error while parsing the evaluate expression
pl: Błąd podczas analizy wyrażenia ewaluacji

en: Error, timeout
pl: Błąd, przekroczenie czasu operacji

en: Error: Files is too big, Max upload size is
pl: Błąd. Plik jest zbyt duży. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku to

en: Example cells
pl: Komórki przykładowe

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export / Import
pl: Eksport / Import

en: Export and download layouts
pl: Eksportuj i pobierz układy

en: Export layouts to theme directory
pl: Eksportuj układy do katalogu motywu

en: Extend Bootstrap's grid system with the thumbnail component to easily display grids of images, videos, text, and more.
pl: Rozszerz system siatki Bootstrap za pomocą elementu miniaturki, aby łatwo wyświetlać siatki obrazów, filmów, tekstu i nie tylko.

en: Extend form controls by adding text or buttons before, after, or on both sides of any text-based input.
pl: Rozbuduj kontrolki formularza, dodając tekst lub przyciski przed, za lub po obu stronach dowolnego pola wejścia tekstowego.

en: Failed to create the layout.
pl: Utworzenie układu nie powiodło się.

en: Fetch layout %s
pl: Pobierz układ %s

en: Field
pl: Pole

en: Fields and Views
pl: Pola i widoki

en: Fields, text and media
pl: Pola, tekst i multimedia

en: File %s does not exist
pl: Plik %s nie istnieje

en: File is bigger than maximum allowed in your php configuration.
pl: Wielkość pliku wykracza poza maksimum dopuszczalne w Twojej konfiguracji php.

en: File is too big
pl: Plik jest zbyt duży

en: File {1} timeout
pl: Przekroczenie czasu pliku {1}

en: Files will be saved in:
pl: Pliki zostaną zapisane w:

en: Filter items by language
pl: Filtruj elementy według języka

en: Find out more:
pl: Dowiedz się więcej:

en: First Name
pl: Imię

en: Fixed
pl: Stała

en: Fixed height of the video player. Width adjusts to cell's size
pl: Stała wysokość odtwarzacza filmów. Szerokość dopasowuje się do rozmiaru komórki

en: Fixed-width columns
pl: Kolumny o stałej szerokości

en: Fluid
pl: Płynna

en: Fluid columns
pl: Kolumny płynne

en: For all posts in Post Type %s%s%s
pl: Dla wszystkich wpisów o typie wpisu %s%s%s

en: For already existing and new posts
pl: Dla już istniejących i nowych wpisów

en: For one comment
pl: Dla jednego komentarza

en: For two or more
pl: Dla dwóch i więcej

en: Form:
pl: Formularz:

en: Forms
pl: Formularze

en: Framework integration failed since we are missing framework slug and name. Please call this action with those values are parameters in your constructor function: do_action('ddl-integration_override_before_init', 'slug', 'Framework name');
pl: Integracja szkieletu nie powiodła się, ponieważ brakuje nazwy i sluga szkieletu. Wywołaj tę akcję z następującymi wartościami jako własną funkcję konstruktora: do_action('ddl-integration_override_before_init', 'slug', 'Nazwa szkieletu');

en: Full custom display mode
pl: W pełni spersonalizowany tryb wyświetlania

en: Full display
pl: Wyświetlanie pełne

en: Full width
pl: Pełna szerokość

en: Full width background
pl: Tło na całej szerokości

en: General
pl: Ogólne

en: Generic Error in deleting file
pl: Błąd ogólny podczas usuwania pliku

en: Get Bootstrap element
pl: Pobierz element Bootstrap

en: Get Module Manager plugin
pl: Pobierz wtyczkę Module Manager

en: Get more from Layouts with the Views plugin.
pl: Osiągnij więcej z Layouts dzięki wtyczce Views.

en: Give us feedback about this video
pl: Przekaż nam swoje uwagi o tym filmie

en: Glyphicons
pl: Glifikony

en: Go to
pl: Przejdź do

en: Go to %1$sText Search settings%2$s to build the search index.
pl: Przejdź do %1$sustawień wyszukiwania tekstowego%2$s, aby stworzyć indeks wyszukiwania.

en: Got it! Don't show this message again
pl: Rozumiem! Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu

en: Grid name:
pl: Nazwa siatki:

en: Grid of cells (Split cells into rows for grids and sidebars)
pl: Siatka komórek (podziel komórki na wiersze do siatek i pasków bocznych)

en: Grid size
pl: Rozmiar siatki

en: Grid system
pl: System siatki

en: Grid type:
pl: Typ siatki:

en: Group a series of buttons together on a single line with the button group. Add on optional JavaScript radio and checkbox style behavior with our buttons plugin.
pl: Pogrupuj ze sobą szereg przycisków w jednym wierszu dzięki grupie przycisków. Dodaj opcjonalne zachowanie przycisków radiowych i pól wyboru JavaScript, korzystając z naszej wtyczki przycisków.

en: HTML Tag:
pl: Znacznik HTML:

en: Help
pl: Pomoc

en: Helper classes
pl: Klasy pomocowe

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Bootstrap buttons
pl: Ukryj przyciski Bootstrap

en: Hide details of duplicate Toolset elements
pl: Ukryj szczegóły powielonych elementów wtyczki Toolset

en: Hide grid edit
pl: Ukryj edycję siatki

en: Home
pl: Strona główna

en: Home/Blog
pl: Start/Blog

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Hour
pl: Godzina

en: If you delete the Child layout cell you will lose the association with the existing <br>child layouts
pl: Jeżeli usuniesz komórkę układu potomnego, stracisz skojarzenie z istniejącymi <br>układami potomnymi

en: If you delete the row that contains a Child layout cell you will lose the association with the existing child layouts
pl: Jeżeli usuniesz wiersz zawierający komórkę układu potomnego, utracisz skojarzenia z istniejącymi układami potomnymi

en: If you did not intend to create multiple child layouts, you can simply delete the Child Layout cell. A Grid cell can be used to split a cell into several rows and columns.
pl: Jeżeli nie zamierzałeś tworzyć wielu układów potomnych, możesz po prostu usunąć komórkę Układ Potomny. Komórka siatki może zostać wykorzystana do podzielenia komórki na kilka wierszy i kolumn.

en: If you need more than 4 rows you can add them later in the editor
pl: Jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 wiersze, możesz je dodać w edytorze

en: If you want to display the results on a different page, the View form must contain a search button
pl: Jeżeli chcesz wyświetlać wyniki na osobnej stronie, formularz View musi zawierać przycisk wyszukiwania

en: Image
pl: Obraz

en: Image CSS class
pl: Klasa CSS obrazu

en: Image alt text
pl: Tekst alternatywny obrazu

en: Image box
pl: Pole obrazu

en: Image effects
pl: Efekty obrazu

en: Image size
pl: Rozmiar obrazu

en: Image title attribute
pl: atrybut tytułu obrazu

en: Image:
pl: Obraz:

en: Images
pl: Obrazy

en: Immediate switch
pl: Przełączenie natychmiastowe

en: Import finished
pl: Zakończono import

en: Import layouts from local file
pl: Importuj układy z pliku lokalnego

en: Import started
pl: Uruchomiono import

en: In embedded mode this action couldn't be undone. %s
pl: W trybie osadzonym nie można cofnąć tej czynności. %s

en: In fixed-width mode, the width of the grid determines the number of columns.
pl: W trybie stałej szerokości szerokość siatki wyznacza liczbę kolumn.

en: In other place on this same page
pl: W innym miejscu na tej samej stronie

en: Include in search
pl: Uwzględnij w wyszukiwaniu

en: Include this field in text searches throughout the site
pl: Uwzględnij to pole w wyszukiwaniach tekstowych w całej witrynie

en: Includes over 250 glyphs in font format from the Glyphicon Halflings set. Glyphicons Halflings are normally not available for free, but their creator has made them available for Bootstrap free of cost.
pl: Zawiera ponad 250 glifów w formacie czcionki ze zbioru Glyphicon Halflins. Zbiór Glyphicon Halflings nie jest normalnie dostępny za darmo, ale jego twórca udostępnił je bezpłatnie dla Bootstrap.

en: Incorrect answer from server
pl: Błędna odpowiedź serwera

en: Incorrect zip file.
pl: Nieprawidłowy plik .zip.

en: Indicate the current page's location within a navigational hierarchy.
pl: Wskaż bieżące położenie strony w obrębie hierarchii nawigacji.

en: Individual pages:
pl: Pojedyncze strony:

en: Inline checkbox
pl: Pole wyboru równo z tekstem

en: Inline radio
pl: Opcje równo z tekstem

en: Input format: %s
pl: Format wprowadzania: %s

en: Input groups
pl: Grupy pól wejściowych

en: Insert BuddyPress output
pl: Wstaw wyjście BuddyPress

en: Insert a different View, not related to the custom search results
pl: Wstaw inny Widok, niezwiązany z wynikami wyszukiwania niestandardowego

en: Insert a placeholder for a Child Layout. Use this cell to design hierarchical layouts, where different child layouts inherit page-elements from a parent layout.
pl: Wstaw symbol zastępczy Układu Potomnego. Użyj tej komórki do zaprojektowania układów hierarchicznych, w których różne układy potomne dziedziczą elementy strony z układu nadrzędnego.

en: Insert cell
pl: Wstaw komórkę

en: Insert conditional shortcode
pl: Wstaw warunkowy kod shortcode

en: Insert fields to display parts of the content and add HTML around them for styling.
pl: Wstaw pola do wyświetlania części zawartości i dodaj kod HTML wokół nich dla stylizacji.

en: Insert image URL
pl: Wstaw adres URL obrazu

en: Install Views
pl: Zainstaluj wtyczkę Views

en: Instead of using the parent layout (%s), you should assign one of these child layouts to content:
pl: Zamiast korzystać z układu nadrzędnego (%s), przypisz jeden z jego układów potomnych do zawartości:

en: Interval
pl: Interwał

en: Invalid parameters
pl: Niewłaściwe parametry

en: It is not possible to handle CSS loading in the front end. You should either make your uploads directory writable by the server, or use permalinks.
pl: Nie można obsłużyć wczytywania CSS po stronie użytkownika. Musisz albo udostępnić swój katalog przesyłania do zapisu przez serwer, albo użyć odnośników bezpośrednich.

en: It is not possible to handle CSS loading in the front end. You should either make your uploads directory writable by the server, or use pretty permalinks.
pl: Obsługa wczytywania CSS po stronie użytkownika nie jest możliwa. Musisz albo udostępnić swoje katalogi do zapisu przez serwer, albo użyć ładnych odnośników bezpośrednich.

en: It looks like you are trying to display a Form. For your convenience, Layouts now comes with a CRED form cell, which will let you achieve this much easier. We suggest that you try the new 'CRED Form' cell. You will be able to insert an existing Form or create a new Form.
pl: Wygląda na to, że próbujesz wyświetlić formularz. Dla Twojej wygody, wtyczka Layouts została obecnie wyposażona w komórkę formularza CRED, która pozwoli Ci osiągnąć to znacznie łatwiej. Radzimy wypróbować nową komórkę 'Formularz CRED'. Będziesz w stanie wstawić istniejący formularz lub utworzyć nowy formularz.

en: It looks like you are trying to display a View. For your convenience, Layouts now comes with a View cell, which will let you achieve this much easier. We suggest that you try the new 'Views Content Grid' cell. You will be able to insert an existing View or create a new View.
pl: Wygląda na to, że próbujesz wyświetlić widok View. Dla Twojej wygody, wtyczka Layouts zawiera obecnie komórkę widoku View, która pozwoli Ci osiągnąć to znacznie łatwiej. Radzimy wypróbować nową komórkę 'Siatka zawartości wtyczki Views'. Będziesz w stanie wstawić istniejący widok View lub utworzyć nowy widok View.

en: It looks like you are trying to display fields. For your convenience, Layouts now comes with a Content Template cell, which will let you achieve this much easier.
pl: Wygląda na to, że próbujesz wyświetlić pola. Dla Twojej wygody wtyczka Layouts została obecnie wyposażona w komórkę Szablon treści, która pozwoli Ci osiągnąć to znacznie łatwiej.

en: Items to display
pl: Elementy do wyświetlenia

en: JS option saved.
pl: Zapisano opcję JS.

en: JS was successfully saved in %s option in database.
pl: Kod JS pomyślnie zapisano w opcji %s w bazie danych.

en: JavaScript Editor
pl: Edytor JavaScript

en: Jump to:
pl: Skocz do:

en: Keep original
pl: Zachowaj oryginał

en: Labels
pl: Etykiety

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Layout
pl: Układ

en: Layout Style
pl: Styl układu

en: Layout cell types
pl: Typy komórek układu

en: Layout for %s
pl: Układ dla %s

en: Layout slug:
pl: Uproszczona nazwa układu:

en: Layout structure
pl: Struktura układu

en: Layout type
pl: Typ układu

en: Layout updated
pl: Układ zaktualizowany

en: Layout width
pl: Szerokość układu

en: Layouts
pl: Układy

en: Layouts %s release notes
pl: Layouts %s uwagi o wydaniu

en: Layouts CSS
pl: CSS układów

en: Layouts CSS and JS
pl: CSS i JS wtyczki Layouts

en: Layouts CSS and JS Editor
pl: Edytor CSS i JS wtyczki Layouts

en: Layouts CSS has NOT been updated. Please retry or check write permissions for uploads directory.
pl: NIE zaktualizowano Layouts CSS. Spróbuj ponownie lub sprawdź uprawnienia do zapisu dla katalogu docelowego.

en: Layouts CSS has been updated.
pl: Zaktualizowano Layouts CSS

en: Layouts Embedded was <strong>deactivated</strong>! You are already running the complete Layouts plugin, so this one is not needed anymore.
pl: Wtyczka Layouts Embedded została <strong>wyłączona</strong>! Aktualnie korzystasz z pełnej wersji wtyczki Layouts, dlatego ta wersja nie jest już potrzebna.

en: Layouts Help
pl: Layouts - Pomoc

en: Layouts JS
pl: Kod JS wtyczki Layouts

en: Layouts Troubleshoot
pl: Rozwiązywanie Problemów z wtyczką Layouts

en: Layouts admin
pl: Administrator układów

en: Layouts already has CSS styling. Check &quotOverwrite any layout if it already exists&quot, if you want to overwrite this CSS.
pl: Wtyczka Layouts zawiera już stylizację CSS. Zaznacz &quot;Zastąp dowolny układ, jeżeli już istnieje&quot;, jeżeli chcesz zastąpić ten CSS.

en: Layouts already has JS styling. Check &quotOverwrite any layout if it already exists&quot, if you want to overwrite this JS.
pl: Wtyczka Layouts zawiera już stylizację JS. Zaznacz &quotZastąp dowolny szablon, jeżeli już istnieje&quot, jeżeli chcesz zastąpić ten kod JS.

en: Layouts being used as templates for post types
pl: Układy używane jako szablony dla typów wpisów

en: Layouts being used to customize archives
pl: Układy używane do personalizacji archiwów

en: Layouts being used to display single posts or pages
pl: Układy używane do wyświetlania pojedynczych wpisów lub stron

en: Layouts capabilities
pl: Uprawnienia wtyczki Layouts

en: Layouts cell styling
pl: Stylizacja komórki w Layouts

en: Layouts export
pl: Eksportowanie układów

en: Layouts have been loaded successfully
pl: Układy wczytano pomyślnie

en: Layouts import
pl: Importowanie układów

en: Layouts not being used anywhere
pl: Układy nigdzie nie używane

en: Layouts plugin needs to be integrated with your theme. Before designing layouts, please see the %sLayouts theme integration guide%s.
pl: Wtyczka Layouts musi być zintegrowana z Twoim motywem. Zanim zaprojektujesz układy, zapoznaj się z %sInstrukcją integracji motywów Layouts%s.

en: Layouts requires version 1.6.2 or higher of the Views plugin.
pl: Wtyczka Layouts wymaga wtyczki Views w wersji 1.6.2 lub nowszej.

en: Layouts settings
pl: Ustawienia układów

en: Layouts successfuly loaded.
pl: Pomyślnie wczytano układy.

en: Layouts theme integration
pl: Integracja motywu Layouts

en: Layouts:
pl: Układy:

en: Learn about creating and using grids
pl: Poznaj informacje na temat tworzenia i używania siatek

en: Learn about designing hierarchical layouts using parents and children layouts.
pl: Dowiedz się, jak projektować układy hierarchiczne z wykorzystaniem układów nadrzędnych i potomnych.

en: Learn about how rows can be displayed in different ways
pl: Dowiedz się, jak można wyświetlać wiersze na różne sposoby.

en: Learn about the CRED Post Form cell
pl: Dowiedz się więcej o komórce formularza wpisu wtyczki CRED

en: Learn about the CRED cell
pl: Dowiedz się więcej o komórce CRED

en: Learn about the Child layout cell
pl: Poznaj informacje na temat komórki układu-dziecka

en: Learn about the Comments cell
pl: Dowiedz się więcej o komórce Komentarze

en: Learn about the Content Template cell
pl: Poznaj informacje na temat komórki szablonu zawartości

en: Learn about the Post Content cell
pl: Poznaj informacje na temat komórki zawartości wpisu

en: Learn about the Post Loop cell
pl: Poznaj informacje na temat komórki pętli wpisu

en: Learn about the Views cell
pl: Dowiedz się więcej o komórce wtyczki Views

en: Learn about the Visual editor cell
pl: Dowiedz się więcej o komórce edytora wizualnego

en: Learn about the Widget Area cell
pl: Poznaj informacje na temat komórki obszaru widżetu

en: Learn about the Widget cell
pl: Poznaj informacje na temat komórki widżetu

en: Learn about the WordPress Archive cell
pl: Dowiedz się więcej o komórce archiwum WordPressa

en: Learn how the Layouts plugin works
pl: Dowiedz się, jak działa wtyczka Layouts

en: Learn how to use Bootstrap in layouts
pl: Dowiedz się, jak korzystać z Bootstrap w układach

en: Learn more about <em>Toolset</em>
pl: Dowiedz się więcej o pakiecie <em>Toolset</em>

en: Left
pl: Do lewej

en: Level one
pl: Jednopoziomowe

en: Level three
pl: Trójpoziomowe

en: Level two
pl: Dwupoziomowe

en: Limit for number of pages to refresh after saving a layout
pl: Ogranicz liczbę stron do odświeżenia po zapisaniu układu

en: Link CSS class
pl: Klasa CSS odnośnika

en: Link rel
pl: Relacja odnośnika

en: Link to
pl: Odnośnik do

en: List group
pl: Grupa list

en: List groups are a flexible and powerful component for displaying not only simple lists of elements, but complex ones with custom content.
pl: Grupy list to elastyczny i wydajny element do wyświetlania nie tylko prostych list elementów, ale także list złożonych z niestandardową zawartością.

en: Lists and loops
pl: Listy i pętle

en: Load content and display it with your styling. A View is used for any custom content display, including custom searches, tables, grids, sliders and content lists.
pl: Wczytaj zawartość i wyświetl ją ze swoją stylizacją. Widok wykorzystywany jest do wyświetlania wszelkiej zawartości niestandardowej, w tym wyszukiwania niestandardowe, tabele, siatki, suwaki i listy zawartości.

en: Load content template:
pl: Wczytaj szablon zawartości:

en: Load default layouts for %s theme
pl: Wczytaj układy domyślne dla motywu %s

en: Load existing Content Template
pl: Wczytaj istniejący szablon zawartości

en: Loading
pl: Wczytuję

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Main Archives:
pl: Archiwa główne:

en: Media
pl: Multimedia

en: Media object
pl: Obiekt multimedialny

en: Menu alignment
pl: Wyrównanie menu

en: Menu style
pl: Styl menu

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Minute
pl: Minuta

en: Month archives
pl: Archiwa miesiąca

en: Most Recent
pl: Najnowsze

en: Move the mouse to resize, click again to create.
pl: Przesuń mysz, aby zmienić rozmiar, kliknij ponownie, aby utworzyć.

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Navbar
pl: Pasek nawigacji

en: Navbars are responsive meta components that serve as navigation headers for your application or site.
pl: Paski nawigacji to responsywne meta-komponenty, które służą jako nagłówki nawigacji w Twojej aplikacji lub witrynie.

en: Navigation levels
pl: Poziomy nawigacji

en: Navs
pl: Elementy nawigacji

en: Navs available in Bootstrap have shared markup, starting with the base .nav class, as well as shared states. Swap modifier classes to switch between each style.
pl: Elementy nawigacji dostępne w Bootstrap mają wspólny znacznik, zaczynający się wspólną klasą .nav, a także wspólne stany. Zmień klasy modyfikatorów, aby przełączać się pomiędzy każdym stylem.

en: Need help with CSS styling?
pl: Potrzebujesz pomocy w stylizacji CSS?

en: Need help? Grab some %1$sdebug information%2$s.
pl: Potrzebujesz pomocy? Oto garść %1$sinformacji o debugowaniu%2$s.

en: New Widget Area
pl: Nowy obszar widżetu

en: New Widget Area Name:
pl: Nazwa nowego obszaru widżetu:

en: New content template name
pl: Nazwa nowego szablonu zawartości

en: New layout
pl: Nowy układ

en: New resource id
pl: Nowy ID zasobu

en: Newer Comments >>
pl: Nowsze komentarze >>

en: Next link text
pl: Tekst odnośnika do kolejnych

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No
pl: Nie

en: No Shortcode Rendering
pl: Bez renderowania kodu shortcode

en: No changes made
pl: Nie wprowadzono żadnych zmian

en: No changes were made, nothing to save to the server.
pl: Nie wprowadzono żadnych zmian, nic do zapisania na serwerze.

en: No data where imported.
pl: Nie zaimportowano żadnych danych.

en: No file selected. Please select one file to import Layouts data from.
pl: Nie wybrano pliku. Wybierz jeden plik, z którego zostaną zaimportowane dane wtyczki Layouts.

en: No items were returned by the View
pl: Widok View nie zwrócił żadnych elementów

en: No layouts found
pl: Nie znaleziono żadnych układów

en: No layouts found in Trash
pl: Nie znaleziono układów w koszu

en: No pages found.
pl: Nie znaleziono żadnych stron.

en: No parent set
pl: Nie wskazano rodzica

en: No post items found.
pl: Nie znaleziono żadnych elementów wpisu.

en: No previews available
pl: Brak dostępnych podglądów

en: No widget areas found in Trash.
pl: Nie znaleziono obszarów widżetów w koszu.

en: No widget areas found.
pl: Nie znaleziono obszarów widżetów.

en: Nonce problem
pl: Problem z nonce

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalny

en: Not allowed
pl: Niedozwolone

en: Not assigned to any post type.
pl: Nieprzypisany do żadnego typu wpisu.

en: Not now
pl: Nie teraz

en: Note
pl: Uwaga

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing to update
pl: Nie ma nic do aktualizacji

en: Now, create a child layout
pl: Teraz utwórz układ potomny

en: Numeric
pl: Numeryczne

en: On a previous version of Layouts, pagination links were added automatically to WordPress Archive loop cells in a way that can not be manually removed.
pl: W poprzedniej wersji wtyczki Layouts odnośniki stronicowania zostały dodane automatycznie do komórek pętli Archiwum WordPressa w taki sposób, że nie można ich usunąć ręcznie.

en: On another page
pl: Na osobnej stronie

en: Once you buy the full Toolset, you will be able to edit Views, CRED forms and Layouts in your site, as well as build new ones.
pl: Kiedy już zakupisz pełny pakiet narzędzi Toolset, będziesz w stanie edytować widoki, formularze CRED i układy na swojej stronie internetowej, a także tworzyć nowe.

en: One thought on %TITLE%
pl: Jedna opinia na temat %TITLE%

en: Only .zip and .ddl can be imported.
pl: Można importować wyłącznie pliki .zip i .ddl.

en: Only fluid rows are allowed here because the parent row or layout are fluid.
pl: Dozwolone są jedynie płynne wiersze, ponieważ wiersz-rodzic lub układ-rodzic są płynne.

en: Only for %s%s%s
pl: Tylko dla %s%s%s

en: Only for new posts
pl: Tylko dla nowych wpisów

en: Only the results
pl: Tylko wyniki

en: Only the search form
pl: Tylko formularz wyszukiwania

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open link in a new window/tab
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie/karcie

en: Operation completed successfully
pl: Operacja przebiegła pomyślnie

en: Operation not completed successfully
pl: Operacja nie przebiegła pomyślnie

en: Option not updated
pl: Opcja niezaktualizowana

en: Options
pl: Opcje

en: Or
pl: Albo

en: Or, you can create new child layouts for other pages.
pl: Albo możesz utworzyć nowe układy potomne na innych stronach.

en: Ordered list
pl: Lista numerowana

en: Orientation of the buttons
pl: Orientacja przycisków

en: Original name
pl: Nazwa oryginału

en: Other Elements:
pl: Inne elementy:

en: Other Fields
pl: Inne pola

en: Others:
pl: Inne:

en: Overwrite any layout if it already exists
pl: Zastąp układ, jeżeli już istnieje

en: Overwrite layout assignments
pl: Zastąp przypisania układów

en: Overwritten Layouts
pl: Układy zastąpione

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Pagination links deleted.
pl: Usunięto odnośnik stronicowania.

en: Pagination links on archive cells
pl: Odnośniki stronicowania na komórkach archiwów

en: Panels
pl: Panele

en: Parent Widget Areas:
pl: Nadrzędne obszary widżetów:

en: Parent layout
pl: Układ-rodzic

en: Parent layout assignments
pl: Przypisania układu nadrzędnego

en: Parents with all children assigned
pl: Rodzice z przypisanymi wszystkimi potomkami

en: Password protected text
pl: Tekst o zabezpieczeniu hasłem

en: Paste panel
pl: Wklej panel

en: Paste row
pl: Wklej wiersz

en: Paste tab
pl: Wklej zakładkę

en: Pause on hover
pl: Wstrzymaj pod kursorem

en: Player height
pl: Wysokość odtwarzacza

en: Please %1$sinstall Relevanssi%2$s to allow Toolset to search texts in custom fields.
pl: %1$sZainstaluj Relevanssi%2$s, aby umożliwić wtyczce Toolset wyszukiwanie tekstowe w polach niestandardowych.

en: Please check %shere%s to see how to set one up.
pl: Zajrzyj %stutaj%s, aby zobaczyć, jak go stworzyć.

en: Please check the layout you are trying to render actually exists.
pl: Sprawdź, czy układ, który chcesz zastosować na pewno istnieje.

en: Please enter a name for this layout
pl: Wpisz nazwę dla tego układu

en: Please enter a valid YouTube video URL.
pl: Wpisz poprawny URL filmu na YouTube.

en: Please select and save the framework that your theme uses.
pl: Wybierz i zapisz framework, którego używa twój motyw.

en: Please type
pl: Wpisz

en: Please use a valid hexadecimal value.
pl: Zastosuj poprawną wartość szesnastkową.

en: Please validate reCAPTCHA
pl: Zatwierdź reCAPTCHA

en: Plus %s more items
pl: Plus %s elementów więcej

en: Plus %s more rows - %s items in total
pl: Plus %s rzędów więcej - łącznie %s elementów

en: Post
pl: Wpis

en: Post %d
pl: Wpis %d

en: Post Loop Cell
pl: Komórka pętli wpisu

en: Post View
pl: Widok postu

en: Post archive
pl: Archiwum wpisu

en: Post field
pl: Pole wpisu

en: Preview layout
pl: Podgląd układu

en: Preview of your Skype button
pl: Podgląd Twojego przycisku Skype

en: Preview with:
pl: Podgląd z:

en: Previous link text
pl: Tekst odnośnika do wcześniejszych

en: Problem saving data
pl: Problem z zapisem danych

en: Proceed and remove assignments
pl: Kontynuuj i usuń przypisania

en: Progress bars
pl: Paski postępu

en: Provide contextual feedback messages for typical user actions with the handful of available and flexible alert messages.
pl: Zapewnij kontekstowe wiadomości z komentarzami dla typowych działań użytkownika dzięki zbiorowi dostępnych i elastycznych powiadomień.

en: Provide different kind of labels for your website.
pl: Zapewnij inny rodzaj etykiet dla Twojej witryny.

en: Provide pagination links for your site or app with the multi-page pagination component.
pl: Zapewniają odnośniki stronicowania dla Twojej witryny lub aplikacji z elementem stronicowania wielu stron.

en: Provide up-to-date feedback on the progress of a workflow or action with simple yet flexible progress bars.
pl: Zapewnij aktualne komentarze dotyczące postępu prac lub działania za pomocą prostych ale elastycznych pasków postępu.

en: Published
pl: Opublikowany

en: Putting Child Layout cell will make this Layout a parent layout. %s Parent layouts cannot be assigned to any content. %s %s Do you want to remove content assignment of this layout?%s
pl: Wstawienie komórki układu potomnego spowoduje, że ten układ będzie układem nadrzędnym. Układy nadrzędne %s nie mogą być przypisywane do żadnej zawartości. %s %s Czy chcesz usunąć przypisanie tego układu do zawartości?%s

en: Reference cell
pl: Komórka odniesienia

en: Registration Date
pl: Data rejestracji

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove all assignments
pl: Usuń wszelkie przypisania

en: Remove archive pagination links
pl: Usuń odnośniki stronicowania archiwum

en: Remove cell
pl: Usuń komórkę

en: Remove from list
pl: Usuń z listy

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Remove selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Remove this menu
pl: Usuń to menu

en: Render Views Content Templates with Layouts
pl: Przetwarzaj szablony zawartości wtyczki Views za pomocą wtyczki Layouts

en: Render Views Wordpress Archives with Layouts
pl: Przetwarzaj archiwa WordPressa wtyczki Views za pomocą wtyczki Layouts

en: Repeatable fields
pl: Pola powtarzalne

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply text
pl: Tekst odpowiedzi

en: Required
pl: Wymagane

en: Resource
pl: Zasób

en: Resource type
pl: Typ zasobu

en: Responsive embed
pl: Responsywne osadzanie

en: Responsive utilities
pl: Narzędzia responsywne

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore original
pl: Przywróć oryginał

en: Right
pl: Do prawej

en: Rounded
pl: Zaokrąglenie

en: Row background extends to full width
pl: Tło wiersza rozciąga się na całą szerokość

en: Row layout type:
pl: Typ układu wiersza:

en: Row name:
pl: Nazwa wiersza:

en: Row same as container width
pl: Szerokość wiersza jest taka sama, jak szerokość kontenera

en: Row type:
pl: Typ wiersza:

en: Save
pl: Zapisz

en: Save CSS Framework
pl: Zapisz CSS Framework

en: Save and Close this form and return to the layout
pl: Zapisz i zamknij ten formularz, i powróć do układu.

en: Save and Close this view and return to the layout
pl: Zapisz i zamknij ten widok i powróć do układu

en: Save and close
pl: Zapisz i zamknij

en: Save layout
pl: Zapisz układ

en: Saved CSS
pl: Zapisane CSS

en: Saved JS
pl: Zapisano JS

en: Saved Layouts
pl: Zapisane układy

en: Saving failed. Please reload the page and try again.
pl: Zapis nie powiódł się. Przeładuj stronę i spróbuj ponownie.

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Layouts
pl: Przeszukaj układy

en: Search Widget Areas
pl: Przeszukaj obszary widżetów

en: Search archives
pl: Przeszukaj archiwa

en: Search in titles, content and custom fields. %1$sText Search settings%2$s.
pl: Szukaj w tytułach, zawartości i polach niestandardowych. %1$sUstawienia wyszukiwania tekstowego%2$s.

en: Search layouts
pl: Wyszukaj układy

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Security check failed
pl: Wynik sprawdzenia zabezpieczeń negatywny

en: See all the View controls open and set up things manually.
pl: Wyświetl wszystkie otwarte kontrolki widoku View i ustaw wszystko ręcznie.

en: See how to do this in the %1$sText Search documentation%2$s.
pl: Zobacz jak to zrobić w %1$sDokumentacji wyszukiwania tekstowego%2$s.

en: Select
pl: Wybierz

en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Select Child layout for editing
pl: Wybierz układ potomny do edycji

en: Select a .zip, .ddl or .css file to import from your computer
pl: Wybierz plik .zip, .ddl albo .css do zaimportowania z Twojego komputera

en: Select a different template for WooCommerce products
pl: Wybierz inny szablon dla produktów WooCommerce

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select an existing widget area
pl: Wybierz istniejący obszar widżetu

en: Select cell type
pl: Wybierz typ komórki

en: Select content template
pl: Wybierz szablon zawartości

en: Select date
pl: Wybierz datę

en: Select menu
pl: Wybierz menu

en: Select minute
pl: Wybierz minutę

en: Select which custom fields to include in text searches
pl: Wybierz, które pola niestandardowe uwzględnić w wyszukiwaniu tekstowym

en: Select which page or post to use to view this Layout
pl: Wybierz, którą stronę lub wpis wybrać do wyświetlenia tego układu

en: Separated class names by a single space.
pl: Nazwy klas oddzielone pojedynczą spacją.

en: Server timeout, please try again later.
pl: Przekroczenie czasu serwera, spróbuj ponownie później.

en: Set an ID for the cell if you want to specify a unique style for it.
pl: Ustaw ID dla komórki, jeżeli chcesz dla niej wskazać niepowtarzalny styl.

en: Set as default parent
pl: Ustaw jako domyślnego rodzica

en: Set parent layout
pl: Ustaw układ nadrzędny

en: Set selected layout as default parent layout\t
pl: Ustaw zaznaczony układ jako domyślny układ nadrzędny\t

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Settings:
pl: Ustawienia:

en: Show Bootstrap buttons
pl: Wyświetl przyciski Bootstrap

en: Show all content types
pl: Wyświetl wszystkie typy zawartości

en: Show all templates
pl: Wyświetl wszystkie szablony

en: Show all...
pl: Wyświetl wszystko...

en: Show details of duplicate Toolset elements
pl: Wyświetl szczegóły powielonych elementów wtyczki Toolset

en: Show grid edit
pl: Wyświetl edycję siatki

en: Show keyboard shortcuts
pl: Wyświetl skróty klawiaturowe

en: Show less...
pl: Wyświetl mniej...

en: Show log
pl: Wyświetl dziennik

en: Show more
pl: Wyświetl więcej

en: Show more...
pl: Wyświetl więcej...

en: Show only pages
pl: Wyświetl tylko strony

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar in all the admin pages
pl: Wyświetl menu kodów shortcode zestawu Toolset w pasku administratora na wszystkich stronach administratora

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar only when editing content
pl: Wyświetl menu kodów shortcode zestawu Toolset w pasku administratora tylko podczas edycji zawartości

en: Sidebar menu (vertical)
pl: Menu paska bocznego (pionowe)

en: Sidebar name isn't set or empty!
pl: Nieustawiona lub pusta nazwa paska bocznego!

en: Since this page uses a layout, styling with a Content Template is disabled.
pl: Ponieważ ta strona wykorzystuje układ, stylizowanie za pomocą szablonu zawartości jest wyłączone.

en: Since you are only displaying the %NNN% in this cell, the %MMM% section is disabled. A custom search should have the %NNN% and %MMM%. To display the %MMM% you need to:
pl: Ponieważ wyświetlasz jedynie %NNN% w tej komórce, sekcja %MMM% została wyłączona. Wyszukiwanie standardowe powinno zawierać %NNN% i %MMM%. Aby wyświetlić %MMM%, musisz:

en: Single page
pl: Pojedyncza strona

en: Single widget
pl: Pojedynczy widżet

en: Site elements
pl: Elementy witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip (Choose later)
pl: Pomiń (wybiorę później)

en: Skipped Layouts
pl: Pominięte układy

en: Skype button background is transparent and will work on any colour backgrounds.
pl: Tło przycisku Skype jest przezroczyste i będzie działać z każdym kolorem tła.

en: Slider
pl: Pokaz slajdów

en: Slider height
pl: Wysokość pokazu slajdów

en: Slides
pl: Slajdy

en: Smooth fade
pl: Łagodne zanikanie

en: Some changes are not saved. If you don't see the 'update' button, scroll the list.
pl: Niektóre zmiany nie zostały zapisane. Jeżeli nie widzisz przycisku 'aktualizuj', przewiń listę.

en: Something went wrong %s
pl: Coś poszło nie tak %s

en: Something went wrong communicating with the server
pl: Coś poszło nie tak podczas komunikacji z serwerem

en: Sorry, but you cannot paste this row here
pl: Przykro nam, tego wiersza nie można tu wkleić

en: Sorry, preview is not available. Please make sure that the Toolset Views plugin is active.
pl: Przykro nam, podgląd nie jest dostępny. Sprawdź, czy wtyczka Views zestawu Toolset jest aktywna.

en: Sorry, preview is not available. This View may have been deleted.
pl: Przykro nam, podgląd nie jest dostępny. Ten widok mógł zostać usunięty.

en: Split cells into several rows and columns. Use also for single-column grids, like sidebars.
pl: Podziel komórki na kilka wierszy i kolumn. Stosuj także do siatek jednokolumnowych, jak paski boczne.

en: Start a call with just a click.
pl: Rozpocznij połączenie pojedynczym kliknięciem.

en: Start the conversation with an instant message.
pl: Rozpocznij konwersację od wiadomości bezpośredniej.

en: Success
pl: Sukces

en: Support forum
pl: Forum pomocy technicznej

en: Switch
pl: Przełącz

en: Switch Layout for %s
pl: Przełącz układ dla %s

en: Switch to HTML editing
pl: Przełącz do edycji HTML

en: Switch to the WordPress Visual Editor
pl: Przełącz do edytora wizualnego WordPressa

en: Switching to the View
pl: Przełączanie do widoku

en: Switching to the child layout
pl: Przejście do układu-dziecka

en: Table
pl: Tabela

en: Table-based grid
pl: Siatka na bazie tabeli

en: Tables
pl: Tabele

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tabs navigation style
pl: Styl nawigacji zakładek

en: Tag ID
pl: ID znacznika

en: Tag ID:
pl: ID znacznika:

en: Tag classes
pl: Klasy znacznika

en: Tag classes:
pl: Klasy znaczników:

en: Target page to show the results:
pl: Strona docelowa do wyświetlania wyników:

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy Archives:
pl: Archiwa taksonomii:

en: Taxonomy View
pl: Widok taksonomii

en: Taxonomy archive
pl: Archiwum taksonomii

en: Template
pl: Szablon

en: Template and Layout
pl: Szablon i układ

en: Template for multiple pages:
pl: Szablon dla wielu stron:

en: Test dialog
pl: Dialog testowy

en: Text Search
pl: Wyszukiwanie tekstowe

en: Text box
pl: Pole tekstowe

en: Text input
pl: Wprowadzanie tekstu

en: Text search in custom fields
pl: Wyszukiwanie tekstowe w polach niestandardowych

en: The %s cell type is no longer available.
pl: Typ komórki %s nie jest już dostępny.

en: The %s component is required to display the cell. Activate it first.
pl: Do wyświetlenia komórki wymagany jest składnik %s. Włącz go najpierw.

en: The %s layout you are exporting is used to display single pages. Please note that when you import this module on another site, the layout will not be assigned to specific pages, so you will need to edit the layout and assign it manually.
pl: Układ %s, który eksportujesz, służy do wyświetlania pojedynczych stron. Pamiętaj, że kiedy zaimportujesz ten moduł do innej strony, układ ten nie będzie przypisany do konkretnych stron i konieczne będzie ręczne edytowanie i przypisanie układu.

en: The CRED Post Form could not be found.
pl: Nie udało się znaleźć formularza wpisu wtyczki CRED.

en: The CRED Post Form was not found. It may have been deleted or CRED plugin is not active.
pl: Nie znaleziono formularza wpisu wtyczki CRED. Mógł on zostać usunięty lub wtyczka CRED jest nieaktywna.

en: The CRED User Form was not found. It may have been deleted or CRED plugin is not active.
pl: Formularz użytkownika wtyczki CRED nie został znaleziony. Mógł on zostać usunięty lub wtyczka CRED jest nieaktywna.

en: The CRED plugin should be activated to display this layout.
pl: Aby wyświetlić ten układ, należy włączyć wtyczkę CRED.

en: The CSS framework has been set to %s. Please make sure that your theme supports %s.
pl: CSS Framework został ustawiony na %s. Sprawdź, czy twój motyw obsługuje %s.

en: The CSS you're trying to import is the same as saved in database.
pl: CSS, który chcesz zaimportować jest taki sam, jak zapisany w bazie danych.

en: The JS you're trying to import is the same as saved in database.
pl: Kod JS, który próbujesz zaimportować, jest taki sam, jak zapisany w bazie danych.

en: The Layout for %s was successfully updated to %s
pl: Układ dla %s pomyślnie zaktualizowano do %s

en: The Layouts CSS was created.
pl: Utworzono arkusz CSS wtyczki Layouts.

en: The Layouts CSS was overwritten.
pl: Zastąpiono arkusz CSS wtyczki Layouts.

en: The Layouts CSS was saved
pl: Zapisano CSS układów

en: The Layouts CSS you can export as layouts.css file
pl: CSS układów, który można wyeksportować jako plik layouts.css

en: The Layouts JS was created.
pl: Utworzono kod JS wtyczki Layouts.

en: The Layouts JS was overwritten.
pl: Kod JS wtyczki Layouts został zastąpiony.

en: The Layouts JS was saved
pl: Zapisano kod JS wtyczki Layouts

en: The Layouts JS you can export as layouts.js file
pl: Kod JS wtyczki Layouts, który można wyeksportować jako plik layouts.js

en: The Layouts files you are trying to upload are too big and you ran out of memory, you can either increase your memory or reduce the size of the import.
pl: Pliki układów, które próbujesz przesłać są zbyt duże i wyczerpała się pamięć. Możesz albo zwiększyć pamięć, albo zmniejszyć wielkość importu.

en: The URL %s is not a valid YouTube URL.
pl: URL %s nie jest poprawnym URL YouTube.

en: The View will display the query results as slides.
pl: Ten Widok wyświetli wyniki zapytania w formie slajdów.

en: The View will display the query results in pages.
pl: Ten Widok wyświetli wyniki wyszukiwania podzielone na strony.

en: The View will output all the results returned from the query section.
pl: Widok wyświetli wszystkie wyniki zwracane przez sekcję zapytania.

en: The Views plugin should be activated to display this layout.
pl: Wtyczka Views musi być uruchomiona, aby wyświetlić ten układ.

en: The Views plugin will allow you to customize the Post Content and Content Grid cells. If you have a Toolset account, you can download and activate <strong>Views</strong> plugin. If you only have a Layouts account, you can get the <strong>Embedded Views</strong> plugin with read-only cell content.
pl: Wtyczka Views umożliwi ci personalizowanie komórek zawartości wpisu i siatki zawartości. Jeżeli posiadasz konto Toolset, możesz pobrać i uruchomić wtyczkę <strong>Views</strong>. Jeżeli posiadasz tylko konto Layouts, możesz pobrać wtyczkę <strong>Embedded Views</strong> z zawartością komórek tylko do odczytu.

en: The amount of time to delay between automatically cycling an item, ms.
pl: Czas opóźnienia pomiędzy automatycznymi zmianami elementu, ms

en: The association will be updated when this layout is saved.
pl: Skojarzenie zostanie zaktualizowane po zapisaniu układu.

en: The background image will be scaled so that each side is as large as possible while not exceeding the length of the corresponding side of the container.
pl: Obraz tła zostanie przeskalowany tak, aby każdy z boków był maksymalnie duży, nie przekraczając jednocześnie długości odpowiedniego boku kontenera.

en: The background image will be sized so that it is as small as possible while ensuring that both dimensions are greater than or equal to the corresponding size of the container.
pl: Obraz tła zostanie przeskalowany tak, aby był możliwie jak najmniejszy przy jednoczesnym zapewnieniu, że oba wymiary są większe niż lub równe odpowiadającym im rozmiarom kontenera.

en: The child layouts will be deleted when this layout is saved.
pl: Układy-dzieci zostaną usunięte po zapisaniu tego układu.

en: The content editor is not displayed because %s layout does not include any shortcodes or cells that display post content. %sShow editor anyway%s
pl: Edytor zawartości nie jest wyświetlany, ponieważ układ %s nie zawiera kodów shortcode ani komórek do wyświetlania zawartości wpisu. %sWyświetl edytor mimo to%s

en: The content using a following 'default' Layout
pl: Zawartość wykorzystującą następujący układ 'domyślny'

en: The duplicate that you created uses copies of Toolset elements. You can edit it freely. The original layout will not change when you edit the duplicate.
pl: Kopia, którą utworzyłeś/aś wykorzystuje kopie elementów wtyczki Toolset. Można ją swobodnie edytować. Oryginalny układ nie zmieni się podczas edycji kopii.

en: The element you want to paste has to be copied in a %s%s%s structure, it is not compatible here.
pl: Element, który chcesz wkleić musi być skopiowany w strukturze %s%s%s, ponieważ tutaj nie pasuje.

en: The entered value for layout slug shouldn't be an empty string.
pl: Wartość wpisana jako slug układu nie może być ciągiem pustym.

en: The file is not writable.
pl: Plik nie jest dostępny do zapisu.

en: The file type is not compatible with layouts. The imported files should be a single .ddl file, a single .css file or a .zip archive of .ddl and .css files.
pl: Ten typ pliku nie jest zgodny z układami. Importowane pliki powinny być pojedynczymi plikami .ddl, pojedynczymi plikami .css lub archiwami .zip plików .ddl i .css.

en: The following layouts have been exported.
pl: Następujące układy zostały wyeksportowane.

en: The full <em>Toolset</em> package allows you to develop and customize themes without touching PHP. You will be able to:
pl: Pełny pakiet narzędzi <em>Toolset</em> umożliwia opracowywanie i dostosowywanie motywów bez najmniejszego kontaktu z PHP. Będziesz w stanie:

en: The integration of Layouts with the %s theme has failed
pl: Integracja wtyczki Layouts z motywem %s nie powiodła się

en: The integration plugin has been deactivated.
pl: Wtyczka integrująca została wyłączona.

en: The layout has been saved.
pl: Układ został zapisany.

en: The layout has been saved. Layouts CSS has NOT been updated. Please retry or check write permissions for uploads directory.
pl: Układ został zapisany. Layouts CSS NIE został zaktualizowany. Spróbuj ponownie lub sprawdź uprawnienia do zapisu dla katalogu docelowego.

en: The layout has been saved. Layouts CSS has been updated.
pl: Układ został zapisany. CSS układu został zaktualizowany.

en: The layout has changed. Do you want to save the current layout before switching to the View?
pl: Ten układ został zmieniony. Czy chcesz zapisać bieżący układ przed przełączeniem do widoku?

en: The layout width is always 12 columns for fluid layouts.
pl: W przypadku układów płynnych szerokość układu wynosi zawsze 12 kolumn.

en: The layouts directory %s is not writable.
pl: Katalog układów %s nie jest dostępny do zapisu.

en: The row width is different from the layout width. This happens when the child layout does not contain the same number of columns as the child placeholder in the parent layout.
pl: Szerokość wiersza różni się od szerokości układu. Zdarza się to, kiedy układ-dziecko nie zawiera tej samej liczby kolumn, co symbol zastępczy potomka w układzie-rodzicu.

en: The search form and the results
pl: Formularz wyszukiwania i wyniki

en: The selected layout is already assigned to %s
pl: Wybrany układ jest już przypisany do %s

en: The slug should contain only lower case letters
pl: Slug musi zawierać tylko małe litery

en: The text for multiple comments title missing
pl: Brakuje tekstu tytułu dla wielu komentarzy

en: The text for one comment title is missing
pl: Brakuje tekstu tytułu jednego komentarza

en: The theme directory %s is not writable.
pl: Katalog motywów %s nie jest dostępny do zapisu.

en: The title shouldn't be an empty string.
pl: Tytuł nie może być ciągiem pustym.

en: Theme %s is not active.
pl: Motyw %s nie jest aktywny.

en: There are no Archive Views available.
pl: Brak dostępnych archiwalnych widoków View.

en: There are no Views available.
pl: Brak dostępnych widoków View.

en: There are no WordPress Archives available.
pl: Brak dostępnych archiwów WordPressa.

en: There are no menus available, create your menus in %sEdit Menus%s page first.
pl: Brak dostępnych menu, utwórz najpierw swoje menu na karcie %sEdytuj menu%s.

en: There are no parent layouts available for current layout. Click %shere%s to learn more about hierarchical layouts.
pl: Dla obecnego układu brak jest układów nadrzędnych. Kliknij %stutaj%s, aby dowiedzieć się więcej o układach hierarchicznych.

en: There are problems saving this option in the database.
pl: Wystąpiły problemy z zapisaniem tej opcji w bazie danych.

en: There are some common issues related to Layouts that can be resolved here.
pl: Istnieje pewna liczba powszechnie występujących problemów związanych z wtyczką Layouts, które można rozwiązać w tym miejscu.

en: There is a problem rendering field <strong>%s (%s)</strong>.
pl: Wystąpił problem z przetwarzaniem pola <strong>%s (%s)</strong>.

en: There is no Layout assigned
pl: Brak przypisanego układu

en: There is no template for %s component. Create one first.
pl: Brak szablonu dla składnika %s. Utwórz go najpierw.

en: There was a problem loading default layouts.
pl: Wystąpił problem z wczytaniem domyślnych układów.

en: There was a problem saving the CSS.
pl: Wystąpił problem z zapisaniem arkusza CSS.

en: There was a problem saving the JS.
pl: Wystąpił problem z zapisaniem kodu JS.

en: There was a problem uploading the file. Check the file and try again
pl: Wystąpił problem z przesyłaniem pliku. Sprawdź plik i spróbuj jeszcze raz

en: There was a security check issue while uploading the file. Nonce check failed.
pl: Wystąpił problem z kontrolą bezpieczeństwa podczas przesyłania plików. Niepomyślny wynik sprawdzenia identyfikatora jednorazowego.

en: There was an error during the ajax request, make sure the data you send are in json format.
pl: Podczas żądania ajaxa wystąpił błąd. Sprawdź, czy dane, które przesyłasz są w formacie json.

en: There was an error uploading your files
pl: Podczas przesyłania Twoich plików wystąpił błąd

en: There were errors while rendering this layout.
pl: Wystąpiły błędy podczas renderowania tego układu.

en: These resources has been duplicated:
pl: Te zasoby zostały powielone:

en: This Content Template uses %1$s
pl: Ten szablon zawartości wykorzystuje %1$s

en: This action will switch the Layout using the template already selected.
pl: To czynność przełączy układ, wykorzystując już wybrany szablon.

en: This cell can display the post content using a Content Template, but your site does not have any Content Template yet. Install and activate the Views plugin, and you will be able to create Content Templates to display post fields
pl: Ta komórka może wyświetlać zawartość wpisu, wykorzystując szablon zawartości, ale Twoja strona nie zawiera jeszcze żadnych szablonów zawartości. Zainstaluj i uruchom wtyczkę Views, a będziesz w stanie tworzyć szablony zawartości do wyświetlania pól wpisu

en: This cell requires Views plugin above version 1.6.1 to create custom content-driven cells.
pl: Ta komórka wymaga wtyczki Views w wersji nowszej niż 1.6.1 w celu stworzenia niestandardowych komórek sterowanych zawartością.

en: This cell requires Views plugin. Install and activate Views and you will be able to create custom content-driven cells.
pl: Ta komórka wymaga wtyczki Views. Zainstaluj i włącz wtyczkę Views, a będziesz w stanie tworzyć niestandardowe komórki sterowane zawartością.

en: This cell requires the CRED plugin version 1.4 or above. Install and activate the CRED plugin and you will be able to create custom forms for creating and editing content.
pl: Ta komórka wymaga wtyczki CRED w wersji 1.4 lub wyższej. Zainstaluj i uruchom wtyczkę CRED, a będziesz w stanie tworzyć niestandardowe formularze do tworzenia i edycji zawartości.

en: This cell requires the CRED plugin. Install and activate the CRED plugin and you will be able to create custom forms for creating and editing content.
pl: Ta komórka wymaga wtyczki CRED. Zainstaluj i uruchom wtyczkę CRED, aby móc tworzyć niestandardowe formularze do tworzenia i edycji zawartości.

en: This cell will display the content of a specific post.
pl: Ta komórka będzie wyświetlała zawartość wskazanego wpisu.

en: This cell will display the content of the post which uses the layout.
pl: Ta komórka będzie wyświetlała zawartość wpisu, który korzysta z tego układu.

en: This duplicate layout uses some Toolset elements from the original layout. When you edit the layout, the original may change too, if you edit shared Toolset elements.
pl: Ta kopia układu wykorzystuje niektóre elementy wtyczki Toolset z oryginalnego układu. Podczas edycji tego układu oryginał może także zostać zmieniony, jeżeli edytowane będą współdzielone elementy wtyczki Toolset.

en: This field cannot be empty
pl: To pole nie może być puste

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
pl: Edycja tego pola została zablokowana, ponieważ WPML skopiuje jego wartość z języka źródłowego.

en: This form is used to %EDIT% %POST_TYPE%
pl: Ten formularz służy do  %EDIT% %POST_TYPE%

en: This form will:
pl: Ten formularz będzie:

en: This id is already used in the current layout, please select a unique id for this element
pl: Ten ID jest już używany w bieżącym układzie, wybierz niepowtarzalny ID dla tego elementu.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
pl: Te informacje umożliwiają zespołowi pomocy technicznej zobaczyć wersję WordPressa, wtyczek i motywu na twojej stronie. Podaj te informacje, jeżeli będą wymagane, na naszym forum pomocy technicznej. Dane te nie zawierają haseł ani żadnych informacji poufnych.

en: This is %s cell.
pl: To jest komórka %s.

en: This is a read-only date input
pl: To jest pole daty tylko do odczytu

en: This layout can't be changed to fluid because it contains a grid with fixed-width columns.
pl: Ten układ nie może zostać zmieniony w płynny, ponieważ zawiera siatkę z kolumnami o stałej szerokości.

en: This layout has a WordPress Archive cell and shouldn't be used for single posts of this post type.
pl: Ten układ zawiera komórkę archiwum WordPressa i nie powinien być wykorzystywany do pojedynczych wpisów o tym typie wpisu.

en: This layout has a search form, but is missing the results.
pl: Ten układ zawiera formularz wyszukiwania, ale brakuje w nim wyników.

en: This layout has changed
pl: Ten układ został zmieniony

en: This layout has changed. Are you sure you want to leave this page?
pl: Ten układ został zmieniony. Czy na pewno chcesz opuścić tę stronę?

en: This layout has child layouts, but none of them can be displayed, because they are not yet assigned to content. <br>Please edit one of the child layouts, assign it to content and you will be able to preview:
pl: Ten układ ma układy potomne, ale nie można było wyświetlić żadnego z nich, ponieważ nie są one jeszcze przypisane do zawartości.<br>Edytuj jeden z układów potomnych, przypisz go do zawartości, a będziesz w stanie wyświetlić podgląd:

en: This layout has child layouts, which are displayed inside it. To preview it, please select which child layout to display:
pl: Ten układ ma układy potomne, które są w nim wyświetlane. Aby wyświetlić podgląd, wybierz, który układ potomny wyświetlić:

en: This layout has children
pl: Ten układ posiada dzieci

en: This layout has children. It can't be deleted.
pl: Ten układ posiada układy-dzieci. Nie można go usunąć.

en: This layout has children. You should assign one of its children to content and not this parent layout.
pl: Ten układ posiada układy potomne. Należy przypisać jeden z jego układów potomnych, a nie ten układ nadrzędny, do zawartości.

en: This layout has currently %s child, edit this cell to access and edit it.
pl: Ten układ ma obecnie %s dziecko, edytuj tę komórkę, aby uzyskać dostęp do niego i edytować je.

en: This layout has currently %s children, edit this cell to access and edit them.
pl: Ten układ ma aktualnie %s dzieci, edytuj tę komórkę, aby uzyskać do nich dostęp i edytować je.

en: This layout has no child layouts yet. To preview it, you should create a child first and assign it to content. %s %sLearn about hierarchical layouts%s
pl: Ten układ nie ma jeszcze układów potomnych. Aby wyświetlić jego podgląd, utwórz najpierw układ potomny i przypisz go do zawartości. %s %sDowiedz się więcej o układach hierarchicznych%s

en: This layout is a fixed layout. The current theme doesn't support fixed layouts and might not display correctly
pl: Ten układ jest układem stałym. Bieżący motyw nie obsługuje układów stałych i może nie być wyświetlany poprawnie

en: This layout is a fluid layout. The current theme doesn't support fluid layouts and might not display correctly
pl: Ten układ jest układem płynnym. Bieżący motyw nie obsługuje układów płynnych i może nie być poprawnie wyświetlany

en: This layout is already assigned to all pages.
pl: Ten układ jest już przypisany do wszystkich stron.

en: This layout is already assigned to all posts items.
pl: Ten układ jest już przypisany do wszystkich elementów wpisu.

en: This layout is assigned to %s archives. It can't be deleted.
pl: Ten układ przypisany jest do archiwów %s. Nie można go usunąć.

en: This layout is assigned to %s post types. It can't be deleted.
pl: Ten układ jest przypisany do typów wpisów %s. Nie można go usunąć.

en: This layout is assigned to %s posts. It can't be deleted.
pl: Ten układ przypisany jest do %s wpisów. Nie można go usunąć.

en: This layout is assigned to a post type. It can't be deleted.
pl: Ten układ jest przypisany do typu wpisu. Nie można go usunąć.

en: This layout is assigned to a post. It can't be deleted.
pl: Ten układ jest przypisany do wpisu. Nie można go usunąć.

en: This layout is assigned to an archive. It can't be deleted.
pl: Ten układ jest przypisany do archiwum. Nie można go usunąć.

en: This layout is used to display many posts. If you are using a caching plugin, you should clear page cache.
pl: Ten układ służy do wyświetlania wielu wpisów. Jeżeli korzystasz z wtyczki pamięci podręcznej, wyczyść pamięć podręczną stron.

en: This layout uses the following Toolset resources:
pl: Ten układ wykorzystuje następujące zasoby wtyczki Toolset:

en: This layout width is %d and the child layout width in %s is %d. This layout may not display correctly.
pl: Szerokość tego układu to %d, a szerokość układu-dziecka w %s to %d. Ten układ może nie być wyświetlany prawidłowo.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wpisz hasło, aby wyświetlić komentarze.

en: This post type was removed or deactivated
pl: Ten typ wpisu został usunięty lub wyłączony

en: This post type was removed or deactivated.
pl: Ten typ wpisu został usunięty lub wyłączony.

en: This row has a Child layout cell and the layout has children
pl: Ten wiersz zawiera komórkę układu potomnego, a ten układ ma układy potomne

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Title
pl: Tytuł

en: Title, body and custom fields
pl: Tytuł, treść i pola niestandardowe

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To create an association between this Layout and a single page open....
pl: Aby utworzyć skojarzenie pomiędzy tym układem a pojedynczą otwartą stroną...

en: To get the most out of Layouts, you should also have Views plugin active. Views will allow you to design the templates for content and load content into cells.
pl: Aby maksymalnie wykorzystać wtyczkę Layouts, wtyczka Views także musi być włączona. Wtyczka Views umożliwi Ci projektowanie szablonów dla zawartości oraz wczytywanie zawartości do komórek.

en: To modify this Content Template, go to edit it and launch the %1$s.
pl: Aby zmodyfikować ten szablon zawartości, przejdź do edycji i uruchom %1$s.

en: Toggle Bootstrap Components
pl: Przełącz składniki Bootstrap

en: Toggleable, contextual menu for displaying lists of links. Made interactive with the dropdown JavaScript plugin.
pl: Przełączalne menu kontekstowe do wyświetlania list odnośników. Interaktywne dzięki rozwijanej wtyczce JavaScript.

en: Toolset Debug Information
pl: Informacja o module Toolset Debug

en: Toolset Export / Import
pl: Eksport / Import wtyczek Toolset

en: Toolset Help
pl: Pomoc Toolset

en: Toolset Settings
pl: Ustawienia Toolset

en: Toolset can display an admin bar menu in the backend to let you generate Toolset shortcodes in any page that you need them.
pl: Zestaw Toolset może wyświetlać menu paska administratora po stronie twórcy albo umożliwić Ci generowanie kodów shortcode zestawu Toolset na dowolnej stronie, na której ich potrzebujesz.

en: Toolset can display an admin bar menu in the frontend to let you create or edit Views and Content Templates related to the current page.
pl: Zestaw Toolset może wyświetlać pasek administratora po stronie użytkownika albo umożliwić Ci tworzenie lub edycję Widoków i Szablonów Zawartości powiązanych z bieżącą stroną.

en: Toolset duplicate resources summary
pl: Podsumowanie powielonych zasobów wtyczki Toolset

en: Toolset resources
pl: Zasoby wtyczki Toolset

en: Toolset shortcodes
pl: Kody shortcode zestawu Toolset

en: Toolset shortcodes menu in the admin bar
pl: Menu kodów shortcode zestawu Toolset w pasku administratora

en: Top Bar menu (horizontal)
pl: Menu paska górnego (poziome)

en: Translatable string
pl: Fraza przetłumaczalna

en: Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Troubleshoot
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Try our reference site built with this theme
pl: Wypróbuj naszą stronę demonstracyjną stworzoną na tym motywie

en: Tutorial video
pl: Film instruktażowy

en: Types fields
pl: Pola typów

en: Typography
pl: Typografia

en: Undefined post type
pl: Niezdefiniowany typ wpisu

en: Undefined taxonomy
pl: Niezdefiniowana taksonomia

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Unordered list
pl: Lista wypunktowana

en: Unsupported page
pl: Nieobsługiwana strona

en: Unsupported post type archives
pl: Archiwa nieobsługiwanego typu wpisu

en: Untrusted user
pl: Niezaufany użytkownik

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update %s now
pl: Zaktualizuj %s teraz

en: Update all to use this layout.
pl: Aktualizuj wszystkie, aby użyć tego układu.

en: Update the Relevanssi settings and rebuild the index
pl: Zaktualizuj ustawienia Relvevanssi i odbuduj indeks

en: Update to use this layout.
pl: Aktualizuj, aby użyć tego układu.

en: Updated option
pl: Opcja zaktualizowana

en: Updating
pl: Aktualizacja

en: Upload Error: Invalid NONCE
pl: Błąd przesyłania: Niepoprawne NONCE

en: Upload another file
pl: Prześlij kolejny plik

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Use an existing CRED Post Form
pl: Użyj istniejącego formularza wpisu wtyczki CRED

en: Use an existing Form
pl: Wykorzystaj istniejący formularz

en: Use an existing View
pl: Użyj istniejącego widoku

en: Use an existing WordPress Archive
pl: Użyj istniejącego archiwum WordPressa

en: Use any button to trigger a dropdown menu by placing it within a .btn-group and providing the proper menu markup.
pl: Użyj dowolnego przycisku, aby uruchomić menu rozwijane, umieszczając je w obrębie grupy .btn i podając odpowiedni znacznik menu.

en: Use default 15px container padding
pl: Użyj domyślnego dopełnienia kontenera, 15px

en: Use the %TITLE% placeholder to display the post title and the %COUNT% placeholder to display the number of comments.
pl: Użyj symbolu zastępczego %TITLE%, aby wyświetlić tytuł wpisu i symbolu zastępczego %COUNT%, aby wyświetlić liczbę komentarzy.

en: Use the well as a simple effect on an element to give it an inset effect.
pl: Użyj zagłębienia jako prostego efektu na elemencie, aby nadać mu efekt wklęsłości.

en: Use this layout for
pl: Zastosuj ten układ do

en: Use this layout for %d %s
pl: Zastosuj ten układ do %d %s

en: Use this layout for displaying this post
pl: Zastosuj ten układ do wyświetlania tego wpisu

en: Use this layout for these post types:
pl: Zastosuj ten układ do tych typów wpisów:

en: Used on
pl: Zastosowano do

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User Guides
pl: Podręczniki użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: User Role:
pl: Rola użytkownika:

en: User Spam Status
pl: Status spamu użytkownika

en: User Status
pl: Status użytkownika

en: User Url
pl: Url użytkownika

en: User View
pl: Widok użytkownika

en: User basic data
pl: Podstawowe dane użytkownika

en: User fields
pl: Pola użytkownika

en: Users fields
pl: Pola użytkowników

en: Using %1$s
pl: Używa %1$s

en: Using HTML and CSS to style layout cells
pl: Wykorzystanie HTML i CSS do stylizowania komórek układu

en: Using Layouts as Templates for Contents
pl: Stosowanie układów jako szablonów dla zawartości

en: Validation
pl: Walidacja

en: Version %s or higher required
pl: Wymagana wersja %s lub nowsza

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Video Tutorial
pl: Samouczek Wideo

en: Video URL
pl: URL filmu

en: View
pl: Widok

en: View (Content lists, custom searches, custom sliders)
pl: Widok (listy zawartości, wyszukiwania niestandardowe, suwaki niestandardowe)

en: View All
pl: Wyświetl wszystkie

en: View Widget Area
pl: Wyświetl obszar widżetu

en: View layouts
pl: Wyświetl układy

en: View loop
pl: Pętla widoku

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: View not set
pl: Nie ustawiono widoku

en: View purpose:
pl: Przeznaczenie widoku:

en: View:
pl: Widok:

en: Visitors will be able to search through your content using different search criteria.
pl: Użytkownicy będą w stanie przeszukiwać Twoją zawartość, korzystając z różnych kryteriów wyszukiwania.

en: Visual Editor (post fields, text and images)
pl: Edytor graficzny (pola wpisu, tekst i obrazy)

en: Visual editor Cell
pl: Komórka edytora wizualnego

en: Visual effect when switching %stabs%s
pl: Efekt wizualny podczas przełączania %szakładek%s

en: Want to edit Views, CRED forms and Layouts? Get the full <em>Toolset</em> package!
pl: Chcesz edytować widoki, formularze CRED i układy? Pobierz cały pakiet narzędzi <em>Toolset</em>!

en: Warning popups blocked
pl: Uwaga: okienka wyskakujące są zablokowane

en: Wells
pl: Zagłębienia

en: What content will this layout be for?
pl: Dla jakiej zawartości przeznaczony jest ten układ?

en: What do you want to display in this cell?
pl: Co chcesz wyświetlić w tej komórce?

en: What the theme would output
pl: Co wyświetliłby motyw

en: What to display if no layout is assigned to content
pl: Co wyświetlać, jeżeli do zawartości nie przypisano żadnego układu

en: When loading default layouts for current theme integration a bunch of layouts will be loaded for the major resources of your theme and assigned to them automatically.
pl: Podczas wczytywania domyślnych układów w celu integracji z bieżącym motywem, wczytana zostanie pewna liczba układów dla głównych zasobów Twojego motywu i automatycznie do nich przypisana.

en: When you use a caching plugin, it's important to clear the cache after editing layouts. You can set the maximal number of pages to refresh after saving a layout. If the layout is used on more pages than this maximum, the cache clearing will not be done automatically and you will need to clear cache manually. This option is designed to prevent long delays when editing layouts that display many pages.
pl: Kiedy korzystasz z wtyczki zapisującej do pamięci podręcznej, ważne jest, aby wyczyścić pamięć podręczną po edycji układów. Możesz ustawić maksymalną liczbę stron do odświeżenia po zapisaniu układu. Jeżeli układ ten wykorzystywany jest na większej liczbie stron niż to maksimum, oczyszczanie pamięci podręcznej nie będzie odbywało się automatycznie i konieczne będzie ręczne oczyszczenie pamięci podręcznej. Opcja ma ma na celu zapobieżenie długim opóźnieniom podczas edycji układów wyświetlających wiele stron.

en: Where do you want to display the results?
pl: Gdzie chcesz wyświetlić wyniki?

en: While not always necessary, sometimes you need to put your DOM in a box. For those situations, try the panel component.
pl: Chociaż nie zawsze jest to niezbędne, czasem potrzebujesz umieścić swój OMD w ramkach. W takich sytuacjach wypróbuj element panelu.

en: White
pl: Biały

en: Widget Area
pl: Obszar widżetu

en: Widget Areas
pl: Obszary widżetów

en: Widget settings
pl: Ustawienia widżetu

en: Widget type:
pl: Typ widżetu:

en: Width of the %stabs%s
pl: Szerokość  %szakładek%s

en: WordPress Archive (post archives, blog, search, ...)
pl: Archiwum WordPressa (archiwa wpisów, blog, wyszukiwanie, ...)

en: WordPress Archive loop
pl: Pętla archiwum WordPressa

en: WordPress Archives:
pl: Archiwa WordPressa:

en: Working with accordion
pl: Praca z panelem zwijanym

en: Working with file {1} of {2}
pl: Przetwarzanie pliku {1} z {2}

en: Working with tabs
pl: Praca z zakładkami

en: Year archives
pl: Archiwa roku

en: Yes
pl: Tak

en: You are about to switch editing modes. Please note that this may change the content of the cell. Are you sure?
pl: Masz zamiar zmienić tryb edycji. Pamiętaj, że może to zmienić zawartość komórki. Czy na pewno?

en: You are being redirectd. Please Wait.
pl: Nastąpi przekierowanie. Proszę czekać.

en: You are editing:
pl: Edytujesz:

en: You are using %1$s to design this page, but there is already a template <em>%2$s</em> created by %3$s for %4$s. This may work, but could produce visual glitches. Please consider using %5$s only for the template OR for this page.
pl: Korzystasz z %1$s do projektowania tej strony, ale istnieje już szablon <em>%2$s</em> stworzony przez %3$s dla %4$s. To może działać, ale może powodować usterki wyświetlania. Rozważ zastosowanie %5$s tylko dla tego szablonu ALBO dla tej strony.

en: You are using the %s%s%s layout to design this page
pl: Używasz układu %s%s%s do projektowania tej strony

en: You are using the embedded version of CRED. Install and activate the full version of CRED and you will be able to create custom forms.
pl: Korzystasz z zagnieżdżonej wersji wtyczki CRED. Zainstaluj i włącz pełną wersję CRED, aby móc tworzyć niestandardowe formularze.

en: You are using the embedded version of Views. Install and activate the full version of Views and you will be able to create custom content-driven grids.
pl: Korzystasz z osadzonej wersji wtyczki Views. Zainstaluj i uruchom pełną wersję wtyczki Views, a będziesz w stanie tworzyć niestandardowe siatki sterowane treścią.

en: You are using the embedded version of the Views Plugin and there are no Views available.
pl: Korzystasz z osadzonej wersji wtyczki Views i żadne widoki nie są dostępne.

en: You attempted to edit an item that doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Usiłujesz edytować element, który nie istnieje. Być może został usunięty?

en: You can add HTML to the slide description.
pl: Możesz dodać kod HTML od opisu slajdu.

en: You can add only audio.
pl: Możesz dodać jedynie dźwięk.

en: You can add only images.
pl: Możesz dodać jedynie obrazy.

en: You can add only video.
pl: Możesz dodać jedynie wideo.

en: You can create one or download pre-built modules using the Module Manager plugin.
pl: Możesz go stworzyć albo pobrać już gotowe moduły za pomocą wtyczki Module Manager.

en: You can download Relevanssi it from %3$swordpress.org%4$s and ask your site administrator to install it.
pl: Możesz pobrać wtyczkę Relevanssi z %3$swordpress.org%4$s i poprosić administratora Twojej witryny o jej zainstalowanie.

en: You can download pre-built modules using the Module Manager plugin.
pl: Możesz pobrać gotowe moduły, korzystając z wtyczki Module Manager.

en: You can either make it writable by the server or download the exported layouts and save them yourself.
pl: Możesz albo udostępnić go do zapisu przez serwer, albo pobrać wyeksportowane układy i samodzielnie je zapisać.

en: You can enable or disable the Toolset Admin Bar Menu that is displayed on the frontend.
pl: Możesz włączyć lub wyłączyć menu paska administratora wtyczki Toolset, które jest wyświetlane po stronie użytkownika.

en: You can enter the page title or paste the URL of a page, copied from the site's front-end.
pl: Możesz wpisać tytuł strony lub wkleić adres URL strony, skopiowany z witryny po stronie użytkownika.

en: You can only use an image file here
pl: Możesz tu użyć tylko pliku obrazu

en: You can see this message because you are logged in as a user who can assign Layouts. <br>Your visitors won't see this message.
pl: Widzisz ten komunikat, ponieważ jesteś zalogowany/a jako użytkownik, który może przypisywać układy.<br>Twoi goście nie zobaczą tego komunikatu.

en: You can set from here a default fallback to display a resource when layout is not assigned to it.
pl: Możesz w tym miejscu ustawić domyślną procedurę rezerwową do wyświetlania zasobu, kiedy nie jest do niego przypisany układ.

en: You can set from here a default parent layout to be assigned to all layouts of your website.
pl: Możesz w tym miejscu ustawić domyślny układ nadrzędny, który zostanie przypisany do wszystkich układów na Twojej stronie.

en: You can't insert another cell of this type. Only one cell of this type is allowed per layout.
pl: Nie możesz wstawić kolejnej komórki tego typu. Dozwolona jest wyłącznie jedna komórka na układ.

en: You can't use %s as a parent layout as it or one of its parents has the current layout as a parent.
pl: Nie możesz wykorzystać %s jako układu-rodzica, ponieważ bieżący układ jest rodzicem albo dla tego układu, albo dla jednego z jego rodziców.

en: You cannot drag the cell into the target row because the cell is %NN% columns wide and the target row has only %MM% free columns. %OO%To move this cell, first resize it and make it at most %MM% columns wide.
pl: Nie możesz przeciągnąć tej komórki do wiersza docelowego, ponieważ komórka ta ma szerokość %NN% kolumn, a wiersz docelowy zawiera tylko %MM% wolnych kolumn. %OO%Aby przenieść tę komórkę, najpierw zmień jej rozmiar, aby miała nie więcej niż %MM% kolumn.

en: You cannot drag to here
pl: Nie możesz przeciągnąć do tego miejsca

en: You currently have no menus assigned to this theme location. Go to %sAppearance -> Menus -> Manage Locations%s and assign a menu to appropriate location.
pl: Aktualnie nie masz układów menu przypisanych do tej lokalizacji. Przejdź do %sWygląd -> Menu -> Lokalizacje%s i przypisz menu do odpowiedniej lokalizacji.

en: You do not have permissions for that.
pl: Nie masz upoważnienia, aby to zrobić.

en: You don't have permission to perform this action!
pl: Nie masz upoważnienia do wykonania tej czynności!

en: You don't have permission to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: You have not selected any field to be indexed in Relevanssi searches. Please select some below.
pl: Nie wybrano żadnych pól do indeksowania w wyszukiwaniach Relevanssi. Wybierz jakieś poniżej.

en: You just added a child layout cell to %s%s%s layout. Now, you need to create the layout that will appear inside this cell.\r\n.
pl: Właśnie dodałeś/aś komórkę układu potomnego do układu %s%s%s. Teraz musisz utworzyć układ, który pojawi się wewnątrz tej komórki.\r\n

en: You must define a regular expression for Toolset_CakePHP_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla Toolset_CakePHP_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for WPToolset_Cake_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla WPToolset_Cake_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Toolset_CakePHP_Validation::comparison()
pl: Musisz zdefiniować parametr $operator dla Toolset_CakePHP_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for WPToolset_Cake_Validation::comparison()
pl: Musisz zdefiniować parametr $operator dla WPToolset_Cake_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
pl: Musisz zdefiniować parametr $operator dla Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You need Views to perform this action.
pl: Do wykonania tej czynności potrzebna jest wtyczka Views.

en: You need to install <strong>Relevanssi</strong>
pl: Musisz zainstalować <strong>Relevanssi</strong>

en: You need to select a layout for this page. The layout selection is available in the page editor.
pl: Musisz wybrać układ dla tej strony. Wybór układu dostępny jest w edytorze strony.

en: You should create child layouts that fit into this space and then assign them to content. The parent layout (%s) should not be assigned to content, but only its children layouts.
pl: Musisz stworzyć układy potomne, które zmieszczą się na tym obszarze, a następnie przypisać do nich zawartość. Nie należy przypisywać zawartości do układu nadrzędnego (%s), a jedynie do jego układów potomnych.

en: You should define either an ID or one class for this cell to style its CSS
pl: Musisz określić albo ID, albo jedną klasę dla tej komórki, aby stylizować jej CSS

en: You will go to the official Bootstrap documentation, explaining all the options and CSS classes to create a {{title}}
pl: Nastąpi przekierowanie do oficjalnej dokumentacji Bootstrap, gdzie wyjaśniono wszystkie opcje i klasy CSS do tworzenia {{title}}

en: YouTube video
pl: Film YouTube

en: Your layout design will not yet show on WooCommerce products, because WooCommerce is using a template file that doesn't display the layout.
pl: Twój projekt układu nie będzie jeszcze wyświetlał produktów WooCommerce, ponieważ WooCommerce wykorzystuje plik szablonu, który nie wyświetla tego układu.

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
pl: Twoje uwierzytelnienie wygasło. Wczytaj ponownie tę stronę, aby uzyskać nowe.

en: Your site has one list of custom fields to index. This means that all the text searches will return results from these custom fields.
pl: Twoja witryna zawiera jedną listę pól niestandardowych do indeksowania. Oznacza to, że wszystkie wyszukiwania tekstowe zwrócą wyniki z tych pól niestandardowych.

en: Your theme has not specified a framework.
pl: Framework nie został wskazany w twoim motywie.

en: Youtube
pl: YouTube

en: and more…
pl: i jeszcze więcej...

en: audio
pl: dźwięk

en: conditional output
pl: wyjście warunkowe

en: create
pl: utworzyć

en: delete
pl: usunąć

en: edit
pl: edytuj

en: eg. https://www.youtube.com/watch?v=vHkRZ-70SRs
pl: np. https://www.youtube.com/watch?v=vHkRZ-70SRs

en: file
pl: plik

en: for
pl: dla

en: image
pl: obraz

en: in queue
pl: w kolejce

en: layout was
pl: układ został

en: layouts were
pl: układy zostały

en: n/a
pl: n.d.

en: optional
pl: opcjonalnie

en: or
pl: lub

en: post title, content and fields
pl: tytuł wpisu, zawartość i pola

en: redo
pl: powtórz

en: search form
pl: formularz wyszukiwania

en: search results
pl: wyniki wyszukiwania

en: undo
pl: cofnij

en: video
pl: wideo

en: wpv_add_dismiss_message is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
pl: Metoda wpv_add_dismiss_message jest przestarzała i nie powinna być stosowana. Musisz zastosować swoją własną metodę zarządzania komunikatami administracyjnymi.

en: wpv_dismiss_message_ajax is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
pl: Metoda wpv_dismiss_message_ajax jest przestarzała i nie powinna być stosowana. Musisz wdrożyć swoją własną metodę zarządzania komunikatami administracyjnymi.
